Fórum Cycling-Info.sk

slovenský portál o svetovej cestnej cyklistike

Tímy a cyklisti

Diskusia o najprestížnejších pretekoch aj Slovákoch v tímoch World Tour.

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod simko » Uto 02. Okt 2018 21:16:30


podla mna by tie pruhy a znak mohli byt o nieco vacsie
simko
 
Príspevky: 1709
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod Keram » Uto 02. Okt 2018 21:33:56



Predbehla si ma. Zase az tak vela sa nezmeni. Biely je stale a duhu zmenil za nasu vlajku. Ja som spokojny :)
“That guy’s pretty unbeatable right now,” Cavendish said. “He’s a once-in-a-generation rider, for sure. He is super, super good. He’s making us all look like juniors, I think.”
Obrázok užívateľa
Keram
 
Príspevky: 1229
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod majo » Str 03. Okt 2018 23:04:38

mne sa velmi paci ten novy repre dres...skoda ze origo je tak nenormalne drahy...hned by som si jeden kupil
majo
 
Príspevky: 2215
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod lolo » Str 03. Okt 2018 23:09:41

Mne sa zas ten dres nepáči nejako extra... skôr sa mi páčil národný dres keď peťo jazdil za Tinkoff a celkovo sa mi páčia dresy ako dáni mávajú a belgičani, keď sú pretekári celý v národných farbách nie len takto trikolóra... ale každému sa páči niečo iné :D
lolo
 
Príspevky: 5
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:37

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod MichalJ » Pia 05. Okt 2018 11:50:52

Máme tu nečakanú prestupovú bombu - Gaviria z Quickstepu do UAE-Team Emirates. Tým že Quickstep stále nemá nového sponzora, vyzerá že sa potrebujú zbaviť jazdcov. Astana vraj chce Enrica Masa, ktorý možno teda z Quickstepu odíde tiež.
MichalJ
 
Príspevky: 369
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35
Bydlisko: Bratislava/KNM

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod Focus-Shimano » Pia 05. Okt 2018 12:05:46

Chudák Kristoff :D
Obrázok užívateľa
Focus-Shimano
 
Príspevky: 764
Registrovaný: Pon 23. Feb 2015 18:35:06

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod simko » Pia 05. Okt 2018 12:08:07

MichalJ píše:Máme tu nečakanú prestupovú bombu - Gaviria z Quickstepu do UAE-Team Emirates. Tým že Quickstep stále nemá nového sponzora, vyzerá že sa potrebujú zbaviť jazdcov. Astana vraj chce Enrica Masa, ktorý možno teda z Quickstepu odíde tiež.

ale zatial to nie je oficialne nie? talianska Gazzetta to tvrdi cize by som to bral s miernou rezervou. kazdopadne by to bolo velke prekvapenie, ked si predstavim ako Lefevere ospevoval Gaviriu. ale neviem si predstavit ze by niekam isiel bez Richezeho. no uvidíme. ale kazdopadne Lefevere uz ma nove "zlate tela" a tentokrat je belgicke. viem si predstavit ze o Gaviriu uz taky zaujem nema, zvlast ked sprinty vie pokryt aj Viviani (v zalohe nadejni Jakobsen a Hodeg) a na klasikach sa zatial Gaviria nepredviedol. na TdF jeho odstupenie Lefevera podla mna trochu sklamalo, v jednom rozhovore poznamenal ze Gaviria sa musi naucit trpiet pocas takýchto etap a ze zatial to nevie.
simko
 
Príspevky: 1709
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod ostrihaneofce » Pia 05. Okt 2018 12:53:10

No je to asi bohužiaľ tak, že bez silneho sponzora to zo všetkými hviezdami asi nepôjde. Hlavne keď v podstate každý rok vyprodukujú nejakého nadpriemerného cyklistu.
A tiež je asi pravda, že okrem Vivianiho potrebujú dostať šancu aj Jakobsen a Hodeg, ktorí už dokážu víťaziť, takže nejaká diera za Gaviriom by nevznikla. Jakobsena som videl zblízka na okolo slovenska a ten vyzerá ozaj ako čistý šprintér. Stehná ako kôň :D
ostrihaneofce
 
Príspevky: 155
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:37

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod Keram » Pia 05. Okt 2018 18:36:35

MichalJ píše:Máme tu nečakanú prestupovú bombu - Gaviria z Quickstepu do UAE-Team Emirates. Tým že Quickstep stále nemá nového sponzora, vyzerá že sa potrebujú zbaviť jazdcov. Astana vraj chce Enrica Masa, ktorý možno teda z Quickstepu odíde tiež.


Tim co vyhrava ako na beziacom pase a nevie si najst sponzora. Mne to hlava neberie :? A v kazdom pripade ak by to tak bolo tak som zvedavy ako to ovplyvni Gaviriove sprinty a ako sa "novy Sagan " bude vyvijat smerom ku klasikam. Ale to som vlastne zvedavy aj ak ostane. Aky bude z neho klasikar.
“That guy’s pretty unbeatable right now,” Cavendish said. “He’s a once-in-a-generation rider, for sure. He is super, super good. He’s making us all look like juniors, I think.”
Obrázok užívateľa
Keram
 
Príspevky: 1229
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod pmts » Pia 05. Okt 2018 22:18:25

Gaviria si myslím že už vzdá tie pokusy o bytie klasikárom. Vidím to tak že vyhrá G-W alebo ideálne SanRemo nech o ňom nehovoria ako o čistom šprintérovi a potom sa bude koncentrovať čisto na šprinty. QuickStep má podľa mňa 4 z top 10 naj šprintérov sveta, jeden im chýbať nebude a UAE navyše neni úplne ideálny tím na pokračovanie v rozvoji... Kristoff s Aruom a asi aj Danom Martinom majú po prestupe pomaly najhoršie sezóny i keď aspoň najdôležitejšia TdF vyšla takže zas taká pohroma to nakoniec nieje.
Druhá téma dneška... Bernal s päťročnou zmluvou. Už Thomas má trojročnú. Žeby nakoniec ostal čierny peter v rukách Frooma? Sky každopádne dôveruje jak Eganovi tak Geraintovi, pritom majú najlepšieho gt jazdca od dôb Induraina... podľa mňa by sa ešte minimálne zo 3 roky mali ako doteraz plne venovať jeho podpore...
pmts
 
Príspevky: 415
Registrovaný: Štv 25. Feb 2016 16:07:45

Re: Tímy a cyklisti-Nový dres pre Petra

Poslaťod Miki » Sob 06. Okt 2018 9:44:07

Chcem vysloviť veľké uznanie nemckým majiteľom Bory za to, aký dres pripravili pre P.Sagana na nasledujúcu sezonu.Má všetko čo by mal mať.Sú tam naše národné farby, ako aj štátny znak na hrudi.A okrem toho je veľmi dobre farebne zľadený.Veľmi si toho vážim,že cudzí majiteľia si ctia tradičné/cyklistické/ ako aj naše národné hodnoty.Na druhej strane predstaviteľia nášho nemenovaného športového zvazu platený z našich daní sprznia náš štátny znak a ešte sa vyhovárajú.Ked už chcelí mať svoje logo tak nemali vychádzať zo štátneho znaku,ale môhli si tam dať troch kohútov.To by zodpovedalo zvazu,ako aj zrade.Ked kohút tri krát zakikiríka.
Miki
 
Príspevky: 153
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod dexterko » Sob 06. Okt 2018 11:16:56

Ja to práve vidím úplne opačne. Mne sa ten dres zdá fádny, ba až odfláknutý. Nič originálne, bez nápadu. Na druhej strane zrejme bude ľahko rozpoznateľný. Avšak na originalitu zo stajne canonu čo mal, sa nechytá.
Obrázok užívateľa
dexterko
 
Príspevky: 689
Registrovaný: Str 18. Feb 2015 18:42:24

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod majo » Sob 06. Okt 2018 11:19:51

dexterko píše:Ja to práve vidím úplne opačne. Mne sa ten dres zdá fádny, ba až odfláknutý. Nič originálne, bez nápadu. Na druhej strane zrejme bude ľahko rozpoznateľný. Avšak na originalitu zo stajne canonu čo mal, sa nechytá.


Totalne suhlasim...nieze by bol skaredy alebo nieco take ale pride mi dost nudny...cakal som viac...co to netusim ale proste viac
majo
 
Príspevky: 2215
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod martyn26 » Sob 06. Okt 2018 11:41:22

Z QS pravdepodobne odchádza veľa mladých pretekárov, čo ešte len idú do najlepších rokov. Schachmann, Mas, Gaviria a De Plus sú veľké straty. OK prišla jedna budúca super hviezda, ale to nemusí tak byť, pretože vyhrávať pri junioroch je iné ako pri profesionáloch. Momentálne je dominantne najlepší pri nich, ak príde do QS už nebude líder a nemusí ani byť taký úspešný ako ho teraz mnoho ľudí vidí. Sú pretekári, čo majú vrchol už v 25 rokoch. To by mohol byť jeho prípad, vyhráva veľmi presvedčivo. Je ale isté, že talent má a môže byť najúspešnejší pretekár posledných dvoch desaťročí. Nemyslím si, že môže byť nový Merckx. Doba sa zmenila, teraz je schopný sa rozhodnúť medzi GT a šprintami/jednorazovkami a úspešne ich jazdiť, ale vyhrávať Roubaix a nejakú GT v jednom roku, to v je týchto rokoch skoro nemožné. To už by som skôr veril, že Slovensko bude mať nového Sagana, než Belgicko pretekára úspešnejšieho ako Merckx. Budem mu fandiť, lebo takýto jazdec sa nevidí často. Gaviriovi nerozumiem, prečo išiel práve do UAE??? Tam sa nikomu nedarí. Zarábajú síce pekné milióny, ale chýbajú im výsledky. Možno sa to Fernandovi nestane, je rozdiel vyhrávať v Quickstepe a v UAE. Ako aj niektorí z vás, nechápem prečo si najlepší tím na svete nevie nájsť sponzora.
Obrázok užívateľa
martyn26
 
Príspevky: 115
Registrovaný: Uto 03. Júl 2018 18:57:53

Re: Tímy a cyklisti-Nový dres pre Petra

Poslaťod MichalJ » Sob 06. Okt 2018 12:36:51

Miki píše:Chcem vysloviť veľké uznanie nemckým majiteľom Bory za to, aký dres pripravili pre P.Sagana na nasledujúcu sezonu.Má všetko čo by mal mať.Sú tam naše národné farby, ako aj štátny znak na hrudi.A okrem toho je veľmi dobre farebne zľadený.Veľmi si toho vážim,že cudzí majiteľia si ctia tradičné/cyklistické/ ako aj naše národné hodnoty.Na druhej strane predstaviteľia nášho nemenovaného športového zvazu platený z našich daní sprznia náš štátny znak a ešte sa vyhovárajú.Ked už chcelí mať svoje logo tak nemali vychádzať zo štátneho znaku,ale môhli si tam dať troch kohútov.To by zodpovedalo zvazu,ako aj zrade.Ked kohút tri krát zakikiríka.


Tiež si myslím že ten dres nie je nič extra, ale tak ani nič hrozné.

A vôbec nesúhlasím s hokejom, to logo zväzu je super, veľmi podarené :) Nehovoriac, že v hokeji je úplne bežné mať na drese logo zväzu, nie štátny znak.
MichalJ
 
Príspevky: 369
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35
Bydlisko: Bratislava/KNM

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod eres » Uto 09. Okt 2018 12:42:57

Tak podlahári nakoniec našli titulárneho sponzora...
Asi by sme si mali začať zvykať, že ich od budúcej sezóny budeme volať "oknári" :lol:
Bicykl je zdrojem zábavy, kde chci, tam sám se zastaví...
Obrázok užívateľa
eres
 
Príspevky: 260
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:37

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod West » Uto 09. Okt 2018 22:15:58

eres píše:Tak podlahári nakoniec našli titulárneho sponzora...
Asi by sme si mali začať zvykať, že ich od budúcej sezóny budeme volať "oknári" :lol:

Alebo inak Windows. Len dúfam že nebudú toľko padať :mrgreen:
West
 
Príspevky: 334
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod martyn26 » Ned 14. Okt 2018 12:27:20

Som rád, že Pinot vyhral Lombardiu. Bolo mi ho počas sezóny ľúto, pretože nikdy nezaznamenal veľký výsledok. On nieje jazdec, ktorý by vyhrával GT ako Froome, Contador, Nibali alebo pred pár rokmi Quintana. Často má zlé dni a jeho výkony počas GT sú nevyvážené. Ale tak isto nieje ardenár s rýchlym záverom ako Allaphilippe, Kwiatkowski alebo Valverde. Je podobný tip pretekára ako Kreuziger, len lepší v dlhých kopcoch a nejazdí ardény. Ťažko povedať, načo sa je v jeho prípade najlepšie sústrediť. Lombardia mu presne sedí, ale je to len jeden jednodňový pretek. Mohol by skúsiť Liege na ktorom ešte nikdy nebol, alebo chodiť každoročne Giro a raz sa mu možno podarí vyhrať. Teraz bol skoro na pódiu, ale ochorel. Je zaujímavé vidieť ako jeden z najlepších Francúzov sa nesústredí na TdF. Aj kvôli tomu je mi veľmi sympatický a prajem mu veľa úspechov. Koniec koncov má podľa PCS najlepšiu sezónu kariéry. (https://www.procyclingstats.com/rider/t ... statistics)
Obrázok užívateľa
martyn26
 
Príspevky: 115
Registrovaný: Uto 03. Júl 2018 18:57:53

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod elviska » Str 17. Okt 2018 13:39:20

Aj keď ma už podaktorí neznášate, tak zavesím tu pár vecí. Podaktorí, možno poďakujú.
Celkom dobrý rozhovor, aj ked v angličtine. 53:00 https://www.youtube.com/watch?v=hGq6_WHDqx4

https://twitter.com/laflammerouge16/sta ... 5241204736
http://www.sportal.it/ciclismo/sagan-a- ... addio.html
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod Za Slušný Svet » Štv 18. Okt 2018 15:45:24

Ďakujeme :geek:
Obrázok užívateľa
Za Slušný Svet
 
Príspevky: 480
Registrovaný: Sob 17. Jún 2017 11:04:42

PredchádzajúciĎalší

Späť na Svetová cyklistika - sezóna

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 75 hostia

cron