Fórum Cycling-Info.sk

slovenský portál o svetovej cestnej cyklistike

Tímy a cyklisti

Diskusia o najprestížnejších pretekoch aj Slovákoch v tímoch World Tour.

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod ifčopifčo » Str 16. Jún 2021 16:16:12

Ackes sa už sťažuje ohľadom neúčasti na Tour, vraj to mal sľúbené a keby vedel, že na Tour nepôjde, tak by 3 ročný kontrakt v roku 2018 nepodpisoval. Špekuluje sa, že pôjde do Emirátov, Gaviria sa s plačom vráti k Lefeverovi, Bennett pôjde za bubákmi späť do Bory a šprintérske rošády budú za nami. A Peter ostane v Bore ;)
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2418
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod hujhe » Str 16. Jún 2021 16:33:43

Daleka buducnost, no otazka liderstva Benneta a Sagana na M-SR a Tour bude o dost tazsia ako teraz Sagan vs Pascal
hujhe
 
Príspevky: 457
Registrovaný: Sob 18. Feb 2017 12:06:22
Bydlisko: GB

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod simko » Str 16. Jún 2021 20:04:02

hujhe píše:Daleka buducnost, no otazka liderstva Benneta a Sagana na M-SR a Tour bude o dost tazsia ako teraz Sagan vs Pascal

ked sa utocilo na Poggiu, Bennett este nic neukazal. uz aj taky Ewan ukazal omnoho viac. nie je dovod nejako Bennettovi na MSR nieco slubovat. ani si nemyslim ze v nasledujucich rokoch bude nejake pasivne jazdenie na Poggiu. na na Tour to bude tazsie rozhodovanie ale nepredbiehajme este neskoncila ani tohtorocna Tour, este je daleko do TdF 2022, bude zalezat kto bude mat aku jar 2022.
simko
 
Príspevky: 1710
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod simko » Štv 17. Jún 2021 12:37:20

tak Martin Svrcek suverenny v casovke juniorov. opravte ma ak sa mylim, ale posledne roky vzdy Slovaci zaostavali za ceskymi kolegami v casovkach ale tentoraz Martin nadelil ceskemu majstrovi takmer minutu.
simko
 
Príspevky: 1710
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod pmts » Štv 17. Jún 2021 12:53:16

simko píše:tak Martin Svrcek suverenny v casovke juniorov. opravte ma ak sa mylim, ale posledne roky vzdy Slovaci zaostavali za ceskymi kolegami v casovkach ale tentoraz Martin nadelil ceskemu majstrovi takmer minutu.


Tak tak. Ani Jenčušová a Kurnická nešli vôbec zle, len jedna češka ich vždy zdolala. Dneska to bolo celkom vyrovnané. Baška ale Juro asi časovku nejdú či? Hodilo by sa im keby privezú aspoň takéto nejaké víťazstvo do Bory.
pmts
 
Príspevky: 415
Registrovaný: Štv 25. Feb 2016 16:07:45

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod majo » Štv 17. Jún 2021 13:49:30

Svrcek dnes o 2 triedy vyssie…neviem ako su na tom cesky konkurenti ale vacsinou byvaju daleko pred nasimy a to ako ich dnes rozbil hovori o nom vela…Martin vyzera byt velkym prísľubom do buducnosti
majo
 
Príspevky: 2215
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod Keram » Pia 18. Jún 2021 12:24:46

No bodaj by.
“That guy’s pretty unbeatable right now,” Cavendish said. “He’s a once-in-a-generation rider, for sure. He is super, super good. He’s making us all look like juniors, I think.”
Obrázok užívateľa
Keram
 
Príspevky: 1229
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod ifčopifčo » Sob 19. Jún 2021 19:00:59

Martin na majstráku potvrdil svoju triedu, paráda :geek:
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2418
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod zakliata.panna » Ned 20. Jún 2021 12:48:21

Tak Peter dnes absolvuje dobry trening pred TdF, roztoci nohy v uniku, ak ich peloton dostihne, ciha tam Erik... Spravna a jedina mozna taktika Bory proti presile. ;) :)
zakliata.panna
 
Príspevky: 386
Registrovaný: Uto 06. Okt 2015 16:31:23

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod ifčopifčo » Ned 20. Jún 2021 14:46:07

zakliata.panna píše:Tak Peter dnes absolvuje dobry trening pred TdF, roztoci nohy v uniku, ak ich peloton dostihne, ciha tam Erik... Spravna a jedina mozna taktika Bory proti presile. ;) :)

Nechápem cyklistov Dukly, veď tí najlepší mali byť nalepení na Petrovom zadnom kolese, na začiatku pretekov museli mať dosť sily a aspoň jedného cyklistu dostať dopredu.
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2418
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod zakliata.panna » Ned 20. Jún 2021 14:59:23

ifčopifčo píše:
zakliata.panna píše:Tak Peter dnes absolvuje dobry trening pred TdF, roztoci nohy v uniku, ak ich peloton dostihne, ciha tam Erik... Spravna a jedina mozna taktika Bory proti presile. ;) :)

Nechápem cyklistov Dukly, veď tí najlepší mali byť nalepení na Petrovom zadnom kolese, na začiatku pretekov museli mať dosť sily a aspoň jedného cyklistu dostať dopredu.


Ja sa po tomto ich taktickom (opakovanom) zlyhani ani necudujem, ze ich niektori diskutujuci hejtuju... Uz je to mozno aj treti rok, co nedokazu dostat kvalitneho jazdca do uniku...
zakliata.panna
 
Príspevky: 386
Registrovaný: Uto 06. Okt 2015 16:31:23

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod Keram » Ned 20. Jún 2021 15:18:26

Tak dnes one man show. Mohol by teda zopakovat Tour z roku 2018. Okrem padu. :D
“That guy’s pretty unbeatable right now,” Cavendish said. “He’s a once-in-a-generation rider, for sure. He is super, super good. He’s making us all look like juniors, I think.”
Obrázok užívateľa
Keram
 
Príspevky: 1229
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod Keram » Ned 20. Jún 2021 15:53:28

Slovaci bojovali o bronz a reziser miesto toho pustal zaznam cechov o vitazstvo. Si robili srandu?

Mozno si poviete ze zbytocne obavy ale ten dav ludi natlacenych na sebe bez jedineho ruska vzbudzoval vo mne miernu nervozitu. Clovek by netipoval ze to je rok 2021.
“That guy’s pretty unbeatable right now,” Cavendish said. “He’s a once-in-a-generation rider, for sure. He is super, super good. He’s making us all look like juniors, I think.”
Obrázok užívateľa
Keram
 
Príspevky: 1229
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod ifčopifčo » Ned 20. Jún 2021 16:06:03

Keram píše:Slovaci bojovali o bronz a reziser miesto toho pustal zaznam cechov o vitazstvo. Si robili srandu?

Mozno si poviete ze zbytocne obavy ale ten dav ludi natlacenych na sebe bez jedineho ruska vzbudzoval vo mne miernu nervozitu. Clovek by netipoval ze to je rok 2021.


Saganománia fanúšikov je fajn, saganománia komentátorov a tých ktorí sú zodpovední za prenos je trapas, bol o tretie miesto prebiehal keď robili rozhovor s Jurajom Saganom, bolo to vidieť na pozadí. Dúfam, že niekto Petra neohrozí, covid môže dostať aj ten kto ho už mal.
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2418
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod Keram » Ned 20. Jún 2021 16:33:50

Ifco

To je dalsia vec ale ja som myslel na vznik nejakeho ohniska. Hadam nie ked mame teraz take dobre cisla a je leto a sucho a bolo to von.
“That guy’s pretty unbeatable right now,” Cavendish said. “He’s a once-in-a-generation rider, for sure. He is super, super good. He’s making us all look like juniors, I think.”
Obrázok užívateľa
Keram
 
Príspevky: 1229
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod ifčopifčo » Ned 20. Jún 2021 18:18:20

Keram píše:Ifco

To je dalsia vec ale ja som myslel na vznik nejakeho ohniska. Hadam nie ked mame teraz take dobre cisla a je leto a sucho a bolo to von.

Ja tiež dúfam, že nie. Inak Peter išiel tých 227 km priemerkou vyše 47 km/ hodinu, čo je slušné.
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2418
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod konyk87 » Ned 20. Jún 2021 18:48:13

Na ten cas som tiez pozeral, az som si hovoril ci im to kvoli horucave neskratili. Sa mi nechcelo verit tej rychlosti.
konyk87
 
Príspevky: 153
Registrovaný: Uto 14. Apr 2015 19:43:17

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod zakliata.panna » Ned 20. Jún 2021 21:43:06

Ifčo, Keram, áno, slušná rýchlosť, hlavne pekné roztočenie nôh pred TdF. Ak by bol zašitý v pelotóne, nevedeli by sme, ako na tom je. :) Dobrý signál pred Tour, aj s potvrdením od Valacha, ktorý v rozhovore pre Sme okrem iného spomínal, že na Gire dobre potrénoval, relatívne svieži odišiel oddychovať. Osobne verím, že bude na tom oveľa lepšie ako vlani, dokonca si myslím, že opäť ho môžeme označiť ako hlavného favorita na zelený dres. Samozrejme, Démare, Colbrelli a Ewan budú veľkí vyzývatelia, ale aj tak. Čo sa týka Bennetta, nevieme, ako na tom po zranení bude, ale tento rok asi skôr jeho cieľom bude nejaká etapa, predsa len už je skoro 2 mesiace mimo súťažného tempa...
zakliata.panna
 
Príspevky: 386
Registrovaný: Uto 06. Okt 2015 16:31:23

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod Mino » Pon 21. Jún 2021 11:34:43

Nedeľný prenos RTVS presne ukázal kde sa nachádza Slovenská cyklistika. Nehľadiac na to že jediný SR tím dokázal zopakovať už piaty rok za sebou svoju neschopnosť. Absolútny nezáujem povedať, ukázať niečo iné ako Peter Sagan. Druhé miesto majstrovstiev Slovenska nič. Tretie miesto nič. Dokonca prezident SZC v rozhovore nevedel povedať nič iné iba SAGAN. Komentátor ( myslím že Brečka ) asi 20 krát spomenul "famózne víťazstvo" ... Neviem či sa mám smiať alebo plakať. Cyklistiku sledujem vďaka Petrovi Saganovi. Preteky mieru samozrejme pamätám ale "novú" dobu iba vďaka Petrovi. Napriek tomu by som si nedovolil dehonestovať snahu všetkých cyklistov na Slovensku .. Žiaľ pánom Privarovi, Brečkovi, Gendovi a celej RTVS sa to podarilo v plnej miere. Chudáci Štoček s Kubišom, je mi ich úprimne ľúto že pánom nestáli ani za to aby ukázali ich snahu pobiť sa o medailu na M.Slovenska.

Slovenská cyklistika je v ešte väčšej prdeli ako pred Saganom
Mino
 
Príspevky: 349
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod 3pa3ck3 » Pon 21. Jún 2021 16:27:21

zakliata.panna píše:Čo sa týka Bennetta, nevieme, ako na tom po zranení bude, ale tento rok asi skôr jeho cieľom bude nejaká etapa, predsa len už je skoro 2 mesiace mimo súťažného tempa...

Tak napokon Bennet nepôjde na Tour
3pa3ck3
 
Príspevky: 92
Registrovaný: Ned 16. Sep 2018 11:12:17

PredchádzajúciĎalší

Späť na Svetová cyklistika - sezóna

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 45 hostia