Fórum Cycling-Info.sk

slovenský portál o svetovej cestnej cyklistike

UCI preteky na Slovensku

O kontinentálnej i klubovej cyklistike v našej krajine.

Re: UCI preteky na Slovensku

Poslaťod lukas » Štv 26. Aug 2021 22:33:34

@elviska
ospravedlňujem sa, zabudol som odpísať. zatiaľ je to všetko voľné, jednoducho preteky sú v centre miest, kde je x prevádzok, to sa nedá obmedzovať ani celé zatvárať, kontrolovať. otvorené priestranstvo. testy/netesty, očkovanie/neočkovanie. je to jedno. jasné, že konvoj, akreditovaní ľudia atď, to je už iné.

Dnes už vyšiel program Eurosportu, vyzerá takto, vždy 60 min:
streda: 18:00, Eurosport 1, live
stvrtok: 16:30, Eurosport 1, live
piatok: 16:30, Eurosport 1, live
sobota: 15:00, Eurosport 2, live
nedela: 14:00, Eurosport 2, live
- je tam aj viacero záznamov, môžete si to pozrieť tu, nešlo mi pridať pdfka do prílohy, tak som ich nahral na server:
https://www.cycling-info.sk/images/stor ... 7_2021.pdf
https://www.cycling-info.sk/images/stor ... 7_2021.pdf
Lukáš Timko
Obrázok užívateľa
lukas
 
Príspevky: 649
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: UCI preteky na Slovensku

Poslaťod majo » Pia 27. Aug 2021 8:29:52

lukas píše:@elviska
ospravedlňujem sa, zabudol som odpísať. zatiaľ je to všetko voľné, jednoducho preteky sú v centre miest, kde je x prevádzok, to sa nedá obmedzovať ani celé zatvárať, kontrolovať. otvorené priestranstvo. testy/netesty, očkovanie/neočkovanie. je to jedno. jasné, že konvoj, akreditovaní ľudia atď, to je už iné.

Dnes už vyšiel program Eurosportu, vyzerá takto, vždy 60 min:
streda: 18:00, Eurosport 1, live
stvrtok: 16:30, Eurosport 1, live
piatok: 16:30, Eurosport 1, live
sobota: 15:00, Eurosport 2, live
nedela: 14:00, Eurosport 2, live
- je tam aj viacero záznamov, môžete si to pozrieť tu, nešlo mi pridať pdfka do prílohy, tak som ich nahral na server:
https://www.cycling-info.sk/images/stor ... 7_2021.pdf
https://www.cycling-info.sk/images/stor ... 7_2021.pdf


mnamky mnamky :D
lukas 17eho niekde v okoli Tatranskej Lomnice ti kyvem...predpokladam ze budes klasicky v niektorom aute v konvoji ci?
majo
 
Príspevky: 2216
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: UCI preteky na Slovensku

Poslaťod lukas » Ned 05. Sep 2021 14:44:28

@majo
sorry, som neodpovedal. Kývni, kývni, budem rád :D
Lukáš Timko
Obrázok užívateľa
lukas
 
Príspevky: 649
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: UCI preteky na Slovensku

Poslaťod elviska » Str 08. Sep 2021 15:21:54

No Košice už budú od budúceho týždňa červené, nemenia sa náhodou dajaké opatrenia co sa týka fanúšikov, divákov popri trati?
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: UCI preteky na Slovensku

Poslaťod pmts » Str 08. Sep 2021 17:20:07

Tak máme zverejnenú štartovku 8-) . Myslím že to prekonáva rok 2018. 2019 asi ešte nie, každopádne konečne príde Sagan, no a ja som veľmi zvedavý ako to pojme... Pevne verím, že nie exhibične, ale že naozaj zabojuje o titul. Steimle, Lutsenko, Nizzolo... Nechcem to zakríknuť, ale aj s časovkou celkom zdolateľní súperi. Žeby Sagan vyhral štvrtý etapáčik v kariére takto na staré kolená 8-) ?
pmts
 
Príspevky: 415
Registrovaný: Štv 25. Feb 2016 16:07:45

Re: UCI preteky na Slovensku

Poslaťod lukas » Štv 09. Sep 2021 18:54:48

Nemá sa veľmi čo zmeniť pri opatreniach, nemám zatiaľ nové informácie, žeby boli nejaké problémy.

Qhubeka má problémy, neviem či to môžem povedať, ale neprajníci sú všade, niekto si vytvoril falošné mailové konto a začal komunikovať s Qhubekou v mene športového riaditeľa, aby ich odhovoril od účasti na pretekoch (nezdalo sa im to divné, muselo to byť sofistikované :D) a keď im po týždni poslal pravý riaditeľ mail s rozpisom ubytovania, Qhubeka ostala prekvapená, že veď nepríde a cyklistov už presunula na iné preteky. Vzhľadom na to, že sa tím oficiálne neodhlásil do 20 pred pretekmi (lebo veď sa odhlásil na falošný mail :D, nevšimli si "preklep" v mene športového riaditeľa a nezdal sa im gmail divný, čiže ich problém), tak už prísť musia (alebo pokuta 8000 eur), ale nemôžu sa ani odhlásiť z iných pretekov. Čiže nie je to len o diskutéroch hejteroch hlupákoch, niekto si už aj falošné maily zakladá, aby poškodil našej cyklistike.
Lukáš Timko
Obrázok užívateľa
lukas
 
Príspevky: 649
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: UCI preteky na Slovensku

Poslaťod majo » Štv 09. Sep 2021 19:26:22

Toto je mozne fakt asi len u nas :oops:
majo
 
Príspevky: 2216
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: UCI preteky na Slovensku

Poslaťod hujhe » Pia 10. Sep 2021 8:53:16

Ach, dalsie rocniky si asi dobre rozmyslia ci budu chciet pretekat u nas.
hujhe
 
Príspevky: 457
Registrovaný: Sob 18. Feb 2017 12:06:22
Bydlisko: GB

Re: UCI preteky na Slovensku

Poslaťod pmts » Pia 10. Sep 2021 19:07:03

lukas píše:Nemá sa veľmi čo zmeniť pri opatreniach, nemám zatiaľ nové informácie, žeby boli nejaké problémy.

Qhubeka má problémy, neviem či to môžem povedať, ale neprajníci sú všade, niekto si vytvoril falošné mailové konto a začal komunikovať s Qhubekou v mene športového riaditeľa, aby ich odhovoril od účasti na pretekoch (nezdalo sa im to divné, muselo to byť sofistikované :D) a keď im po týždni poslal pravý riaditeľ mail s rozpisom ubytovania, Qhubeka ostala prekvapená, že veď nepríde a cyklistov už presunula na iné preteky. Vzhľadom na to, že sa tím oficiálne neodhlásil do 20 pred pretekmi (lebo veď sa odhlásil na falošný mail :D, nevšimli si "preklep" v mene športového riaditeľa a nezdal sa im gmail divný, čiže ich problém), tak už prísť musia (alebo pokuta 8000 eur), ale nemôžu sa ani odhlásiť z iných pretekov. Čiže nie je to len o diskutéroch hejteroch hlupákoch, niekto si už aj falošné maily zakladá, aby poškodil našej cyklistike.


Tak toto bola tak bizarná správa, až som si ju musel prečítať dva krát :roll: . Až mi to príde vtipné... Nejakí Saganovi ultras asi videli v Nizzolovi hrozbu, tak nato išli od lesa :D .
pmts
 
Príspevky: 415
Registrovaný: Štv 25. Feb 2016 16:07:45

Re: UCI preteky na Slovensku

Poslaťod elviska » Pia 10. Sep 2021 20:14:38

pmts píše:
lukas píše:Nemá sa veľmi čo zmeniť pri opatreniach, nemám zatiaľ nové informácie, žeby boli nejaké problémy.

Qhubeka má problémy, neviem či to môžem povedať, ale neprajníci sú všade, niekto si vytvoril falošné mailové konto a začal komunikovať s Qhubekou v mene športového riaditeľa, aby ich odhovoril od účasti na pretekoch (nezdalo sa im to divné, muselo to byť sofistikované :D) a keď im po týždni poslal pravý riaditeľ mail s rozpisom ubytovania, Qhubeka ostala prekvapená, že veď nepríde a cyklistov už presunula na iné preteky. Vzhľadom na to, že sa tím oficiálne neodhlásil do 20 pred pretekmi (lebo veď sa odhlásil na falošný mail :D, nevšimli si "preklep" v mene športového riaditeľa a nezdal sa im gmail divný, čiže ich problém), tak už prísť musia (alebo pokuta 8000 eur), ale nemôžu sa ani odhlásiť z iných pretekov. Čiže nie je to len o diskutéroch hejteroch hlupákoch, niekto si už aj falošné maily zakladá, aby poškodil našej cyklistike.


Tak toto bola tak bizarná správa, až som si ju musel prečítať dva krát :roll: . Až mi to príde vtipné... Nejakí Saganovi ultras asi videli v Nizzolovi hrozbu, tak nato išli od lesa :D .

Jasné, takýto blud napísať. Možno si to napísal, len tak zo srandy, ale smiešne to nie je, skor tipujem že je to niekto, čo je až moc proti Privarovi a spol . Čo som tu prečítala za pár dní, nechcem byť zlá , ale odrádzate ma íst na preteky Okolo Slovenska, chcela som to napísať po, ale napíšem to už teraz.
A troška je slabá informovanosť ohladom dopravných obmedzení, som si pozrela, že slavnostný štart je dakde vedla hotela Hliton na Roosveltovej ulici (bývalý Slovan), ale zatial žiadne info ohladom dopravných obmedzení, len pápeža spominaju aj policajti.
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: UCI preteky na Slovensku

Poslaťod lukas » Pia 10. Sep 2021 21:07:53

@elviska
Dopravné obmedzenia sa nikdy nezverejňovali. Opýtam sa na to, ale ja si nespomínam, žeby sa toto riešilo. Nikdy to nebola taká veľká vec, žeby sa to riešilo. Každému vždy došlo, že uzavreté sú cesty, kde sú preteky + pár priľahlých v etapových mestách. Ale opýtam sa.

A čo ťa odrádza ísť na preteky? Nerozumiem. Za jednostranné vyjadrenia otca pretekára? O rôznych tých čriepkach viem rôzne málo/veľa a je to pohľad jednej strany. Rozhodne sa do toho nebudem miešať, mám dosť inej roboty. Ale pravda nie je jednostranná nikdy. Čistý šprintér na tieto ME? Z Pretekov mieru odišiel v momente, keď prišli na hotel, to čo je? Žeby preto, že to boli ťažké preteky? Tých vecí je strašne veľa.
A všelijaké bachorky o Dukle. Nemusíme tu mať žiadny tím a bude pokoj. Cyklistika zanikne.

Diskusiu vypneme úplne (mimo WT), ľudia si v nej vybavujú účty a my im na to priestor dávať nebudeme. Mimochodom, prosil nás o vypnutie diskusie Roman Broniš, nie Fraňo. Vidíte aké je to ťažké aj s CAT. Snažia sa ako blázni a nejde im to ako by chceli, vidíte, že Slováci v tom tíme sa trápia, pomaly končia a už nemajú pomaly koho zobrať na preteky. CyS sa úplne rozpadlo U23.

Ja sa v cyklistike pohybujem roky a nie som za jednostranné pravdy, ale za tými, ktorí pracujú, obetujú tomu celé životy a majú výsledky, ktoré nemusia byť len na trati, ale aj v marketingu, schopností priniesť sponzorov, sú na dne síl pri Okolo Slovenska atď. atď. Nie na kydačov hnoja.
Lukáš Timko
Obrázok užívateľa
lukas
 
Príspevky: 649
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: UCI preteky na Slovensku

Poslaťod elviska » Pia 10. Sep 2021 21:38:13

@lukas Dobre, ale troska som čakala, že týždeň pred pretekmi, budú dajaké informácie ohľadom dopravných obmedzení. Ale už som dočítalana fb Okolo Slovenska, že možno tak 30 minútové obmedzenia možno budú. A co ma odrádza neísť , radšej teraz nenapíšem (možno inokedy) , ale netýka sa to co si písal rozsiahlejšie. Týka sa podaktorych diskutérov troška.
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: UCI preteky na Slovensku

Poslaťod elviska » Pia 10. Sep 2021 21:57:09

elviska píše:@lukas Dobre, ale troska som čakala, že týždeň pred pretekmi, budú dajaké informácie ohľadom dopravných obmedzení. Ale už som dočítalana fb Okolo Slovenska, že možno tak 30 minútové obmedzenia možno budú. Nemusíš sa opýtať. A co ma odrádza neísť , radšej teraz nenapíšem (možno inokedy) , ale netýka sa to co si písal rozsiahlejšie. Týka sa podaktorych diskutérov troška.
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: UCI preteky na Slovensku

Poslaťod lukas » Ned 12. Sep 2021 22:19:20

Na webe pretekov je vynovená štartovka. V Qhubeke sú najväčšie zmeny, pôvodná štartovka bola ešte spred toho incidentu s mailom, ktorý idú riešiť právnou cestou, ale tak to veľa šťastia... Nizzolo chýba. V Deceunincku vymenil Archbold takého úplne neznámeho, v Kerne nevidím Řepu, Inak väčšie zmeny nepozorujem. Určite tam ich bude kopec, ale medzi menej známymi ľuďmi.
Bingoal je už úplne preč. Covid.
Obrovské rozdiely sú aj v zabezpečení. Deceunick príde s 12-členným staffom, Astana a Bikex 10, Qhubeka len 7, DSM dokonca 6. Bora neviem.
Lukáš Timko
Obrázok užívateľa
lukas
 
Príspevky: 649
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: UCI preteky na Slovensku

Poslaťod Roman » Uto 14. Sep 2021 12:38:17

Stretol som tim Bardiani trenovat na jazere :)
Roman
 
Príspevky: 163
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: UCI preteky na Slovensku

Poslaťod elviska » Uto 14. Sep 2021 13:59:51

Petra a tím stretli v okolí Sebastoviec, Čaňa, Valaliky. Tipujem ze su ubytovaní v hoteli Bonaparte.
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: UCI preteky na Slovensku

Poslaťod Ak1n0m » Str 15. Sep 2021 8:03:44

Ja som tam bola a mám fotku zo Saganom a s Marošom Hladom. 8-)
Ak1n0m
 
Príspevky: 103
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: UCI preteky na Slovensku

Poslaťod pmts » Str 15. Sep 2021 18:12:33

Tak treba povedať, že radosť nato pozerať... Kulisa pekná, ešte aj tv grafika paráda, asi najviac prehľadná časovka čo som kedy videl :lol: . Už sa normálne teším ako tam vybehne Sagan a tá ulica celá exploduje :lol: ...
pmts
 
Príspevky: 415
Registrovaný: Štv 25. Feb 2016 16:07:45

Re: UCI preteky na Slovensku

Poslaťod pmts » Str 15. Sep 2021 19:04:28

pmts píše:Tak treba povedať, že radosť nato pozerať... Kulisa pekná, ešte aj tv grafika paráda, asi najviac prehľadná časovka čo som kedy videl :lol: . Už sa normálne teším ako tam vybehne Sagan a tá ulica celá exploduje :lol: ...


Tak nič, tá grafika síce vyzerala pekne ale čo z toho keď je časomiera úplne mimo... Sagan fúha, povedal by som že toto mu bolo šité na mieru, ale nič extra nakoniec, hoci stále do 10ky, ale tak Hodeg aj Bol ukázali väčšiu silu (s tým že majú určite horšiu techniku a aj tak ho jasne porazili...), čo neni ideálne pred šprintami. Potešil celkom Baška, rýchlosť v ňom stále je. Vančo mal najlepšiu obrátku čo som tak odkukal, ale potom zhorel ako fakľa. A vidieť chudáka Chrisa sa tam motať v mestskom prológu :lol: ...
pmts
 
Príspevky: 415
Registrovaný: Štv 25. Feb 2016 16:07:45

Re: UCI preteky na Slovensku

Poslaťod konyk87 » Štv 16. Sep 2021 20:00:33

@lukas - dalo by sa poprosit privaru, aby si to rusko nasadil poriadne aspon na podiu? lebo vcera aj dnes to vyzeralo hrozne a citil som sa trapne aj za neho :?
konyk87
 
Príspevky: 153
Registrovaný: Uto 14. Apr 2015 19:43:17

PredchádzajúciĎalší

Späť na Cyklistika na Slovensku

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 13 hostia

cron