Fórum Cycling-Info.sk

slovenský portál o svetovej cestnej cyklistike

Kontinentálni Slováci, Dukla, CK BB, klubové tímy

O kontinentálnej i klubovej cyklistike v našej krajine.

Re: Kontinentálni Slováci, Dukla, CK BB, klubové tímy

Poslaťod Lance Armstrong » Ned 19. Jún 2016 16:27:55

Pozeram ze Matus Stocek vyhral etapu v Nations Cupe: http://www.procyclingstats.com/race/Tro ... 16_Stage_3

V celkovom poradi 8. miesto.
Lance Armstrong
 
Príspevky: 22
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Kontinentálni Slováci, Dukla, CK BB, klubové tímy

Poslaťod menovatel » Uto 14. Mar 2017 1:26:13

V nadšení zo Saganových výkonov na Tirrene neregistrujeme veľmi slušné výkony našich konti - jazdcov. Čanecký celkovo siedmy na Istrii, Duklianci v Kamerune po troch kolách dve bedne - 2. Tybor, 3. Bellan.
Hodilo by sa to aspoň do stručných správ, voľajako zmizli.
menovatel
 
Príspevky: 177
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Kontinentálni Slováci, Dukla, CK BB, klubové tímy

Poslaťod majo » Uto 14. Mar 2017 7:23:35

menovatel píše:V nadšení zo Saganových výkonov na Tirrene neregistrujeme veľmi slušné výkony našich konti - jazdcov. Čanecký celkovo siedmy na Istrii, Duklianci v Kamerune po troch kolách dve bedne - 2. Tybor, 3. Bellan.
Hodilo by sa to aspoň do stručných správ, voľajako zmizli.

aj dem nam akosi zmizol :oops:
majo
 
Príspevky: 2216
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Kontinentálni Slováci, Dukla, CK BB, klubové tímy

Poslaťod lukas » Uto 14. Mar 2017 14:25:06

@menovatel
Prečo do krátkych správ? Veď som písal o Marekovi každý deň a odkaz na to bol zo štyroch miest (a) ľavý panel, b) na titulke to bol 3-4. článok, keďže prednosť malo PN a TA, c) kalendár Slovákov na titulke a d) kalendár Slovákov z menu). Viditeľnejšie to už byť nemohlo za týchto okolností.
O Dukle tiež píšem každý deň a okrem titulky sa na to znova dá kliknúť z troch miest. Ak majú signál, posielajú aj SMSky s priebehom a vyjadreniami.
Krátke správy sú odstavené pre poruchu, tak ako nefunguje aj viacero iných vecí, máme znova problémy so serverom, v nedeľu sme mali cez 58 000 zobrazení stránky a v čase dojazdov etáp nedokázal preliať toľké desiatky GB dát. Hokejový web si napumpuje server počas MS v hokeji, tenisový počas Grand Slamov, ale my nemáme peniaze na riešenie obdobia február - september. Tour de France sme mali zvládnuté posledné dva roky. Ale pracujeme na tom, musím poďakovať nášmu programátorovi, že našiel ďalšieho experta na túto problematiku.
Lukáš Timko
Obrázok užívateľa
lukas
 
Príspevky: 649
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Kontinentálni Slováci, Dukla, CK BB, klubové tímy

Poslaťod lukas1 » Str 15. Mar 2017 18:06:51

Mna by dosť zaujímalo čo je s takym Davidom Zverkom,ktoreho som registroval ako obrovský talent a mal byť Petrov nasledovnik.
lukas1
 
Príspevky: 7
Registrovaný: Uto 02. Feb 2016 8:58:13

Re: Kontinentálni Slováci, Dukla, CK BB, klubové tímy

Poslaťod menovatel » Str 15. Mar 2017 18:33:52

lukas píše:@menovatel
Prečo do krátkych správ? Veď som písal o Marekovi každý deň a odkaz na to bol zo štyroch miest (a) ľavý panel, b) na titulke to bol 3-4. článok, keďže prednosť malo PN a TA, c) kalendár Slovákov na titulke a d) kalendár Slovákov z menu). Viditeľnejšie to už byť nemohlo za týchto okolností.
O Dukle tiež píšem každý deň a okrem titulky sa na to znova dá kliknúť z troch miest. Ak majú signál, posielajú aj SMSky s priebehom a vyjadreniami.
Krátke správy sú odstavené pre poruchu, tak ako nefunguje aj viacero iných vecí, máme znova problémy so serverom, v nedeľu sme mali cez 58 000 zobrazení stránky a v čase dojazdov etáp nedokázal preliať toľké desiatky GB dát. Hokejový web si napumpuje server počas MS v hokeji, tenisový počas Grand Slamov, ale my nemáme peniaze na riešenie obdobia február - september. Tour de France sme mali zvládnuté posledné dva roky. Ale pracujeme na tom, musím poďakovať nášmu programátorovi, že našiel ďalšieho experta na túto problematiku.

OK, vďaka za vysvetlenia. Je moja chyba, že som si aj o konti jazdcoch navykol pohodlne čítať medzi hlavnými článkami a nepohľadal som si to aktívne. Teraz toho bolo fakt moc naraz a chápem, že pri Saganových kúskoch máte preťažený server. Berte to pozitívne - lepšie, než aby vás fandovia ignorovali.
menovatel
 
Príspevky: 177
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Kontinentálni Slováci, Dukla, CK BB, klubové tímy

Poslaťod Mino » Štv 16. Mar 2017 12:08:24

Nejaký problem s dopingovými kontrolami su v Kamerune ( https://twitter.com/ProCyclingStats/sta ... 0897219585 )
Verim že Dukla bude v poho a nepride o body
Mino
 
Príspevky: 349
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Kontinentálni Slováci, Dukla, CK BB, klubové tímy

Poslaťod lukas » Štv 16. Mar 2017 17:50:59

lukas1 píše:Mna by dosť zaujímalo čo je s takym Davidom Zverkom,ktoreho som registroval ako obrovský talent a mal byť Petrov nasledovnik.

Skončil s cyklistikou ako 90 % chalanov v tomto veku. Boli za tým osobné problémy, povráva sa všeličo, nevidím dôvod ďalej rozoberať smutné záležitosti, ale snažím sa vždy odpovedať, tak aspoň takto.
Lukáš Timko
Obrázok užívateľa
lukas
 
Príspevky: 649
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Kontinentálni Slováci, Dukla, CK BB, klubové tímy

Poslaťod majo » Štv 16. Mar 2017 22:56:56

lukas píše:
lukas1 píše:Mna by dosť zaujímalo čo je s takym Davidom Zverkom,ktoreho som registroval ako obrovský talent a mal byť Petrov nasledovnik.

Skončil s cyklistikou ako 90 % chalanov v tomto veku. Boli za tým osobné problémy, povráva sa všeličo, nevidím dôvod ďalej rozoberať smutné záležitosti, ale snažím sa vždy odpovedať, tak aspoň takto.


je to slusne forum a tak nexcem nadavat...kruta realita fakt skoda ho
majo
 
Príspevky: 2216
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Kontinentálni Slováci, Dukla, CK BB, klubové tímy

Poslaťod lukas1 » Ned 19. Mar 2017 12:20:18

lukas píše:
lukas1 píše:Mna by dosť zaujímalo čo je s takym Davidom Zverkom,ktoreho som registroval ako obrovský talent a mal byť Petrov nasledovnik.

Skončil s cyklistikou ako 90 % chalanov v tomto veku. Boli za tým osobné problémy, povráva sa všeličo, nevidím dôvod ďalej rozoberať smutné záležitosti, ale snažím sa vždy odpovedať, tak aspoň takto.

Ďakujem pekne za info. Nevedel som o tom ale tušil som že sa niečo také stalo keďže som ho nevedel nikde nájsť vo vysledkovych listinách jeho posledného tímu favorit brno. Veľká škoda že to takto skončilo.
lukas1
 
Príspevky: 7
Registrovaný: Uto 02. Feb 2016 8:58:13

Re: Kontinentálni Slováci, Dukla, CK BB, klubové tímy

Poslaťod Mino » Uto 21. Mar 2017 12:28:24

26.3. štartuje N.cup, kto bude štartovať zo SR? má niekto info?
Alebo gent vynecháva repre ako min. rok.
Mino
 
Príspevky: 349
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Kontinentálni Slováci, Dukla, CK BB, klubové tímy

Poslaťod lukas » Uto 21. Mar 2017 15:55:03

@Mino
Páči sa.
Prílohy
juniori-2017-kalendar.png
juniori-2017-kalendar.png (18.93 KiB) Zobrazené 36639 krát
Lukáš Timko
Obrázok užívateľa
lukas
 
Príspevky: 649
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Kontinentálni Slováci, Dukla, CK BB, klubové tímy

Poslaťod Mino » Uto 21. Mar 2017 16:35:30

@Lukáš
Kalendár som našiel, len by ma zaujímalo kto tam bude z našich štartovať. Hlavne ma zaujímajú Štoček s Michaličkom, Matúš mal minulý rok veľmi dobré výsledky tak dúfam že má aj vôľu....


edit: našiel som aj zoznam reprezentácie, len som ich videl na štartovke v Hlohovci ( 25.3. ) tak som zvedavý či stíhajú oboje ..
Mino
 
Príspevky: 349
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Kontinentálni Slováci, Dukla, CK BB, klubové tímy

Poslaťod lukas » Uto 21. Mar 2017 20:50:18

@Mino
aha, pardon.
Juniori: Štoček, Blaško, Meriač, Podolák, Michalička, Foltán
Juniorky: Michaličková, Debnárová, Hrtánková, Slivková, Machálková
Lukáš Timko
Obrázok užívateľa
lukas
 
Príspevky: 649
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Kontinentálni Slováci, Dukla, CK BB, klubové tímy

Poslaťod Mino » Ned 26. Mar 2017 19:51:24

Dnes skvelý výsledok od Matúša. Lukáš dufam že bude nejaký článoček :) aspoň na fore
Mino
 
Príspevky: 349
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Kontinentálni Slováci, Dukla, CK BB, klubové tímy

Poslaťod majo » Ned 26. Mar 2017 20:37:34

Mino píše:Dnes skvelý výsledok od Matúša. Lukáš dufam že bude nejaký článoček :) aspoň na fore


ja pridam aspon foto z ciela
Prílohy
wacker-e1490539841465.jpg
wacker-e1490539841465.jpg (68.76 KiB) Zobrazené 36527 krát
majo
 
Príspevky: 2216
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Kontinentálni Slováci, Dukla, CK BB, klubové tímy

Poslaťod lukas » Pon 27. Mar 2017 1:10:55

Veľmi ma to mrzí, rád by som sa Matúšovi venoval, ale nemám žiadnu šancu. Dostávam sa do situácie, keď robím cez 16 hodín denne, a už to nie je zo zdravotného hľadiska žiadna sranda. Kolegovia majú všetko presne naplánované týždne dopredu, tam nie je priestor, takže zavolám PR manažérke SZC a verím, že sa jej podarí niečo vytvoriť.
Lukáš Timko
Obrázok užívateľa
lukas
 
Príspevky: 649
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Kontinentálni Slováci, Dukla, CK BB, klubové tímy

Poslaťod Mino » Pon 27. Mar 2017 8:52:16

@Lukáš

rozumiem, dúfam že sa objaví na stránke SZC niečo. Veď išlo o repre akciu
Mino
 
Príspevky: 349
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Kontinentálni Slováci, Dukla, CK BB, klubové tímy

Poslaťod lukas » Pon 27. Mar 2017 10:30:10

@Mino
Ani som nechytil do rúk telefón a už tam je článok. Krátke, účelné.
http://www.cyklistikaszc.sk/sk/cestna-c ... ate-miesto
Musím pochváliť PR manažérku, že robí veľmi veľa pre medializáciu reprezentácie aj Dukly (weby aj FB) napriek tomu, že to robí vo svojom voľnom čase, keďže učí na univerzite. Kedysi, keď sme nenapísali o čomkoľvek mimo Sagana my, nikde nič nebolo, ale konečne kompetentní aj cez moje rýpanie pochopili, že toto je cesta. Ak sledujete web zväzu, objavuje sa tam čoraz viac článkov.
Našim spoločným restom ostávajú reportáže zo slovenských pohárov, po ktorých mnohí právom volajú. Skúsim to ešte riešiť.
Lukáš Timko
Obrázok užívateľa
lukas
 
Príspevky: 649
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Kontinentálni Slováci, Dukla, CK BB, klubové tímy

Poslaťod Mino » Pon 27. Mar 2017 10:54:01

sledujem aj SZC aj Duklu a ich weby. Aj stranku ženskej cyklistiky :D

ja by som privítal aj vyjadrenia našich cyklistov k svojím výkonom jura miša erika a martina, sem tam sa niečo nájde na ich FB príp twiteri ale človek nevie posúdiť čo je za "ich výsledkom"

Bohužial veľa ľudí rieši iba PEtra a v tých komentároch je potom dosť divný postoj ako keby ani nebolo v pelotóne ďalších 150 cyklistov :cry:
Mino
 
Príspevky: 349
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

PredchádzajúciĎalší

Späť na Cyklistika na Slovensku

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 11 hostia

cron