Fórum Cycling-Info.sk

slovenský portál o svetovej cestnej cyklistike

Hry s cyklistickou tématikou a tipovanie

Tréning, zdravie, technika, otázky pre redakciu a ďalšie...

Re: Hry s cyklistickou tématikou a tipovanie

Poslaťod pmts » Str 21. Okt 2020 18:49:19

majo píše:ja som kralom zleho tipovania...ta zostava co som dal na velogames na vueltu je totalna katastrofa...taky vlasov mi neboduje naraz aj na vuelte a este aj na gire :lol: :lol:

No, pokiaľ si správne pamätám, tak si to bol práve ty kto mi vykradol víťazstvo na Tirrene v posledný deň, takže zas tak márny nebudeš :lol: ... Ale ten Vlasov pobavil :lol: .
Mňa by zaujímalo ako to robí Alex BMC, nezničiteľný, vyhráva na každom fronte 8-) . Ten si musí na fortune zarábať na živobytie :lol: .
pmts

Poslaťod majo » Str 21. Okt 2020 20:06:54

@pmts
no ano Alex to je riadny bombarder...ak hra zweeler a pod. tak si moze aj slusne zarobit...TA bol jediny svetly moment v mojej tiperskej kariere...vueltu som teraz po..al totalne...hovoril som si ze roglic bude xciet vratit ppkoc tomovy a ze dumolin by mojol byt tetaz na tom lepsie kedze primoz sa sustredil na tour...no zatial to tak nevyzera...a s vlasovom a pinotom som si bol isty ze nazbieram tisicky bodov lebo budu xciet zachranovat sezonu...no neviem...totalna katastrofa odomna
majo

Poslaťod Za Slušný Svet » Štv 22. Okt 2020 18:00:15

Nebuď smutný majo, dnes nám Vlasov krásne zarobí ;) :)
Mne sa taktiež Vuelta vôbec nepodarila. Premýšľal som nad tým rovnako romanticky ako ty... Prišlo mi úplne samozrejmé, že Primož musí Tomovi vrátiť požičané a priviesť ho k červenému tričku... Prišlo mi samozrejmé, že Daniel Felipe už nemôže mať toľko smoly ako na TdF... Prišlo mi samozrejmé, že sa Vlasov rýchlo zotaví po brušnej viróze... Čo už :( Snáď ma bude tešiť aspoň ten Carapaz, aspoň mám komu fandiť ;)
Obrázok užívateľa
Za Slušný Svet

Poslaťod Zutu » Štv 29. Okt 2020 20:13:40

S oneskorenim, ale gratulujem Slusnemu svetu k vitazstu na Gire a top100 celkovo. Ten Almeida to bola silna trefa :D
Zutu

Poslaťod ifčopifčo » Štv 29. Okt 2020 23:41:12

Zutu píše:S oneskorenim, ale gratulujem Slusnemu svetu k vitazstu na Gire a top100 celkovo. Ten Almeida to bola silna trefa :D

Pripájam sa.
Fanúšik cyklistiky od roku 1972.
ifčopifčo

Poslaťod Za Slušný Svet » Pia 30. Okt 2020 9:03:09

ifčopifčo píše:
Zutu píše:S oneskorenim, ale gratulujem Slusnemu svetu k vitazstu na Gire a top100 celkovo. Ten Almeida to bola silna trefa :D

Pripájam sa.

Ďakujem veľmi pekne, chalani ;) Potešilo ma, že ste si všimli. Bola to jedna z mojich najlepšie natipovaných Grand Tour. S istotou môžem povedať, že na Vuelte to už nezopakujem :lol:
Obrázok užívateľa
Za Slušný Svet

Predchádzajúci

Späť na Rôzne ďalšie témy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia