Fórum Cycling-Info.sk

slovenský portál o svetovej cestnej cyklistike

Cyklistika v televízii

Tréning, zdravie, technika, otázky pre redakciu a ďalšie...

Re: Cyklistika v televízii

Poslaťod water202 » Pon 08. Nov 2021 21:39:51

majo píše:Ja som strasne rad a vdacny za to ze rtvs vysiela cyklistiku ale sorry ten genda je coraz horší a horší…ak by na eurosporte nesli vkuse reklamy tak na rtvs ani nepomyslim…a ked si predstavím ze ma bude rozčuľovať aj celu zimu pri lyžovaní tak mam naozaj dost…nerad kritizujem kohokoľvek ale on naozaj nepatrí za mikrofón pri live športových prenosoch


Ja to riesim vypinanim zvuku.
MS som videl cele na ES playeri len so zvukom z trate. Belgicke klasiky by som vysielal len tak. Povzbudzovanie fanusikov a pokrikovanie jazdcov v uniku po sebe. Nic viac nie je treba.
Ale ked sa neda, volim ticho. Aj pri futbale a najma pri NFL.
water202
 
Príspevky: 77
Registrovaný: Pon 24. Sep 2018 23:39:58

Re: Cyklistika v televízii

Poslaťod majo » Str 20. Apr 2022 14:28:01

Neznasam RTVS Sport
majo
 
Príspevky: 2210
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Cyklistika v televízii

Poslaťod Keram » Sob 28. Máj 2022 19:11:45

Neviete niekto kedy bude na Netflixe tretia seria Movistar dokumentu?
“That guy’s pretty unbeatable right now,” Cavendish said. “He’s a once-in-a-generation rider, for sure. He is super, super good. He’s making us all look like juniors, I think.”
Obrázok užívateľa
Keram
 
Príspevky: 1226
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Cyklistika v televízii

Poslaťod ifčopifčo » Ned 11. Sep 2022 19:38:43

Toto sem musím dať, Bohunooo !!!! :lol:
https://www.youtube.com/shorts/bM5UwwqmPX4
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2416
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Cyklistika v televízii

Poslaťod ifčopifčo » Pon 05. Jún 2023 20:49:25

Na Netflixe bude od 8.6. dokumentárny seriál Tour de France : Au coeur du peloton – má to byt o siedmych cyklistických tímoch, ktoré súťažili v roku 2022 v rámci najnamáhavejších cyklistických pretekov na svete.
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2416
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Cyklistika v televízii

Poslaťod Keram » Pon 12. Jún 2023 0:10:32

Tak ja som ten dokument uz videl. Trosku sa to lisi od dokumentu Movistar. Povedal by som ze je to na styl dokumentu F1 na Netflixe. Snazia sa to podat aj laikom ale bezny clovek sa v tom podla mna trochu strati. Pre tych co cyklistike rozumeju je to ale must see. Cesky dabing je strasne amatersky. Okrem toho ze je to obcas zle prelozene su tam amaterske chyby. Raz sa sutazi v klasifikacii a raz v kvalifikacii. Pogacar bol par krat Pocagar.
“That guy’s pretty unbeatable right now,” Cavendish said. “He’s a once-in-a-generation rider, for sure. He is super, super good. He’s making us all look like juniors, I think.”
Obrázok užívateľa
Keram
 
Príspevky: 1226
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Cyklistika v televízii

Poslaťod lukas » Sob 24. Jún 2023 8:06:23

Ano, je to uplny Drive to Survive, dufam teda, ze aj pritiahne tolko milionov novych fanusikov k cyklistike ako sa to stalo pri F1. Ale zasa ruzove okuliare nemam :D Stihol som este len 3 casti, no je to naozaj vyborne aj pre ludi, ktori nemaju dobry prehlad. Ti, ktori ano, si to zasa vedia "prebehnut cez svoj filter". Skvely pohlad do zakulisia. Verim, ze to bude mat pre cyklistiku pozitivny efekt. Ozaj must see.
Suhlas s @Keram, ze cesky dabing ani neskusajte, to je hroza. Totalna neznalost cyklistiky. titulky to iste, ale daju sa prezit, ked clovek pocuje danu vetu/vyraz v anglictine, tak v kombinacii zvuku a textu to v pohode pochopi. Tazko povedat, ze ci aj uplni laici, ktori cyklistike nerozumeju. Je to pomerne zlozity sport na taketo "hollywoodske" ponatie dokumentu.
Lukáš Timko
Obrázok užívateľa
lukas
 
Príspevky: 647
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Predchádzajúci

Späť na Rôzne ďalšie témy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia

cron