Fórum Cycling-Info.sk

slovenský portál o svetovej cestnej cyklistike

Hry s cyklistickou tématikou a tipovanie

Tréning, zdravie, technika, otázky pre redakciu a ďalšie...

Re: Hry s cyklistickou tématikou a tipovanie

Poslaťod ifčopifčo » Str 09. Feb 2022 14:11:06

elviska píše:@ifčopifčo
No aké sú tie objektívne príčiny?
K bonusu sa troska vyjadrím, ale ostatne nie. Peter, Ganna, Pidcock.

Covid
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2418
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Hry s cyklistickou tématikou a tipovanie

Poslaťod majo » Str 09. Feb 2022 17:51:02

@ifco
Priznam sa ze aj ja som zabudol na to ze som mal napisat svoje odpovede…asi preto ze sa viacmenej zhoduju s tymi co napisal Za slusny svet…ale netukam tu tie ktore som mal v hlave hned pri pisanibtej ankety…trosku ma mrzi ze sa nezapojili viceri ale nevadi(asi to mam za trest lebo ja tiez vacsinou sa nezapajam do vasich 8-) :lol: )

1. Pogacar, Sonny
2. Ackermann, Viviany
3. Sonny, Cav
4. Svrcek celu sezonu a carapaz na OH
5. P-R a MS
6. Dan Martin…ten jeho vyraz v tvari…normalne som citil tu bolest co on
7. Od Petra a verim ze nieco nam ukaze aj Svrco a povodne som chcel napisat aj Bernala ale bohuzial to uz sa urcite nestane
8. Aspon jedno velke vitazstvo Petra a brutalny subol o kazdu sekundicku na TdF ale znovu plati ze Bernal je mimo a tak to ostava len na slovincoch a trosku dufam ze sa zapoji aj froomy ale viem ze to je total utopia
9. Prebudenie sa erika v dukle a svecove napredovanie
10. Moja srdcovka minulej sezony a to praca povzbudzovanie a doslova zachrana v krize Bernala od Dannyho Martineza…pre mna totalna bomba kedze ako viete tak ja milujem domestikov a ich pracu
Bonus:
Niewiadoma, puck moonen

@elviska:
Sorry ale to fakt to jedina ta z ifcovej idpovede zaujalo?
majo
 
Príspevky: 2216
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Hry s cyklistickou tématikou a tipovanie

Poslaťod elviska » Str 09. Feb 2022 18:44:04

@majo
Neboj, prečítala som celé.
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Hry s cyklistickou tématikou a tipovanie

Poslaťod eres » Pia 04. Mar 2022 10:10:21

Ahojte, kód pre miniligu cycling-info.sk na Velogames pre rok 2022:

138129915

Tento víkend štaruje P-N a Superclasico 2022...
Bicykl je zdrojem zábavy, kde chci, tam sám se zastaví...
Obrázok užívateľa
eres
 
Príspevky: 260
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:37

Re: Hry s cyklistickou tématikou a tipovanie

Poslaťod Za Slušný Svet » Pon 14. Mar 2022 21:43:08

@pmts - veľká a úprimná gratulácia k celkovému víťazstvu na Velogames T-A. Prvé miesto z viac ako 3570 tímov. Klobúk dole! Natipoval si to nadherne a zaslúžene vedieš aj priebežnú celkovú klasifikáciu Stage Race Championship. Držím palce aj počas zvyšku sezóny!
Obrázok užívateľa
Za Slušný Svet
 
Príspevky: 480
Registrovaný: Sob 17. Jún 2017 11:04:42

Re: Hry s cyklistickou tématikou a tipovanie

Poslaťod ifčopifčo » Štv 17. Mar 2022 11:40:55

Pripájam sa ku gratulácii, chapeau pmts, držím palce aby sa ti darilo aj naďalej.
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2418
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Hry s cyklistickou tématikou a tipovanie

Poslaťod pmts » Štv 17. Mar 2022 15:23:10

Ďakujem, ďakujem. Každopádne ešte je len úvod sezóny, keď budem prvý po TdF tak začnem dúfať :D . Ale vždy je dobré ukoristiť pekné víťazstvo na začiatok sezóny. Naoplátku by som rád zagratuloval Hustonovi k víťazstvu na P-N aspoň v našej minilige, bolo to tesné :lol: ...
pmts
 
Príspevky: 415
Registrovaný: Štv 25. Feb 2016 16:07:45

Re: Hry s cyklistickou tématikou a tipovanie

Poslaťod ifčopifčo » Sob 11. Jún 2022 21:54:42

Velogamesáci, je otvorené Švajčiarsko.
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2418
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Hry s cyklistickou tématikou a tipovanie

Poslaťod ifčopifčo » Uto 28. Jún 2022 20:21:49

Velogamesáci nezabudnite na Tour, je nás tam málo.
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2418
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Hry s cyklistickou tématikou a tipovanie

Poslaťod Za Slušný Svet » Str 29. Jún 2022 16:04:15

Ahojte Velogamesáci,

nie som dobrý v angličtine a prekladač to celé preložil dosť divoko. Vedeli by sme mi jednoducho a stručne vysvetliť tú novinku "Stage Hunter". Budem meniť jazdcov v tomto tíme, čo som si spravil teraz pred Tour, alebo po tretej etape dostanem "druhý tím" čisto Stage Hunterov, v ktorom môžem do konca Tour spraviť deväť zmien? Toto mi nie je jasné. Ďakujem ochotnému človeku, ktorý mi to vysvetlí. ;)
Obrázok užívateľa
Za Slušný Svet
 
Príspevky: 480
Registrovaný: Sob 17. Jún 2017 11:04:42

Re: Hry s cyklistickou tématikou a tipovanie

Poslaťod ifčopifčo » Str 29. Jún 2022 19:22:34

Za Slušný Svet píše:Ahojte Velogamesáci,

nie som dobrý v angličtine a prekladač to celé preložil dosť divoko. Vedeli by sme mi jednoducho a stručne vysvetliť tú novinku "Stage Hunter". Budem meniť jazdcov v tomto tíme, čo som si spravil teraz pred Tour, alebo po tretej etape dostanem "druhý tím" čisto Stage Hunterov, v ktorom môžem do konca Tour spraviť deväť zmien? Toto mi nie je jasné. Ďakujem ochotnému človeku, ktorý mi to vysvetlí. ;)

Skopírujem ti text z romankreuziger.com
outěž Stage Hunter je nová soutěž pořádaná v rámci hlavní hry. V první odpočinkový den po 3. etapě bude každému řediteli týmu přiděleno devět „Přestupů lovců etap“, které bude používat po zbytek závodu – aby jejich tým zůstal konkurenceschopný po celou soutěž.
Ředitelé týmů tak budou moci nahradit opuštěné a špatně výkonné jezdce ze svého týmového výběru nebo se jednoduše takticky zaměřit na nadcházející bloky etap.
Nově přidaní jezdci do týmu se nazývají „Stage Hunters“ a budou získávat body pro ředitele týmu na základě svých bodů za výkonnost ve fázi, ale nezískají žádné body za pozice v denních klasifikacích.
Důležité je, že přidělování bodů do žebříčku Stage Hunter končí po přidělení bodů za výkon ve fázi a denní klasifikaci v závěrečné fázi – žádné konečné body klasifikace na konci turné nebudou uděleny žádnému jezdci do žebříčku Stage Hunter.
Doufám, že tato soutěž povede k dynamickému žebříčku, protože výkony Stage Hunter během závodu ubývají a plynou, a zároveň umožní těm ředitelům, kteří měli smůlu, vrátit se do hry. Můžete také chtít jednoduše udělat inventuru uprostřed soutěže a zkusit něco jiného
A konečně, abych znovu zopakoval, nevidím tento formát, který by nahradil klasickou verzi hry, která existovala 25 let – ve skutečnosti jsem (velmi!) dlouho a těžce přemýšlel, abych přišel se systémem, který by mohl zavést prvek týmových změn. bez většího narušení.
Doufám, že se vám tato další výzva bude líbit, jak se závod vyvíjí. Těším se, až uvidím výsledky úvodní soutěže Stage Hunter a zkontroluji (a skutečně přijmu vaše komentáře) formát budoucích soutěží Velogames.
Neviem či to pomôže, skúsim sa v tom povŕtať., každopádne máme čas do konca tretej etapy.
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2418
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Hry s cyklistickou tématikou a tipovanie

Poslaťod ifčopifčo » Str 29. Jún 2022 19:39:20

Ako som to pochopil ja, normálne si urobíš tím a ten pokračuje do konca v klasickej súťaži. Po tretej etape dostane každý hráč 9 prestupov, ktoré môže kedykoľvek použiť až do 21 etapy. Začne nová súťaž, kde sa už v nebude hodnotiť na konci GC ale budú sa hodnotiť iba etapy, takže na konci budú dvaja víťazi, jeden v klasickej súťaži a jeden ako víťaz "lovca etáp". Je to podľa mňa fajn, takto môžu byť aktívni aj tí, ktorým odstúpi viac cyklistov (to som ja :D ), alebo tam dali cyklistov ktorí sú z formy (to som tiež ja :lol: ) takže ja to vítam.
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2418
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Hry s cyklistickou tématikou a tipovanie

Poslaťod Za Slušný Svet » Štv 30. Jún 2022 17:19:40

ifčopifčo píše:Ako som to pochopil ja, normálne si urobíš tím a ten pokračuje do konca v klasickej súťaži. Po tretej etape dostane každý hráč 9 prestupov, ktoré môže kedykoľvek použiť až do 21 etapy. Začne nová súťaž, kde sa už v nebude hodnotiť na konci GC ale budú sa hodnotiť iba etapy, takže na konci budú dvaja víťazi, jeden v klasickej súťaži a jeden ako víťaz "lovca etáp". Je to podľa mňa fajn, takto môžu byť aktívni aj tí, ktorým odstúpi viac cyklistov (to som ja :D ), alebo tam dali cyklistov ktorí sú z formy (to som tiež ja :lol: ) takže ja to vítam.


Ďakujem veľmi pekne za pomoc, ifčo. ;) Je to zaujímavý prvok, môže to priniesť do hry oveľa väčšiu dynamiku. Takže aj ja sa na to veľmi teším.
Obrázok užívateľa
Za Slušný Svet
 
Príspevky: 480
Registrovaný: Sob 17. Jún 2017 11:04:42

Re: Hry s cyklistickou tématikou a tipovanie

Poslaťod majo » Štv 30. Jún 2022 17:38:16

Aky mame kod miniligy?
majo
 
Príspevky: 2216
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Hry s cyklistickou tématikou a tipovanie

Poslaťod ifčopifčo » Štv 30. Jún 2022 18:01:53

majo píše:Aky mame kod miniligy?

138129915
majo máš to nižšie v príspevku od eresa a platí to celý rok, ak sa dáš do ligy v jednej súťaži, dáva ťa to automaticky aj do ďalších.
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2418
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Hry s cyklistickou tématikou a tipovanie

Poslaťod Za Slušný Svet » Pia 29. Júl 2022 12:51:09

Ahojte, na Velogames začína Poľsko a pokračuje veľká tipovačka "Superclasico" klasikou San Sebastian. ;)
Obrázok užívateľa
Za Slušný Svet
 
Príspevky: 480
Registrovaný: Sob 17. Jún 2017 11:04:42

Re: Hry s cyklistickou tématikou a tipovanie

Poslaťod ifčopifčo » Pia 29. Júl 2022 15:28:11

Za Slušný Svet píše:Ahojte, na Velogames začína Poľsko a pokračuje veľká tipovačka "Superclasico" klasikou San Sebastian. ;)

Vďaka, aj tak to všetko akosi nestíham a všetko pre mňa končí fiaskom :D
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2418
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Hry s cyklistickou tématikou a tipovanie

Poslaťod Za Slušný Svet » Štv 18. Aug 2022 20:27:03

Hybajte tipovať Vueltu na Velogames... Je nás tam málo. ;)
Obrázok užívateľa
Za Slušný Svet
 
Príspevky: 480
Registrovaný: Sob 17. Jún 2017 11:04:42

Re: Hry s cyklistickou tématikou a tipovanie

Poslaťod majo » Pia 19. Aug 2022 10:22:19

Mam pre vas dobru spravu…pridal som sa aj ja….cize posledny nebudete
majo
 
Príspevky: 2216
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Hry s cyklistickou tématikou a tipovanie

Poslaťod Val » Pia 19. Aug 2022 11:19:04

majo píše:Mam pre vas dobru spravu…pridal som sa aj ja….cize posledny nebudete

Ešte že ťa tu máme!! Niektoré Tvoje príspevky sú ako dúšok pramenistej vody v týchto horúčavách.
Val
 
Príspevky: 113
Registrovaný: Str 08. Apr 2015 11:24:02

PredchádzajúciĎalší

Späť na Rôzne ďalšie témy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 24 hostia