Fórum Cycling-Info.sk

slovenský portál o svetovej cestnej cyklistike

Bicykle, technika, servis

Tréning, zdravie, technika, otázky pre redakciu a ďalšie...

Re: Bicykle, technika, servis

Poslaťod MichalJ » Str 26. Aug 2020 13:50:53

V sucasnosti je bezne na cestaku mat vzadu kazetu az s 34 zubovym najmensim pastorkom, co s klasickou dvojplackou 50-34 robi najlahsi prevod 34/34.
Osobne tiez teda nie som obrovsky sportovec a viac beham a turistikujem ako som na bicykli, a tiez mam vpred 50-39-30 ako ty a vzadu ale kazetu 11-32 a teda ani tych 30/32 mi v prudkych kopcoch nie je uplne prijemne :) Aj tebe by teda mozno pomohlo dat dozadu aspon 28ku, to by ti prehadzovac mal este v pohode zvladnut, jedine treba skontrolovat tu retaz ci by nebolo treba dlhsiu.

Mimochodom, na taky Monte Zoncolan ci Alto de l'Angliru aj WT profici, co nejdu na vysledok, chodia 34/32, cize lahkych prevodov sa netreba bat :D
MichalJ

Re: Bicykle, technika, servis

Poslaťod Keram » Str 26. Aug 2020 16:55:08

@MichalJ
Diky za prispevok aj tebe. Tuto sezonu to uz doklepem aj takto a pouvazujem daco od jari :D
“That guy’s pretty unbeatable right now,” Cavendish said. “He’s a once-in-a-generation rider, for sure. He is super, super good. He’s making us all look like juniors, I think.”
Obrázok užívateľa
Keram

Predchádzajúci

Späť na Rôzne ďalšie témy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 9 hostia