Fórum Cycling-Info.sk

slovenský portál o svetovej cestnej cyklistike

Cyklistika v televízii

Tréning, zdravie, technika, otázky pre redakciu a ďalšie...

Re: Cyklistika v televízii

Poslaťod bloy » Štv 15. Okt 2015 13:27:15

Zatiaľ pekné predstavenie, aj keď teda moc skúseností so sledovaním dráhovej cyklistiky nemám. Najviac sa mi páči ako si vie Wiggo pekne elegantne odstúpiť a zaradiť sa na koniec za tímových kolegov.
"“Byl jsem ze začátku takový méně průbojný a Cavendish mi radil, abych se nebál používat lokty a nikdy nikomu nic nedaroval." Petr Vakoč
Obrázok užívateľa
bloy
 
Príspevky: 677
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36
Bydlisko: Bratislava

Re: Cyklistika v televízii

Poslaťod ifčopifčo » Štv 15. Okt 2015 13:50:33

Famózne sú Britky v stíhačke, večer sa teším na súboj Švajčiarov Britov.
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2425
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Cyklistika v televízii

Poslaťod Pet » Pia 16. Okt 2015 21:18:03

Včera som pozeral bodovačku / alebo ako sa to nazýva / na 100 kôl. Už dlho, od čias Tkáča som nepozeral preteky v hale. Musím povedať, že pri 68 kole som zaspal. Trochu nudné na mňa. :roll: Pozriem aj dnes večer - no uvidím aká bude disciplína.
Obrázok užívateľa
Pet
 
Príspevky: 178
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Cyklistika v televízii

Poslaťod bloy » Pia 16. Okt 2015 22:05:25

Človek tomu asi musí prísť na chuť a trvá kým sa do toho dostane ak to nesledoval. Fakt, je že cestná cyklistika je lepšia, ale aj toto má svoje čaro.
"“Byl jsem ze začátku takový méně průbojný a Cavendish mi radil, abych se nebál používat lokty a nikdy nikomu nic nedaroval." Petr Vakoč
Obrázok užívateľa
bloy
 
Príspevky: 677
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36
Bydlisko: Bratislava

Re: Cyklistika v televízii

Poslaťod Pet » Sob 17. Okt 2015 8:11:03

bloy píše:Človek tomu asi musí prísť na chuť a trvá kým sa do toho dostane ak to nesledoval. Fakt, je že cestná cyklistika je lepšia, ale aj toto má svoje čaro.

To mi je jasné. Nepoznám mená, pravidlá sa tiež pomenili. Mňa bavil šprint, proste disciplíny kde sa jednalo o priamy súboj. Ale ako vravíš treba tomu prísť na chuť.
Aj v cestnej cyklistike je taká časovka, hlavne ak je na viac km pre mňa dosť nudná. Ale hromadné preteky si pozriem s chuťou aj celé. :)
Obrázok užívateľa
Pet
 
Príspevky: 178
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Cyklistika v televízii

Poslaťod bloy » Sob 17. Okt 2015 12:16:25

Pekne sa tu ukazuje aj Viviani, ktorý sa ak dobre pozerám dostal na prvú priečku v Omniu.
"“Byl jsem ze začátku takový méně průbojný a Cavendish mi radil, abych se nebál používat lokty a nikdy nikomu nic nedaroval." Petr Vakoč
Obrázok užívateľa
bloy
 
Príspevky: 677
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36
Bydlisko: Bratislava

Re: Cyklistika v televízii

Poslaťod ifčopifčo » Sob 17. Okt 2015 12:38:28

Pet píše:
bloy píše:Človek tomu asi musí prísť na chuť a trvá kým sa do toho dostane ak to nesledoval. Fakt, je že cestná cyklistika je lepšia, ale aj toto má svoje čaro.

To mi je jasné. Nepoznám mená, pravidlá sa tiež pomenili. Mňa bavil šprint, proste disciplíny kde sa jednalo o priamy súboj. Ale ako vravíš treba tomu prísť na chuť.
Aj v cestnej cyklistike je taká časovka, hlavne ak je na viac km pre mňa dosť nudná. Ale hromadné preteky si pozriem s chuťou aj celé. :)


Tak to si asi tú bodovačku nepochopil, veď tam ide o priamy súboj, jednak každé 10 kolo šprintérsky súboj a počas celých pretekov snaha o zisk kola. Prakticky stále sa tam niečo deje. Ale koľko ľudí toľko chutí.
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2425
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Cyklistika v televízii

Poslaťod Pet » Sob 17. Okt 2015 16:59:37

ifčopifčo píše:
Pet píše:
bloy píše:Človek tomu asi musí prísť na chuť a trvá kým sa do toho dostane ak to nesledoval. Fakt, je že cestná cyklistika je lepšia, ale aj toto má svoje čaro.

To mi je jasné. Nepoznám mená, pravidlá sa tiež pomenili. Mňa bavil šprint, proste disciplíny kde sa jednalo o priamy súboj. Ale ako vravíš treba tomu prísť na chuť.
Aj v cestnej cyklistike je taká časovka, hlavne ak je na viac km pre mňa dosť nudná. Ale hromadné preteky si pozriem s chuťou aj celé. :)


Tak to si asi tú bodovačku nepochopil, veď tam ide o priamy súboj, jednak každé 10 kolo šprintérsky súboj a počas celých pretekov snaha o zisk kola. Prakticky stále sa tam niečo deje. Ale koľko ľudí toľko chutí.

Ja som ju pochopil, / počas vyše 60 kôl sa musí pochopiť / ale pozeral som ženy a nejak ma to asi moc nechytilo keď som zaspal. / čo už /
Obrázok užívateľa
Pet
 
Príspevky: 178
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Cyklistika v televízii

Poslaťod bloy » Ned 18. Okt 2015 17:00:46

Stefan Küng opäť potvrdil svoju extru triedu - myslím, že sa máme od neho na čo tešiť aj do budúceho roka do cestnej cyklistiky.
"“Byl jsem ze začátku takový méně průbojný a Cavendish mi radil, abych se nebál používat lokty a nikdy nikomu nic nedaroval." Petr Vakoč
Obrázok užívateľa
bloy
 
Príspevky: 677
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36
Bydlisko: Bratislava

Re: Cyklistika v televízii

Poslaťod ifčopifčo » Ned 18. Okt 2015 19:19:11

bloy píše:Stefan Küng opäť potvrdil svoju extru triedu - myslím, že sa máme od neho na čo tešiť aj do budúceho roka do cestnej cyklistiky.


Nový Spartakus? Na budúci rok to bude mať ale ťažké, čakajú ho MS a aj OH. Česi získali bronz v kilometri s pevným štartom a zlato v keirine. My sa môžeme iba pozerať, bude ešte vyraďovačka, ale neviem či pôjde Pavlendová.
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2425
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Cyklistika v televízii

Poslaťod bloy » Pon 19. Okt 2015 21:45:09

Tak na dráhe ešte pobudneme, Eurosport ponúka populárne 6-dňové závody, ktoré sa vracajú do Anglickej metropoly. Tak kto nám dnes poletí ako Peter Pan ? :D
"“Byl jsem ze začátku takový méně průbojný a Cavendish mi radil, abych se nebál používat lokty a nikdy nikomu nic nedaroval." Petr Vakoč
Obrázok užívateľa
bloy
 
Príspevky: 677
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36
Bydlisko: Bratislava

Re: Cyklistika v televízii

Poslaťod Keram » Štv 29. Okt 2015 20:08:42

Nie je to prave cyklistika v televizii ale bol som na filme The program o Lanceovi. Kto nebol tak necitajte budem kus spojlerovat aj ked asi tam nie je nic co by fanusik cyklistiky nevedel :D Z toho dovodu mi film pripada priemerny lebo som cital knihu a o pripade Armstrong viem pomerne dost ale pre niekoho neznaleho pomerov to moze byt celkom sok. Prijal by som vacsiu stopaz pretoze 104 minut je kus z rychlika. Ale inak dobry film tak odporucam chodte si ho pozriet kym ho este nestiahli z kin. Inak som zaregistroval dve fakticke chyby vo filme (aspon si myslim). V scene s autobusom ked si davali krvnu transfuziu tak mam pocit ze to bolo cez Tour a z toho dovodu zasnezene kopce mi pridu ako chyba. Takisto kocky na Valonskom sipe.
“That guy’s pretty unbeatable right now,” Cavendish said. “He’s a once-in-a-generation rider, for sure. He is super, super good. He’s making us all look like juniors, I think.”
Obrázok užívateľa
Keram
 
Príspevky: 1231
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Cyklistika v televízii

Poslaťod ifčopifčo » Štv 29. Okt 2015 22:38:42

Keram píše:Nie je to prave cyklistika v televizii ale bol som na filme The program o Lanceovi. Kto nebol tak necitajte budem kus spojlerovat aj ked asi tam nie je nic co by fanusik cyklistiky nevedel :D Z toho dovodu mi film pripada priemerny lebo som cital knihu a o pripade Armstrong viem pomerne dost ale pre niekoho neznaleho pomerov to moze byt celkom sok. Prijal by som vacsiu stopaz pretoze 104 minut je kus z rychlika. Ale inak dobry film tak odporucam chodte si ho pozriet kym ho este nestiahli z kin. Inak som zaregistroval dve fakticke chyby vo filme (aspon si myslim). V scene s autobusom ked si davali krvnu transfuziu tak mam pocit ze to bolo cez Tour a z toho dovodu zasnezene kopce mi pridu ako chyba. Takisto kocky na Valonskom sipe.


Myslím si že najlepší obraz o Armstrongovi si môže človek spraviť na základe tohto dokumentu
http://www.csfd.cz/film/350142-armstron ... z/prehled/
ale na film sa asi pôjdem pozrieť.
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2425
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Cyklistika v televízii

Poslaťod Roman » Pia 30. Okt 2015 0:12:42

a Stop at Nothing ste videli?
Roman
 
Príspevky: 163
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Cyklistika v televízii

Poslaťod ifčopifčo » Pia 30. Okt 2015 10:44:32

Roman píše:a Stop at Nothing ste videli?


Ešte nie, ale vďaka za tip.
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2425
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Cyklistika v televízii

Poslaťod ifčopifčo » Pia 30. Okt 2015 12:43:25

Viete niekto o českých či slovenských titulkoch k nižšie spomínanému filmu?
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2425
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Cyklistika v televízii

Poslaťod Roman » Pia 30. Okt 2015 14:58:34

Nenasiel som ziadne, ale malo by to byt niekde online v cestine
Roman
 
Príspevky: 163
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Cyklistika v televízii

Poslaťod Keram » Sob 19. Dec 2015 21:30:13

Neviete ci sa niekde bude dat vidiet ten Saganov "obrovsky slalom" zajtra? To by som chcel vidiet :D
“That guy’s pretty unbeatable right now,” Cavendish said. “He’s a once-in-a-generation rider, for sure. He is super, super good. He’s making us all look like juniors, I think.”
Obrázok užívateľa
Keram
 
Príspevky: 1231
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Cyklistika v televízii

Poslaťod elviska » Sob 19. Dec 2015 23:11:44

Keram píše:Neviete ci sa niekde bude dat vidiet ten Saganov "obrovsky slalom" zajtra? To by som chcel vidiet :D

Nebude to náhodou dávať Eurošport? http://tv.eurosport.cz/tvschedule.shtml Určite bude dajaké videjko na internete. Inak Peter to pôjde na bicykli, nie na lyžiach. Aký je to snežný bicykel? http://www.tinkoffsaxo.com/news/tinkoff ... el-france/
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Cyklistika v televízii

Poslaťod Keram » Sob 19. Dec 2015 23:50:04

Viem ze pojde na bycikli. Len pochybujem ze celu trat obrovskeho slalomu. Neviem aky ale myslim si ze bude mat nejako namontovane na kolesa lyze alebo co :D A neviem ci na ES. Jasne ze nedaju do programu samostatnu polozku Sagan ale na stranke Tinkoffu pisu 12:30 CET a vtedy alpske lyzovanie na ES ist nema
“That guy’s pretty unbeatable right now,” Cavendish said. “He’s a once-in-a-generation rider, for sure. He is super, super good. He’s making us all look like juniors, I think.”
Obrázok užívateľa
Keram
 
Príspevky: 1231
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

PredchádzajúciĎalší

Späť na Rôzne ďalšie témy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 107 hostia