Fórum Cycling-Info.sk

slovenský portál o svetovej cestnej cyklistike

Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Tréning, zdravie, technika, otázky pre redakciu a ďalšie...

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod Phobos » Str 26. Apr 2017 10:40:09

Milanj55 píše:Ty dávaš do jedného súvisu človeka ktorý tu trolluje s jeho oponentami v diskusii a nevidíš tam žiadny rozdiel.Tak toto som mal na mysli, lebo to smerovalo na "elvisku a spol."Porovnal si neporovnateľné a už spomínaný človek nedosahuje úrovne elvisky ani zďaleka.

Tu len dodam ze zrejme doslo k nedorozumeniu, v ziadnom pripade som neporovnaval ani nedaval na rovnaku uroven elvisku a modru knizku. Ak to tak vyznelo tak sa elviske a spol. ospravedlnujem.
Bolo to myslene vseobecne a nepoukazoval som na nikoho konkretneho. Je rozdiel riesit prispevok a prispievajuceho.

dexterko píše:@phobos, play-off vám moc nevyšlo, kde sa stala chyba? :D

To teda fakt neviem, kedze o (predpokladam) hokej sa velmi nezaujimam :D Vsimol som si ze nemam velmi unikatny nick, vcera som ho objavil aj na dalsom fore. Otazka na redakciu: da sa zmenit pouzivatelske meno ak o to poziadam mailom?
Obrázok užívateľa
Phobos
 
Príspevky: 269
Registrovaný: Uto 04. Aug 2015 14:15:38

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod majo » Str 26. Apr 2017 19:56:30

ludia sorry ale mne sa vidi ze tu momentalne slusne spamujete tuto temu a kedze lukas vobec nereagoval tak mam pocit ze to vidi rovnako...alebo jednoducho nema cas :D :D :D

suhlasim s dexterkom...zbytocne tu riesite neriesitelne a hlavne to co uz tu bolo riesene x-krat a co uz aj Lukas x-krat vysvetlovat ze ban je totalne zbytocna vec pretoze dany clovek moze milionkrat reagovat a vzdy pod inym nickom...dokonca aj toto forum by nedokazali uchranit lebo ak by niektory s tych blaznov xcel tak sa tu moze kazdych 5min prihlasit opod inym nickom a zaspamovat a znechutit nam to tu totalne...preto nechajme tym blbcom ich diskusie pod clankymi nech si tam lestia svoje ega a nech nam nechodia do fora...aj mne je sice luto tych slusnych ktori tam chodievaju a ktorym ti trollovia spinia ich diskusia ale bohuzial...ja tam uz proste nechodim vobec a mam pokojny spanok cize ako vam poradil dexterko robte to tak aj vy a je to...a milan vobec si nemyslim ze dexterko reagoval nejak urazene kvoli tej nasej kritike ze jeho blog a nazory na PS pocas JK...skor by som povedal ze ty teraz hladas medzi jeho riadkamy nieco co tam nieje

myslim ze mate tu uz trochu poznate...trosku neskromne sam seba zaradujem medzi tych slusnych foristov a vas vsetkych bez vynimky tu komplet tiez povazujem za takych a tak nehladajme medzi sebou tych zlych lebo ak sa tu taky objavi tak bude tak vycnievat ze hned zabudneme na tieto nase smiesne nazorove spory

ak niekto xce na mna reagovat prosim rozbehnite diskusiu v inom vlakne aby sme to tu lukasovy nespamovali aby mal toto vlakno prichystane na ozajstne otazky pre neho a redakciu...dakujem
majo
 
Príspevky: 2210
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod Milanj55 » Str 26. Apr 2017 22:41:02

Zdravím Ťa "majo". Aj keď s tým mazaním príspevkov s Tebou nesúhlasím, lebo by dotyčný aspoň pochopili , že si nemôžu beztrestne dovoliť urážať svojich oponentov v diskusii a samozrejme aj cyklistov a časom by pochopili že musia ubrať plyn. Nebol by som už reagoval na Tvoj príspevok, ale si ma v ňom spomenul, tak k "dexterkovi"toľko, že nemám nič proti nemu a dokonca som ho obdivoval, ale aj jeho reakcia na nás dvoch bola mierne povedané neprimeraná. Viem, možno som to aj já prehnal so svojim vyjadrením , že nevie ešte stráviť reakcie z našej strany na ten jeho blog, tak sa Ti dexterko týmto verejne ospravedlňujem za moju neprimeranú reakciu voči Tvojej osobe"sory" priateľu. Majo, Ty si pohodový človek a máš taký dar , že vieš ľudí spájať a poznám Ťa už nejaký ten piatok , tak myslím , že sa v Tebe nemýlim. Celkom súhlasím s Tebou , že svoje príspevky prezentuješ vo fóre, já som tiež z toho dôvodu prešiel do fóra, lebo doťahovať sa večne s nejakým trollom, človeku berie energiu. Prajem Vám pekný večer priatelia.
Milanj55
 
Príspevky: 186
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod paula@sile » Štv 27. Apr 2017 9:20:48

OM
paula@sile
 
Príspevky: 304
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod elviska » Štv 27. Apr 2017 12:09:43

Kazdy máme rôzne názory, či už na dexterkov blog alebo na diskusie pod článkami. Ja dakedy zvyknem ešte čítat diskusie pod článkami a dakedy zareagujem na trollov. Ale všimla som si na dexterkovi že mu vadí, ked dám sem dajaký link na forum. Mne dexterkove príspevky na fóre páčili, aj ked kritizoval, ale v poslednom čase robí troška najmúdrejšieho. A myslím si že ked niečo zavesím na forúm, tak sa podaktorí aj potešia. Bulvárne články z Plusky, z Nového času, topky.sk sem nedávam. A minule mi ten Frankfurt troška unikol, bola to moja chyba, že som nekukla kalendár Slovákov na cycling info. Teda kukla som, ale naposledy to bolo v marci.
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod paula@sile » Štv 27. Apr 2017 12:28:10

ja mam jednu otazku na REDAKCIU

@LUKAS

na startovke Rund um den Finanzplatz Eschborn bude startovat aj tim nemecko,
pozeram, ze budu mat oblecene CI-trika….budu vam robit reklamu?
paula@sile
 
Príspevky: 304
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod Milanj55 » Štv 27. Apr 2017 13:00:54

Zdravím Vás priatelia.Neľakajte sa už som tu opäť a chcel by som reagovať na príspevok "elvisky".Elviska máš vo svojom tvrdení 100% pravdu a samozrejme , že každý sme iný vo svojej podstate. Záleží , len na tom ako sa tu odprezentujeme a či používame pri tvorbe príspevkov len hlavu, alebo do nich zaradíme aj srdce.Já osobne patrím k tej druhej kategórii a viem , že tie moje príspevky nemusia každému sadnúť, ale čo už narobím, raz som už taký. Elviska , Ty a paula@sile ste dámy , ale musím otvorene povedať , dúfam že mi prepáčite ten výraz "tak Vy jediné, na tomto fóre máte gule".Obdivujem Vaše znalosti, zanietenie a hlavne bojovného ducha, ktorý sa prejaví, keď sa ubližuje našim cyklistom. Dámy, skladám klobúk pred Vami a samozrejme nezabúdam ani na skvelých prispievateľov mužského rodu, ktorý sú zúčastnený hlavne na tomto fóre. Na úvodnej stránke pod článkom redaktora sa prezentuje skvelými príspevkami náš český priateľ já(CZ), dúfam, že som mu neskomolil nick, v jeho príspevkoch je nadhľad a profesionálny prístup v každej situácii, ktorá nastane počas pretekov. To , že si váži Sagana a fandí mu v každom prípade , či už sa darí, alebo nie, tak to vieme všetci , lebo takýchto verných fanúšikov je medzi nami Slovákmi už pomenej a pri najmenšom zaváhaní by sme ho zahrabali pod čiernu zem. A pre tento jeho prístup pred ním skladám imaginárne svoj klobúk a odhadzujem ho v diaľ. Prajem Vám pekný deň priatelia.
Milanj55
 
Príspevky: 186
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod majo » Štv 27. Apr 2017 13:40:42

paula@sile píše:ja mam jednu otazku na REDAKCIU

@LUKAS

na startovke Rund um den Finanzplatz Eschborn bude startovat aj tim nemecko,
pozeram, ze budu mat oblecene CI-trika….budu vam robit reklamu?


vzdy ked redakcia nema vzor dresu teamu tak davaju CI tricko len tak aby tam nejake bolo
majo
 
Príspevky: 2210
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod lukas » Štv 27. Apr 2017 15:30:09

Ľudia, ospravedlňujem sa, nečítal som diskusiu pod článkami, fakt nemám čas. Chcel som odpovedať na vašu diskusiu tu na fóre, ale pribúdalo to stále a nie a nie sa k tomu dostať.
Vážim si, že diskutujete, chcete pomôcť portálu, všetci máte dobré názory, ale je to otrepaná téma. Problém s diskusiou majú všetky médiá a ak doteraz tie s miliónovými rozpočtami nevymysleli účinný systém, my s päťciferným ho asi nevymyslíme.
Portál funguje sedem rokov a aktuálna forma je najlepšia možná po zvážení všetkých okolností. Bola éra, keď sme voči tomu výrazne brojili (Ježiš funguje asi na siedmom účte), ale nemalo to žiadny význam. Úplné zrušenie diskusie by znížilo čítanosť portálu a neporazí nás snáď jeden-dvaja provokatéri. Budeme vďační, keď na provokatérov nebudete reagovať.
S kolegom Tomášom som sa o tom rozprával už dávnejšie a vravel mi, že diskusiu nečíta vôbec. Budeme sa musieť prinútiť to viac kontrolovať a vyhadzovať aspoň nejaké hrubé vulgarizmy alebo urážky, ale zvyčajne to provokatéra ešte viac nabudí.

Ktosi riešil dres v štartovke. Áno, myslím, že každý vidí, že v databáze máme iba WT a PCT tímy. Vykresľovali sme teraz aj ostatné tímy pre Okolo Slovenska do bulletinu, lebo o to mali záujem. Uvidíme teda ešte, asi dohráme aj konti celky zo Slovača, hoci teraz je to dobre signifikantné, že človeku hneď udrie do očí, že toto je konti tím, potom to trochu splynie dohromady.

Problém s odhlasovaním sa stále nedostal na rad u programátora. Budem informovať.
Lukáš Timko
Obrázok užívateľa
lukas
 
Príspevky: 647
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod Focus-Shimano » Ned 07. Máj 2017 12:36:41

Lukas opravte si cely nazov zavodu 4 dni dunkerque. Uz to nie je tour du nord pais de Calais ale Grand Prix des Hauts de France.
Obrázok užívateľa
Focus-Shimano
 
Príspevky: 764
Registrovaný: Pon 23. Feb 2015 18:35:06

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod Focus-Shimano » Ned 07. Máj 2017 16:32:58

A do prvej etapy mozte dat namiesto loga alebo znacky rovinatej etapy znacku Pavé kedže sa bude rozhodovat na usekoch Paris- Roubaix.
Obrázok užívateľa
Focus-Shimano
 
Príspevky: 764
Registrovaný: Pon 23. Feb 2015 18:35:06

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod lukas » Pon 08. Máj 2017 0:00:24

@Focus-Shimano
Tvoje prianie je nám rozkazom :)
Lukáš Timko
Obrázok užívateľa
lukas
 
Príspevky: 647
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod majo » Pon 08. Máj 2017 7:05:33

@lukas
v poslednom clanku mate uvedene ze rohan dennis je american :)
majo
 
Príspevky: 2210
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod Focus-Shimano » Pon 08. Máj 2017 8:44:00

Ďakujem :D Dúfam že to nevyznelo veľmi direktívne :D
Obrázok užívateľa
Focus-Shimano
 
Príspevky: 764
Registrovaný: Pon 23. Feb 2015 18:35:06

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod Cycling-Info.sk » Pon 22. Máj 2017 11:32:31

Ľudia, toto fórum má veľké problémy, riešili sme to odhlasovanie až sa to celé pokazilo. Takže viacerí sa teraz neviete prihlásiť, alebo pridať príspevok. Dúfame, že to čoskoro všetko vyriešime. Mrzí nás to.
Cycling-Info.sk
Administrátor
 
Príspevky: 23
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:05:28

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod majo » Štv 25. Máj 2017 20:49:54

skuska mikrofonu...1...2...3...
majo
 
Príspevky: 2210
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod lukas » Štv 01. Jún 2017 15:05:37

Priatelia, problém s fórom sme zrejme vyriešili, ale asi to nepôjde bez kooperácie s vami.

Skúste sa prihlásiť a diskutovať. Ak vás systém odhlási, funkčnosť fóra si overíte zapnutím prehliadača, ktorý ste pri fóre ešte nikdy nepoužili a na 99 % by vám to malo fungovať. V tom prípade si teda z vášho tradičného prehliadača v nastaveniach vymažte vyrovnávaciu pamäť (cache) a súbory cookie najlepšie za celú dobu používania. Potom už by to určite malo fungovať.

Ak by ste napriek tomu badali problémy, alebo nevedeli v nastaveniach vymazať tie údaje, napíšte nám na redakcia@cycling-info.sk

Ďakujeme!
Lukáš Timko
Obrázok užívateľa
lukas
 
Príspevky: 647
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod Focus-Shimano » Štv 01. Jún 2017 16:08:14

Ta zmena prehliadaca pomohola . Konecne som mohol pridat príspevok. Dakujem
Obrázok užívateľa
Focus-Shimano
 
Príspevky: 764
Registrovaný: Pon 23. Feb 2015 18:35:06

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod Focus-Shimano » Štv 01. Jún 2017 19:43:23

Lukáš prečo ste pridali možnosť pridávať príspevky aj bez registrácie? Takto sem môžu prísť rôzny trolovia a spamové príspevky . Diskusii by veľmi neprispelo keby sem prišiel Matovič modrá knižka alebo ďalší užívatelia ktorý si chcú do každého len kopnúť
Obrázok užívateľa
Focus-Shimano
 
Príspevky: 764
Registrovaný: Pon 23. Feb 2015 18:35:06

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod majo » Štv 01. Jún 2017 20:26:57

tak som vsetko vymazal a skuuuusam...
majo
 
Príspevky: 2210
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

PredchádzajúciĎalší

Späť na Rôzne ďalšie témy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia

cron