Fórum Cycling-Info.sk

slovenský portál o svetovej cestnej cyklistike

Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Tréning, zdravie, technika, otázky pre redakciu a ďalšie...

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod majo » Uto 31. Júl 2018 16:56:33

Presne takes... C-I diky za vsetko
majo
 
Príspevky: 2217
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod lukas » Str 01. Aug 2018 9:40:45

Ďakujeme za pochvalu. Je veľmi náročné každý rok posúvať latku vyššie, ľudské aj finančné kapacity sú veľmi obmedzujúce. Iba programátorom som včera uhrádzal faktúru za 2000 eur. Náš web je prešpikovaný vychytávkami, ktoré si málokto uvedomuje. Tiež to, že denne pracujeme piati. Odmenili ste nás 1,7 miliónmi zobrazení webu (všetkých klikov) v mesiaci júl, takže sme radi. Je to náš rekord.
Lukáš Timko
Obrázok užívateľa
lukas
 
Príspevky: 649
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod elviska » Str 01. Aug 2018 16:53:22

Mam otázočku, Juraj Sagan nejde na ME?
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod elviska » Str 01. Aug 2018 17:15:49

elviska píše:Mam otázočku, Juraj Sagan nejde na ME?

Aj Erik chýba v nominácii, ale on mal tuším dajaké zranenie, už dávnejšie.
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod lukas » Str 01. Aug 2018 18:57:03

Erik po zlomenine panvy nie je k dispozícii. Juro ide BinckBank a tam je prezentácia tímov v čase dojazdu ME. Riešilo sa to, ale asi neúspešne. Ďalší dôvod je, že Peter je jediným pretekárom Bory, ktorý dostal povolenie štartu na ME. Ostatných Bora nepustila.
Lukáš Timko
Obrázok užívateľa
lukas
 
Príspevky: 649
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod elviska » Str 01. Aug 2018 20:28:43

lukas píše:Erik po zlomenine panvy nie je k dispozícii. Juro ide BinckBank a tam je prezentácia tímov v čase dojazdu ME. Riešilo sa to, ale asi neúspešne. Ďalší dôvod je, že Peter je jediným pretekárom Bory, ktorý dostal povolenie štartu na ME. Ostatných Bora nepustila.

Ďakujem, neskôr som si už pozrela kalendár Slovákov. Teraz som pocula v športových správach, že Juraj nebude štartovať na Okolo Slovenska.
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod lukas » Str 01. Aug 2018 21:26:58

elviska píše:Ďakujem, neskôr som si už pozrela kalendár Slovákov. Teraz som pocula v športových správach, že Juraj nebude štartovať na Okolo Slovenska.

Aj o tom sme písali.
Lukáš Timko
Obrázok užívateľa
lukas
 
Príspevky: 649
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod simko » Str 01. Aug 2018 22:39:16

@lukas
su nejake nove spravy ohladom Petovho dalsieho programu resp. udiali sa nejake zmeny oproti pôvodnému planu? lebo vsimol som si ze urobil take video s pozvankou na Hamburg Cyclassics o ktorom povodne nebola rec ze by ho mal absolvovat. a na PCS je uz aj uvedeny v startliste (aj ked viem ze tym sa netreba uplne riadit).
simko
 
Príspevky: 1711
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod elviska » Str 01. Aug 2018 22:56:49

lukas píše:
elviska píše:Ďakujem, neskôr som si už pozrela kalendár Slovákov. Teraz som pocula v športových správach, že Juraj nebude štartovať na Okolo Slovenska.

Aj o tom sme písali.

Posledné dni som nečítala až tak fórum, ani cycling info. Len sporadicky. Bola som na dovolenke.
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod elviska » Str 01. Aug 2018 23:02:52

simko píše:@lukas
su nejake nove spravy ohladom Petovho dalsieho programu resp. udiali sa nejake zmeny oproti pôvodnému planu? lebo vsimol som si ze urobil take video s pozvankou na Hamburg Cyclassics o ktorom povodne nebola rec ze by ho mal absolvovat. a na PCS je uz aj uvedeny v startliste (aj ked viem ze tym sa netreba uplne riadit).

Ja som včera v denníku šport čítala o Hamburgu, že by tam mal štartovať, najmä kvôli nemeckým sponzorom.
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod lukas » Štv 02. Aug 2018 22:18:25

Bora tesne po Tour rozprávala o tom, že jeho program nie je uzavretý. Bolo to práve o Hamburgu, lebo riešili, či tam teda bude cestovať. Napokon áno. Inak všetko ostáva. ME aj Vuelta, kde predbežne po 12. etape odstúpi a pôjde na sústredenie. Ale vraj by už nemal ísť do Ameriky, ale ostať v Alpách (ak nájdu niečo ideálne) odkiaľ pôjde do Innsbrucku.
Ale nie som si istý Jurom. Objavil sa na nejakej štartovke Vuelty, ale nepodarilo sa mi zatiaľ zistiť, či to bude naozaj tak, lebo má ísť s Petrom na sústredenie, tak žeby odstúpili až dvaja pretekári sa mi nezdá.
Lukáš Timko
Obrázok užívateľa
lukas
 
Príspevky: 649
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod lukas » Pia 03. Aug 2018 21:13:17

Tak napokon informácia priamo od Jura Sagana: Nevie o tom, žeby bol v zostave na Vueltu, takže ju nejde a nevie dokonca ani o tom, žeby nemal štartovať na Okolo Slovenska. Že on doma štartovať chce a nikto mu o opaku alebo nejakom inom programe nevravel. Takže Ľudo Lučanič sa teraz bude pýtať Denka, prečo poslali zostavu bez neho.
Lukáš Timko
Obrázok užívateľa
lukas
 
Príspevky: 649
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod Alex » Sob 04. Aug 2018 9:29:09

Zaujímavé, tak to asi bude len nejaká chyba že poslali zostavu bez neho.
Alex
 
Príspevky: 147
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod ostrihaneofce » Ned 05. Aug 2018 8:06:51

Nemyslím si, že tím ako Bora by urobil takúto chybu. Tam to bude asi o tom, že s ním majú jednoducho iné plány.
Tiež by som ho tu ale rád videl, keď už je tá možnosť. Aj keď som ho videl minulý týždeň, išli tréningovo aj z Mišom oproti mne :P
ostrihaneofce
 
Príspevky: 155
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:37

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod elviska » Ned 05. Aug 2018 17:20:49

Tiež si myslím, že to bude skôr chyba..... Inak mám otázočku, či aj Peter bude štartovať v duhovom drese budúcu nedeľu? Dneska majsterka sveta mala na sebe dúhový dres. Pozerala som troška ženské preteky. Trať sa mi celkom páči, len niekde som čítala, že trať bude pre sprinterov, ale mne sa zdá, že trať je viac klasikarska. Pripomína mi troska Montreal a Quebec. Aj keď na konci sa šprintuje.
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod Focus-Shimano » Str 03. Okt 2018 11:18:25

Lukáš chcem povedať len Bravó perfektne napísaný komentár . Zároveň chcem dodať že je veľmi smutne aké vzťahy panujú v našej cyklistike a obávam sa že sa aj vďaka konfliktom nikam neposunieme. Tak to ale na Slovensku už chodí.
Obrázok užívateľa
Focus-Shimano
 
Príspevky: 764
Registrovaný: Pon 23. Feb 2015 18:35:06

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod lukas » Str 03. Okt 2018 16:45:47

Naozaj sa nebudem tajiť tým, že ma absolútne vytáča elviska. Sama priznávaš, že ľudí nepoznáš, nemáš všetky informácie. Ako môžeš tvrdiť veci aké tvrdíš? Mňa to veľmi udivuje. Koľkokrát si sa rozprávala s danými ľuďmi? Čo vieš o zákulisí cyklistiky? Ja sa nechcem štylizovať do roly vševeda, veď mnoho vecí neviem, ale dovolím si povedať, že mám za tie roky obrovské množstvo informácií so široko rozvetveným pozadím. Poznám mená detí daných ľudí, poznám rodinné pozadia, veľakrát som odhalil kedy a hlavne prečo mi niekto klamal. Viem s kým a v ktorom bare bol ktorý jazdec Quick-Stepu po druhej etape Okolo Slovenska. Čo Sagan daroval koho dcére alebo prečo ukončil kariéru Mišo Kolář. Ja žijem priamo v cyklistike, nie na jej okraji. Naozaj mi veľmi veľmi prepáč, ale myslím si, že máš akútny nedostatok informácií o veciach, o ktorých píšeš.
Lukáš Timko
Obrázok užívateľa
lukas
 
Príspevky: 649
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod elviska » Str 03. Okt 2018 17:43:06

lukas píše:Naozaj sa nebudem tajiť tým, že ma absolútne vytáča elviska. Sama priznávaš, že ľudí nepoznáš, nemáš všetky informácie. Ako môžeš tvrdiť veci aké tvrdíš? Mňa to veľmi udivuje. Koľkokrát si sa rozprávala s danými ľuďmi? Čo vieš o zákulisí cyklistiky? Ja sa nechcem štylizovať do roly vševeda, veď mnoho vecí neviem, ale dovolím si povedať, že mám za tie roky obrovské množstvo informácií so široko rozvetveným pozadím. Poznám mená detí daných ľudí, poznám rodinné pozadia, veľakrát som odhalil kedy a hlavne prečo mi niekto klamal. Viem s kým a v ktorom bare bol ktorý jazdec Quick-Stepu po druhej etape Okolo Slovenska. Čo Sagan daroval koho dcére alebo prečo ukončil kariéru Mišo Kolář. Ja žijem priamo v cyklistike, nie na jej okraji. Naozaj mi veľmi veľmi prepáč, ale myslím si, že máš akútny nedostatok informácií o veciach, o ktorých píšeš.

Lukáš, tak nečítaj moje príspevky. Ja nikoho nepoznám, ale počujem a vidím, aj ked nikoho nepoznám. Svoj názor môžem mať, aj ked nemusím mať pravdu. Mne tiež sa nepáči čo sa deje, mám priatelov na FB , čo vidia do cyklistiky viac, dávnejšie som mala aj Moravka, ale odstránila som ho, lebo len kydal, až moc. A asi to robí ďalej. Ale napísať že Juraj stagnuje je odveci. Možno teraz na MS, ale počas roka určite nie, treba kuknut aj jarné klasiky. Tiež si myslím, že taktika mohla byť iná. Jedine s tým súhlasím. Napíšem troška kritiku, tak som zlá. Tiež sa mi nepáči, čo sa deje, medzi oboma tábormi, ale obidve skupiny, sa len ohovarajú, to stačí vidiet v mediách alebo aj na FB. A Frano robí to isté, čo minulý rok podaktorí vyčítali Saganovej manželke (teda ex) , že robí si reklamu na majstráku Slovenska. A čo robil teraz Frano na MS, s Duklačíkom, s autobusom, to isté s prepáčením. . ..... Prepáč, ale nehraj len na jednu stranu, troška tak vyznie tvoj článok.
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod ifčopifčo » Str 03. Okt 2018 18:48:53

@elviska - rozlišuj medzi robením reklamy súkromnej firme a robením reklamy tímu, veď hádam nato tam Dukla išla aby sa zviditeľnila, nemyslíš? Behaním po facebooku nezískaš relevantné informácie, nesnaž sa robiť akéhosi nezávislého arbitra. Z toho Morávka musí byť byť normálnemu človeku nevoľno.
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2418
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod Ak1n0m » Str 03. Okt 2018 18:56:20

ifčopifčo píše:@elviska - rozlišuj medzi robením reklamy súkromnej firme a robením reklamy tímu, veď hádam nato tam Dukla išla aby sa zviditeľnila, nemyslíš? Behaním po facebooku nezískaš relevantné informácie, nesnaž sa robiť akéhosi nezávislého arbitra. Z toho Morávka musí byť byť normálnemu človeku nevoľno.


Veď si ho už dala preč s priateľov z FB, :roll:
Ak1n0m
 
Príspevky: 103
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

PredchádzajúciĎalší

Späť na Rôzne ďalšie témy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 17 hostia