Fórum Cycling-Info.sk

slovenský portál o svetovej cestnej cyklistike

Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Tréning, zdravie, technika, otázky pre redakciu a ďalšie...

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod majo » Štv 09. Júl 2020 6:28:39

ahoj lukas...pozeral som vcera na dvojku tu relaciu o cyklistike kde si bol s panom Privarom ale ked sa zacala tema o narodnom cyklistickom centre tak som mi zazvonil telefon a pozerat som zacal az od momentu ked pan Privara spomenul nieco co povedal pan Dvorscik len netusim co to bolo...mozes mi tu napisat co povedal o danom projekte pan Dvorscik?dakujem...inac dobra relacia plna dobrych info a hosti...diky
majo

Poslaťod ifčopifčo » Štv 09. Júl 2020 12:11:38

majo píše:ahoj lukas...pozeral som vcera na dvojku tu relaciu o cyklistike kde si bol s panom Privarom ale ked sa zacala tema o narodnom cyklistickom centre tak som mi zazvonil telefon a pozerat som zacal az od momentu ked pan Privara spomenul nieco co povedal pan Dvorscik len netusim co to bolo...mozes mi tu napisat co povedal o danom projekte pan Dvorscik?dakujem...inac dobra relacia plna dobrych info a hosti...diky

Majo pozri si to v archíve, je to tam, chystám sa to pozrieť večer.
Fanúšik cyklistiky od roku 1972.
ifčopifčo

Poslaťod lukas » Pia 10. Júl 2020 19:44:03

@majo
Ospravedlňujem sa, teraz čítam.
Áno, pozri si to v archíve. Boli výčitky na Orechovú Potôň, čo počúvame stále dookola. Ako som x-krát povedal, podľa mňa je úplne jedno, kde to bude, hlavne aby to bolo. Dúfam, že to teraz noví politici nezrušia, lebo už vyše štyri roky sa to pripravuje.

Na OS neprídu tí Kolumbijčania, lebo majú logistické problémy. Namiesto nich prijali žiadosť takého divného švédsko-austrálskeho tímu Memil, že bude exotika.
Lukáš Timko
Obrázok užívateľa
lukas

Poslaťod konyk87 » Str 02. Sep 2020 20:18:15

Uz par dni registrujem problem s pridavanim prispevkov do diskusie pod clankami. Napisem prispevok (ako neprihlaseny), vyplnim captchu, odoslem a dostanem chybu "invalid token". V diskusii uz par ludi spominalo, ze im neslo pridat prispevky, tak zrejme nebudem sam s tymto problemom.
konyk87

Poslaťod lukas » Ned 06. Sep 2020 22:33:46

Opravili sme to. Ale zasa majú problém ľudia s fórom. Zistili sme, že noví sa nevedia zaregistrovať, a to už možno aj pol roka. Ak by ste mali nejaké problémy, dajte vedieť. Vďaka!
Lukáš Timko
Obrázok užívateľa
lukas

Poslaťod Za Slušný Svet » Pon 23. Nov 2020 16:08:48

Lukáš, posledné dni sa mi nedajú pridávať komentáre pod články. Či prihlásený alebo neprihlásený. Je nejaký problém? Majú podobnú skúsenosť aj iní komentujúci?
Obrázok užívateľa
Za Slušný Svet

Predchádzajúci

Späť na Rôzne ďalšie témy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia