Fórum Cycling-Info.sk

slovenský portál o svetovej cestnej cyklistike

Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Tréning, zdravie, technika, otázky pre redakciu a ďalšie...

Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod Cycling-Info.sk » Str 18. Feb 2015 21:43:32

My Slováci sme športovým národom a máme radi "krčmové reči" o akýchkoľvek športoch, v ktorých sa vyznáme či aspoň poznáme pravidlá. Veríme, že sa naša komunita čitateľov dokáže konštruktívne porozprávať aj o iných športoch či oblastiach života mimo cyklistiky. Tu na to ponúkame priestor.
Cycling-Info.sk
Administrátor
 
Príspevky: 23
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:05:28

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod ifčopifčo » Štv 05. Mar 2015 9:59:52

Iné športy, dnes začínajú biatlonové MS, celkom by ma zaujímalo či ešte nejakých fanúšikov cyklistiky baví biatlon tak ako mňa :?:
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2416
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod Roman » Štv 05. Mar 2015 10:46:53

mna bavi vsetko, takze ja si nenecham ujst ani biatlon :)
Roman
 
Príspevky: 163
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod ifčopifčo » Štv 05. Mar 2015 11:09:58

Roman píše:mna bavi vsetko, takze ja si nenecham ujst ani biatlon :)

Mňa všetko nie, všeobecne ma nebaví motorizmus, kone, vodné pólo, krasokorčuľovanie, aquabely, šerm (tam nikdy neviem kto koho trafí), kulturistika, skoky do vody ... a ešte by sa určite niečo našlo :roll:
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2416
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod Roman » Štv 05. Mar 2015 11:19:52

ano no ked si to takto napisal tak ani mna z toho vela veci nebavi :D motorizmus ano, ale vies co obcas si pozriem aj tie zvysne co si vymenoval, ale to fakt len prilezitostne :D ...ale vo vseobecnosti ma bavi v podstate vsetko
Roman
 
Príspevky: 163
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod eres » Štv 05. Mar 2015 11:30:25

ifčopifčo píše:
Roman píše:mna bavi vsetko, takze ja si nenecham ujst ani biatlon :)

Mňa všetko nie, všeobecne ma nebaví motorizmus, kone, vodné pólo, krasokorčuľovanie, aquabely, šerm (tam nikdy neviem kto koho trafí), kulturistika, skoky do vody ... a ešte by sa určite niečo našlo :roll:


viac-menej máme podobný vkus :D

Mňa nebavia všetky "bojové" športy ako džudo, karate, zápasenie a pod.. F1 a Valentina Rossiho som kedysi dosť sledoval, ale už som z toho asi vyrástol...

Zo športov, ktoré nie sú u nás moc populárne, rád sledujem snooker.
Obrázok užívateľa
eres
 
Príspevky: 260
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:37

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod Roman » Štv 05. Mar 2015 11:37:29

Snooker jasne, ale to ma napriklad bavi len ked hra Ronnie O'Sullivan :D
Roman
 
Príspevky: 163
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod ifčopifčo » Štv 05. Mar 2015 11:54:16

@roman, eres
Snooker ma baví, len keď hrajú dvaja pomalší tak pri tom zadriemkávam. F1 som s nadšením sledoval ako decko v časoch Fittipaldiho a Stewarta, ešte ako tak keď jazdil Lauda no a keď začal žiariť Senna stala sa pre mňa F1 skvelou uspávankou po nedeľnom obede :D , teraz F1 prakticky nesledujem. Pri menej známych športoch je dôležité aby človek prenikol do pravidiel, potom sa aj z relatívne nudného športu, pre mňa napríklad americký futbal či curling, stane celkom zábavný a pozerateľný. Úpolové športy ma začali viacej zaujímať keď môj syn robil judo, tam ale pozerám len vrcholné podujatia.
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2416
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod Roman » Štv 05. Mar 2015 12:08:30

hej F1 uz nieje to co byvala, ale stale to sledujem zo zvyku...Moto GP ma bavi viac, ale ked skonci Rossi tak asi nebudem mat komu fandit a teda neviem ci to budem pozerat aj potom...americky futbal si pozriem maximalne superbowl pretoze to chodi v noci a zo zaznamu ma sport nebavi pozerat...z rovnakeho dovodu teda velmi nesledujem americky sporty, iba na NHL si niekedy privstanem...Baseball napriklad vobec nerozumiem o co tam ide :D
Roman
 
Príspevky: 163
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod eres » Štv 05. Mar 2015 13:00:07

ifčopifčo píše: Pri menej známych športoch ...


No, ja som sa minule pristihol, že cca polhodiny na eurosporte sledujem nejaký Sepak takraw a to som dovtedy ani netušil, že niečo také existuje :o
Obrázok užívateľa
eres
 
Príspevky: 260
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:37

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod Roman » Štv 05. Mar 2015 13:11:05

to som pozeral aj ja, ale myslel som si, ze je to normal nohejbal :D
Roman
 
Príspevky: 163
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod Keram » Štv 05. Mar 2015 13:25:40

ifčopifčo píše:Iné športy, dnes začínajú biatlonové MS, celkom by ma zaujímalo či ešte nejakých fanúšikov cyklistiky baví biatlon tak ako mňa :?:


Vitaj v klube :D Moje tri najoblubenejsie sporty su Hokej, cyklistika a biatlon. Samozrejme bavi ma aj futbal aj hrat aj pozerat ale menej :D Mata Kazara zo slovenskeho biatlonoveho timu poznam aj osobne. Je to nas rodak. Vzdy mu fandim na kazdych pretokoch SP alebo MS ci ZOH. Som zvedavy co zajazdia. Gerekova by mohla mat nejake umiestnenia do desiatky a chlapi by potesili umiestneniami do dvadsiatky. U stafiet velke oci nemam iba ak pri zmiesanej by sa mohol podarit pekny vysledok. Som zvedavy na Cechov. Ich biatlon posledne 2-3 roky isiel prudko hore. Urcite prinesu niekolko medaili ci uz za stafety ale aj individualne.
Obrázok užívateľa
Keram
 
Príspevky: 1226
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod Roman » Štv 05. Mar 2015 13:52:52

inak mna trosku paradoxne viac bavi zensky biatlon ako muzsky :D
Roman
 
Príspevky: 163
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod eres » Štv 05. Mar 2015 13:55:48

Roman píše:inak mna trosku paradoxne viac bavi zensky biatlon ako muzsky :D

Na tom nie je nič paradoxné - ja som tiež ešte v živote nepozeral mužský beach volejbal :)
Obrázok užívateľa
eres
 
Príspevky: 260
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:37

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod Roman » Štv 05. Mar 2015 14:20:26

tak ale zase radsej si pozriem muzsky futbal ako zensky :D
Roman
 
Príspevky: 163
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod ifčopifčo » Štv 05. Mar 2015 15:33:36

Roman píše:inak mna trosku paradoxne viac bavi zensky biatlon ako muzsky :D

A čo ťa baví viacej, Domračevovej ladné vlnenie bokmi pri behu alebo keď si Soukalová ľahne pri streľbe :lol:
Už asi zabiehame od športu niekde inde.
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2416
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod Silent » Štv 05. Mar 2015 15:49:46

ifčopifčo píše:Iné športy, dnes začínajú biatlonové MS, celkom by ma zaujímalo či ešte nejakých fanúšikov cyklistiky baví biatlon tak ako mňa :?:

Ifčo, Ty si tuším čítal môj podpis, keď si to sem dal :lol: . Ale nie, ja viem, že je tu priestor práve na takúto diskusiu.
Veľmi sa už teším na začínajúce MS v biatlone. Pustím si Eurosport, k tomu na tablete online výsledky a ide sa na to. :D
Biatlon sledujem už dávno, vtedy sa mi ešte ani len nesnívalo o Nastenke, že vôbec existuje a tôbož, že bude naša. Pozrela som si aj nedávne MS v behu na lyžiach, ale biatlon, to je iná káva. Streľba to dokáže poriadne zamotať a páči sa mi, že prekvapiť môže takmer každý. Je to vlastne podobné ako v cyklistike v tomto ohľade.
Fandím všetkým športom, s výnimkou (kick)boxu - tie ozaj nemusím, ale cyklistika a biatlon sú u mňa TOP. 8-)
Obrázok užívateľa
Silent
 
Príspevky: 5
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod bloy » Štv 05. Mar 2015 18:05:54

No vidím, že je nás tu viac biatlonových fanúšikov. ;)
Obrázok užívateľa
bloy
 
Príspevky: 677
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36
Bydlisko: Bratislava

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod ifčopifčo » Štv 05. Mar 2015 19:46:52

Česi potvrdili úlohu favoritov čo nie nikdy jednoduché, veľká gratulácia, bolo mi trochu ľúto Bielorusov, 3 sek. za medailou.
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2416
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod Keram » Štv 05. Mar 2015 19:53:59

Bielorus to pokazil :cry: Trikrat dobijal chudak posledny naboj co ich nakoniec stalo medailu. Pred poslednym okruhom som mal tusaka ze Cesko vyhra. Nasi podla mna sklamali. 17.miesto povazujem za slabe. Vyvijalo sa to celkom dobre. Skoda az dvoch trestnych Otcenasa na poslednom useku.
“That guy’s pretty unbeatable right now,” Cavendish said. “He’s a once-in-a-generation rider, for sure. He is super, super good. He’s making us all look like juniors, I think.”
Obrázok užívateľa
Keram
 
Príspevky: 1226
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Ďalší

Späť na Rôzne ďalšie témy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia