Fórum Cycling-Info.sk

slovenský portál o svetovej cestnej cyklistike

Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Tréning, zdravie, technika, otázky pre redakciu a ďalšie...

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod Val » Pia 09. Mar 2018 18:46:05

El, myslím, že problém majú skoro všetci ( ak nie všetci ). Ale bolo v komentoch zopár rád, ktoré ako-tak pomohli. Pozri, čo radí "str313c". Vymazávať vyrovnávaciu pamäť ( v tablete a mobile je to zdĺhavé ), v notebooku stačí Ctrl+F5. Mne to pomáha.
Val
 
Príspevky: 113
Registrovaný: Str 08. Apr 2015 11:24:02

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod elviska » Pia 09. Mar 2018 18:54:57

Val píše:El, myslím, že problém majú skoro všetci ( ak nie všetci ). Ale bolo v komentoch zopár rád, ktoré ako-tak pomohli. Pozri, čo radí "str313c". Vymazávať vyrovnávaciu pamäť ( v tablete a mobile je to zdĺhavé ), v notebooku stačí Ctrl+F5. Mne to pomáha.

Ja viem, čítala, som tie rady. Ale mne aj tak blbne.
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod elviska » Pia 09. Mar 2018 18:57:38

elviska píše:
Val píše:El, myslím, že problém majú skoro všetci ( ak nie všetci ). Ale bolo v komentoch zopár rád, ktoré ako-tak pomohli. Pozri, čo radí "str313c". Vymazávať vyrovnávaciu pamäť ( v tablete a mobile je to zdĺhavé ), v notebooku stačí Ctrl+F5. Mne to pomáha.

Ja viem, čítala, som tie rady. Ale mne aj tak blbne.

Ale to Ctrll F5 som ešte neskúšala, dik.
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod elviska » Pia 09. Mar 2018 20:45:34

arcoolka píše:https://www.facebook.com/CyclingHubTV/videos/2084261265140813/?hc_ref=ARQ6ab31fJIxSo3BBXkyOXPqkuHOYURF9hdpXgYEnIpfC9A_33lGcvolZZyLwOnRK1o&fref=nf

Novinár: Ak by ste nebicykloval a ak by ste nebol trojnásobný šampión, čo by ste robili?
Peter: Neviem odpovedať na otázky ktoré sa začínajú slovami "ak by...". Ak by pes nesral, tak by ho roztrhlo. :D

:lol: Peter dakedy s tými rozhovormi, zlepší človeku náladu.
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod Ak1n0m » Štv 10. Máj 2018 16:42:30

Som normálna, keď radšej sledujem v Tv Giro( bez Sagana :shock: ) ako MS v hokeji (SVK:FRA) :?: :?:
Ak1n0m
 
Príspevky: 103
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod majo » Štv 10. Máj 2018 21:12:46

Ak1n0m píše:Som normálna, keď radšej sledujem v Tv Giro( bez Sagana :shock: ) ako MS v hokeji (SVK:FRA) :?: :?:


jednoznacne SI :P
majo
 
Príspevky: 2217
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Giro

Poslaťod sportovec » Pia 11. Máj 2018 9:11:31

Ak1n0m píše:Som normálna, keď radšej sledujem v Tv Giro( bez Sagana :shock: ) ako MS v hokeji (SVK:FRA) :?: :?:

To už sú zase nejaké MS v hokeji? Ani som si nevšimol. To bude asi tým, že ma nebaví sledovať športy, kde súperi niesú nútení spolupracovať ... nemá to tam potom žiadnu poriadnu zápletku.

Na tomto webe som skôr čakal otázku, typu, že:
"Som normálna, keď radšej sledujem Giro (bez Sagana) ako Kaliforniu so Saganom?" :)
Obrázok užívateľa
sportovec
 
Príspevky: 388
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:37

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod ifčopifčo » Pia 11. Máj 2018 10:34:24

Ja si rád pozriem Giro a aj Kaliforniu, jedno je poobede, druhé v noci takže sa to v pohode dá. Teraz pozerám aj 4 dni Dunkerque, posledných 10-20 km, závery majú v priebehu Gira, tak prepínam.
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2418
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Giro

Poslaťod Ak1n0m » Pia 11. Máj 2018 16:38:12

sportovec píše:
Ak1n0m píše:Som normálna, keď radšej sledujem v Tv Giro( bez Sagana :shock: ) ako MS v hokeji (SVK:FRA) :?: :?:

To už sú zase nejaké MS v hokeji? Ani som si nevšimol. To bude asi tým, že ma nebaví sledovať športy, kde súperi niesú nútení spolupracovať ... nemá to tam potom žiadnu poriadnu zápletku.

Na tomto webe som skôr čakal otázku, typu, že:
"Som normálna, keď radšej sledujem Giro (bez Sagana) ako Kaliforniu so Saganom?" :)



Na klasikách ne tak spolupracovali, skoro sa potrhali :lol: :lol:
Ale ja nie som až taký maniak do cyklistiky, vlastne len taký mini. Hokej bol v minulosti N°1, samu ma prekvapilo že Giro bolo pre mňa zaujimavejšie. :o
Ak1n0m
 
Príspevky: 103
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod elviska » Pia 11. Máj 2018 19:36:45

Ja pozerám aj hokej aj Giro, keď mám čas. Ale napr včera som musela počúvať zápas v rádiu a mám taký pocit, že v rádiu je lepšie komentovanie jak v telke. Ale posledne roky je u mňa na prvom mieste cyklistika, až potom hokej. A co sa týka Kalifornie, tak ten pretek mam rada, lebo neskoro večer, si môžem v kľude pozerať telku. Už skoro všetci spia, tma v izbe. No čistá romantika. Len v dojazdoch je to na nervy dakedy. Ale keď Peter vyhral celkovo, som nevedela zaspať. A ráno sa človeku nechce ísť do práce, po nočných pretekoch.
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod Keram » Pon 14. Máj 2018 12:31:43

Ak1n0m píše:Som normálna, keď radšej sledujem v Tv Giro( bez Sagana :shock: ) ako MS v hokeji (SVK:FRA) :?: :?:


Zrejme ano. Ja som pozeral Giro pred hokejom a akurat to vychadzalo ze dojazd si kuknem cez prestavku. No bol som taky vtiahnuty do deja ze na Giro som si spomenul az okolo 19 davno po zapase :lol:
“That guy’s pretty unbeatable right now,” Cavendish said. “He’s a once-in-a-generation rider, for sure. He is super, super good. He’s making us all look like juniors, I think.”
Obrázok užívateľa
Keram
 
Príspevky: 1229
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod Za Slušný Svet » Sob 30. Jún 2018 9:40:21

Ahojte, sleduje niekto z fóra aj futbalové majstrovstvá sveta? :) Ak áno, nechcel by sa podeliť o svoje dojmy zo skupinovej fázy? :) Myslím, že aj toto športové podujatie ponúka zaujímavé príbehy...
Obrázok užívateľa
Za Slušný Svet
 
Príspevky: 480
Registrovaný: Sob 17. Jún 2017 11:04:42

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod Cyclingman » Sob 30. Jún 2018 10:17:42

Za Slušný Svet píše:Ahojte, sleduje niekto z fóra aj futbalové majstrovstvá sveta? :) Ak áno, nechcel by sa podeliť o svoje dojmy zo skupinovej fázy? :) Myslím, že aj toto športové podujatie ponúka zaujímavé príbehy...

Samozrejme že sledujem keď hrávam aj aktívne futbal Zatial to sú podla mňa výborné majstrovstvá..... je tam vela prekvapení, ako napríklad to Nemecko si to pekne podrbkalo ale zatial som s Majstrovstvami spokojný , keďže môj oblúbený tím Belgicko zatial pekne šliape a mohli by to aj vyhrať celé ..... nebol by som proti aj keď druha strana pavúka vyzerá byť lahšia tak nevadiii .
Zatial sklamanie pre mňa Argentina som čakal že s prehladom postúpi s prvého miesta ale niesom proti keďže ich nemusím :D a čo ty Za slušný svet aj ty sa podel o svoje postrehi keď ťa tato téma napadla :D .
Cyclingman
 
Príspevky: 46
Registrovaný: Str 16. Aug 2017 12:36:33

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod elviska » Sob 30. Jún 2018 10:22:21

Za Slušný Svet píše:Ahojte, sleduje niekto z fóra aj futbalové majstrovstvá sveta? :) Ak áno, nechcel by sa podeliť o svoje dojmy zo skupinovej fázy? :) Myslím, že aj toto športové podujatie ponúka zaujímavé príbehy...

Ja futbalový fanúšik nie som. Takže futbal nepozerám ani MS. Skôr pozerám hokej.
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod Za Slušný Svet » Sob 30. Jún 2018 15:57:08

Cyclingman píše:Samozrejme že sledujem keď hrávam aj aktívne futbal Zatial to sú podla mňa výborné majstrovstvá..... je tam vela prekvapení, ako napríklad to Nemecko si to pekne podrbkalo ale zatial som s Majstrovstvami spokojný , keďže môj oblúbený tím Belgicko zatial pekne šliape a mohli by to aj vyhrať celé ..... nebol by som proti aj keď druha strana pavúka vyzerá byť lahšia tak nevadiii .
Zatial sklamanie pre mňa Argentina som čakal že s prehladom postúpi s prvého miesta ale niesom proti keďže ich nemusím :D a čo ty Za slušný svet aj ty sa podel o svoje postrehi keď ťa tato téma napadla :D .

Paráda, Cyclingman :D Ja som pred MS veril Francúzom, ale z ich výkonov som sklamaný. Presne ako si napísal, najkrajší futbal hrajú Belgičania a zaslúžili by si to celé vyhrať :D Tiež ma potešili Chorváti a Švédi :) Argentína bola v skupine veľmi slabá, ale ešte by som ju neodpisoval... Dnes pošlú domov Francúzov a ešte sa môžu dostať veľmi ďaleko :)
Obrázok užívateľa
Za Slušný Svet
 
Príspevky: 480
Registrovaný: Sob 17. Jún 2017 11:04:42

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod Ak1n0m » Ned 01. Júl 2018 9:14:02

Ja som fandila Messimu, škoda, veľmi som mu priala titul, ale Argentína hrali fakt zle. Teším sa že vypadli Portugalci lebo naznášam CR. :roll:
Teraz budem fandiť Anglicku a Belgicku - príbeh "Lukaku" sa mi páči. :lol:
Ak1n0m
 
Príspevky: 103
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod pmts » Ned 01. Júl 2018 12:51:44

Ja už od Južnej Afriky brutálne fandím Uruguaju, strašne sypmatický tím :D ak nerátame cyklistiku tak už dlho som si nezafandil pri nejakom športe ako včera večer proti CR7 a spol. Kraasa. Trz Mbappeho a Griezmanna rozbiť... :D
pmts
 
Príspevky: 415
Registrovaný: Štv 25. Feb 2016 16:07:45

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod Za Slušný Svet » Ned 01. Júl 2018 12:53:16

Ak1n0m píše:Ja som fandila Messimu, škoda, veľmi som mu priala titul, ale Argentína hrali fakt zle. Teším sa že vypadli Portugalci lebo naznášam CR. :roll:
Teraz budem fandiť Anglicku a Belgicku - príbeh "Lukaku" sa mi páči. :lol:


No teda, Ak1n0m, kto by to bol na teba povedal ;) Vidieť, že sa vyznáš... Aj názorovo mi sedíš :D Čo sa týka Messiho i Ronalda, tak to sme na tom rovnako :D

Inak, včera to bol výborný úvod do osemfinále. Oba zápasy boli vynikajúce, dramatické a gólové, tak sa mi to páči :) Som rád, že som sa včera mýlil a že sa konečne našiel niekto, kto prinútil hrať Francúzov pekný futbal... Snáď budú v takýchto výkonoch pokračovať... I keď Uruguajská defenzíva... Uvidíme! ;)
Obrázok užívateľa
Za Slušný Svet
 
Príspevky: 480
Registrovaný: Sob 17. Jún 2017 11:04:42

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod Cyclingman » Ned 01. Júl 2018 21:03:30

No pekne ... Tak to ma tu asi ukameňujete ja zas mám rád CR7 a Real Madrid a nemám rád Barcelonu no a Messi tam hráva tak ho nemusím ale je to perfektný hráč . Ale aj som mu to prial konecne niečo vyhrať s nároďakom :D . A aj Španieli dneska dovidenia :D . Nevadí Belgicko si zatial ide tak pohodaa dúfam že to vyhraju :D.
A ako vidím tak Ak1...... (ťažký nick ) :D vidím že si celkom vzdelaná keď si písala otom Lukakuovi .Ešte to bude zaujímavé :D
Cyclingman
 
Príspevky: 46
Registrovaný: Str 16. Aug 2017 12:36:33

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod majo » Pon 02. Júl 2018 7:49:51

a co to je vlastne ten futbal?...to sa je alebo pije? :D :D
mna tento totalne predrazeny a vacsinou nudny(pre mna) sport totalne nezaujima a ked vidim tie trapne milionmi zaplatene herecke hviezdy z Bollywoodu co vsetko dokazu zahrat tak mi je zle...
sorry fanusikovia :P :D
majo
 
Príspevky: 2217
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

PredchádzajúciĎalší

Späť na Rôzne ďalšie témy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 27 hostia

cron