Fórum Cycling-Info.sk

slovenský portál o svetovej cestnej cyklistike

Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Tréning, zdravie, technika, otázky pre redakciu a ďalšie...

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod Keram » Pia 13. Mar 2015 23:29:51

bloy píše:Dnes si české pretekárky vypili kalich horkosti do dna, hoci po ďalšom famóznom výkone Soukalovej to mali rozbehnuté výborne; možno to ale chcelo trošku skromnejší postoj. Naše bohužiaľ opäť prekvapili skôr negatívne.


No z nasej strany to tieto MS nie je bohvieco. Na druhej strane ked som dopozeral ten biatlon aj to Petrovo 2. miesto mi nejako zacalo ovela viac chutit :D Som zvedavy co predvedu nasi chlapi.
“That guy’s pretty unbeatable right now,” Cavendish said. “He’s a once-in-a-generation rider, for sure. He is super, super good. He’s making us all look like juniors, I think.”
Obrázok užívateľa
Keram
 
Príspevky: 1229
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod ifčopifčo » Sob 14. Mar 2015 12:05:21

Keram píše:
bloy píše:Dnes si české pretekárky vypili kalich horkosti do dna, hoci po ďalšom famóznom výkone Soukalovej to mali rozbehnuté výborne; možno to ale chcelo trošku skromnejší postoj. Naše bohužiaľ opäť prekvapili skôr negatívne.


No z nasej strany to tieto MS nie je bohvieco. Na druhej strane ked som dopozeral ten biatlon aj to Petrovo 2. miesto mi nejako zacalo ovela viac chutit :D Som zvedavy co predvedu nasi chlapi.


Češky mali túto sezónu čo sa týka štafiet vynikajúcu, veď získali malý glóbus. Doplatili na to že sú prakticky iba 4 ktoré sú konkurencieschopné a dalo sa očakávať že prídu preteky keď niektoré budú mať slabšiu formu alebo jednoducho sa niektorej z nich nezadarí. Inak neviem že by boli neskromné, nepočul som od nich žiadne veľkohubé vyhlásenia. Čo by dali naše baby za to skončiť v prvej desiatke.
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2418
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod Keram » Sob 14. Mar 2015 13:04:44

ifčopifčo píše: Inak neviem že by boli neskromné, nepočul som od nich žiadne veľkohubé vyhlásenia. Čo by dali naše baby za to skončiť v prvej desiatke.
Myslim ze si verili na medailu ale velkohube vyhlasenia nemali. Aj ich trener povedal ze do 6.miesta bude uspech ostatne je nad plan. To skor ten komentator na ES sa vcera tvaril uz pred pretekmi ako keby mali zlatu uz vo vrecku. Skor by som povedal ze boli pod tlakom lebo po skvelych vysledkoch od nich verejnost cakala medailu. Mam pocit ze mali najhorsiu strelbu zo vsetkych. Z prvej 15 urcite. Tam mohla prave ta nervozita zohrat ulohu.
“That guy’s pretty unbeatable right now,” Cavendish said. “He’s a once-in-a-generation rider, for sure. He is super, super good. He’s making us all look like juniors, I think.”
Obrázok užívateľa
Keram
 
Príspevky: 1229
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod bloy » Pon 16. Mar 2015 11:24:55

Áno, ich tréner hovoril, že výsledok do 6. miesta by bol skvelý; Vítková na to ale reagovala, že v súčasnosti to už nie je adekvátne, pretože výsledky jasne ukazujú, že majú na medaile.
Tým som nechcel povedať, že to bolo veľkohubé vyhlásenie, veď to celkom zodpovedalo realite; len to, že skromnejší prístup je lepší, lebo to nie vždy - zvlášť v biatlone - musí dopadnúť podľa predpokladov.
Obrázok užívateľa
bloy
 
Príspevky: 677
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36
Bydlisko: Bratislava

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod janosik » Štv 09. Júl 2015 21:46:55

caute

evidente nemam dostatok IQ aby som sa bol schopny sa prihlasit a pridat komentar pod clanok, samozrejme k veci

neporadi mi niekto ako nato ???
janosik
 
Príspevky: 2
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:37

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod Keram » Str 07. Okt 2015 18:57:36

Zaujal ma tento clanok na webe slovaknhl.sk
http://www.slovaknhl.sk/25212-ma-nhl-pr ... ainom.html
Skoro som vyprskol smiechom ( asi trochu nevhodna reakcia :D) ked som si precital tuto vetu : "Nechcem byť naivný, ale šokovalo by ma, ak by počet presiahol číslo 20. Hráčov však pravidelne netestujeme, takže neviem,“

Celkovo tie testy ako sa v tom clanku opisuju su viac ako smiesne oproti cyklistike. Len tolko som k tomu chcel ze na cyklistiku sa pozera s odporom kvoli dopingu ale v cyklistike je dopingovych hriesnikov oproti inym sportom vela len z dovodu ze ich aj vela testuju.
“That guy’s pretty unbeatable right now,” Cavendish said. “He’s a once-in-a-generation rider, for sure. He is super, super good. He’s making us all look like juniors, I think.”
Obrázok užívateľa
Keram
 
Príspevky: 1229
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod dexterko » Pon 26. Okt 2015 0:55:27

Možno trochu od veci, ale...

Všimol som si, že sa tu (a zrejme nie len tu, ale to už posúdiť neviem) nejako rozšírilo slovo ,,EPICKÝ,,
Vie mi niekto vysvetliť význam tohto slovo v spojení s cyklistikou? Lebo ja som bol v škole učený, že epická môže byť npr. báseň. Tzn., že báseň má nejaký dej, príbeh, ústrednú postavu atď.
Áno, to všetko má aj cyklistika, ale to by sa potom mohlo slovo epické používať takmer na všetko v cyklistike.
Neviem či som len zo starej školy a toto novodobé vyjadrovanie som akosi nezachytil, alebo je chyba niekde inde :D

To už ani nehovorím, aké komoleniny sa používajú inde, čo mňa trochu mrzí. Pretože mladý (nevravím, že ja ako Kristus som starý :lol: ) už pomaly nevedia povedať ani ľ . Som rád, že sem to ešte tak výrazne neprerazilo. ;)
Obrázok užívateľa
dexterko
 
Príspevky: 689
Registrovaný: Str 18. Feb 2015 18:42:24

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod Keram » Pon 26. Okt 2015 19:15:12

dexterko píše:Možno trochu od veci, ale...

Všimol som si, že sa tu (a zrejme nie len tu, ale to už posúdiť neviem) nejako rozšírilo slovo ,,EPICKÝ,,
Vie mi niekto vysvetliť význam tohto slovo v spojení s cyklistikou? Lebo ja som bol v škole učený, že epická môže byť npr. báseň. Tzn., že báseň má nejaký dej, príbeh, ústrednú postavu atď.
Áno, to všetko má aj cyklistika, ale to by sa potom mohlo slovo epické používať takmer na všetko v cyklistike.
Neviem či som len zo starej školy a toto novodobé vyjadrovanie som akosi nezachytil, alebo je chyba niekde inde :D

To už ani nehovorím, aké komoleniny sa používajú inde, čo mňa trochu mrzí. Pretože mladý (nevravím, že ja ako Kristus som starý :lol: ) už pomaly nevedia povedať ani ľ . Som rád, že sem to ešte tak výrazne neprerazilo. ;)


Epicky vo vyzname impozantny.
“That guy’s pretty unbeatable right now,” Cavendish said. “He’s a once-in-a-generation rider, for sure. He is super, super good. He’s making us all look like juniors, I think.”
Obrázok užívateľa
Keram
 
Príspevky: 1229
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod dexterko » Str 11. Nov 2015 23:08:54

Chcel by som poprosiť prispievajúcich, aby viac zvažovali kam umiestnia svoje príspevky, pretože sa nám to tu začalo nejako miešať. Npr., nechcem si otvoriť tému ,,tímy a cyklisti,, a budem tam čítať o Saganovej svadbe a pod. Myslím, že na takéto veci je diskusia bez bicyklov ako stvorená. Nič v zlom, cenním si každý príspevok, len netreba tu teraz z toho mimo sezóny urobiť galimatiáš.

Vďaka za pochopenie ;)
Obrázok užívateľa
dexterko
 
Príspevky: 689
Registrovaný: Str 18. Feb 2015 18:42:24

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod lukas » Pon 23. Nov 2015 1:54:57

Priatelia, tvrdo sme makali (viac ako tisíc hodín čistej práce) a v stredu 25.11. o 14:00 spúšťame náš nový projekt. Vydali sme sa na masívnu mediálnu podporu ďalšieho športu. Môžete si zatipovať, čo to bude, aj keď to nebude ťažké uhádnuť :)
Potom Vás poprosíme o podporu zdieľania, informovania a šírenia tejto informácie, aby sme čo najrýchlejšie zasiahli čo najväčšiu základňu čitateľov.

Naivne sme si mysleli, že stihneme v novembri aj rekonštrukciu Cycling-Info.sk, ale bolo to bez šance. Dáme sa na to v priebehu decembra na šablóne nového portálu.
Lukáš Timko
Obrázok užívateľa
lukas
 
Príspevky: 649
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod Focus-Shimano » Pon 23. Nov 2015 15:32:25

Cyclocross-info.sk? :D
Obrázok užívateľa
Focus-Shimano
 
Príspevky: 764
Registrovaný: Pon 23. Feb 2015 18:35:06

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod slovakpro » Pon 23. Nov 2015 19:01:18

vodné pólo ? :D
Obrázok užívateľa
slovakpro
 
Príspevky: 105
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod rrYan* » Pon 23. Nov 2015 22:02:43

:) po mensom patrani to vyzera na... http://biatlon-info.sk/
rrYan*
 
Príspevky: 85
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod Keram » Pon 23. Nov 2015 22:34:14

rrYan* píše::) po mensom patrani to vyzera na... http://biatlon-info.sk/


Wau. Moj druhy z troch najoblubenejsich sportov :D
“That guy’s pretty unbeatable right now,” Cavendish said. “He’s a once-in-a-generation rider, for sure. He is super, super good. He’s making us all look like juniors, I think.”
Obrázok užívateľa
Keram
 
Príspevky: 1229
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod bloy » Pon 23. Nov 2015 22:46:11

Super! Teším sa a budem sledovať, predpokladám, že latka kvality bude postavená rovnako vysoko ako na CI.
"“Byl jsem ze začátku takový méně průbojný a Cavendish mi radil, abych se nebál používat lokty a nikdy nikomu nic nedaroval." Petr Vakoč
Obrázok užívateľa
bloy
 
Príspevky: 677
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36
Bydlisko: Bratislava

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod lukas » Uto 24. Nov 2015 0:13:11

Dobre ste vypátrali. Budeme robiť, čo bude v našich silách obmedzených rôznymi faktormi.
Vidíme, že zo začiatku bude s jednotlivými pretekármi i ďalšími ľuďmi kostrbatá komunikácia, ale snáď sa to za pár týždňov dostane do správnej hladiny.

Keram, ktorý je ten tvoj tretí najobľúbenejší šport? Nikdy nevieš :D
Lukáš Timko
Obrázok užívateľa
lukas
 
Príspevky: 649
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod Pet » Uto 24. Nov 2015 9:02:13

@Lukas - rehotal by som sa , keby ti napísal cyklistika :mrgreen:
Obrázok užívateľa
Pet
 
Príspevky: 178
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod ifčopifčo » Uto 24. Nov 2015 11:09:54

Tak to je skvelé, biatlon mám veľmi rád, patrí medzi moje top 10 v obľúbenosti len škoda že u nás je trochu na ústupe.
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2418
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod ostrihaneofce » Uto 24. Nov 2015 11:31:19

Vynikajúci nápad! Pre mňa zimný šport no.2 . Aspoň tá zima nebude také hluché obdobie pre fanúšikov stránky. Biatlon je určite atraktívny šport. Len sa obávam trochu toho, že predsa len v biatlone nemáme takého "Sagana", ktorý poblázni celý národ a stránka teda nebude padať pod náporom fanúšikov.
Podľa mňa by bola ešte dobrá kombinácia biatlon + skoky na lyžiach. Aj keď tá situácia na Slovensku v skokoch je taká aká je :) . Stále si myslím, že majú dosť svojich fanúšikov. Niekde som čítal, že aj na eurosporte patria medzi najsledovanejšie športy. Veľa fanúšikov je aj v Česku. Navyše biatlon má napríklad dosť veľkú prestávku cez nový rok, kde práve skoky na lyžiach majú jeden zo svojich každoročných vrcholov.
ostrihaneofce
 
Príspevky: 155
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:37

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod bloy » Uto 24. Nov 2015 15:40:35

Celkom zaujímavé, že práve biatlon má práve tu (aspoň z príspevkov v minulosti sa to už dalo spozorovať) silnú fanúšikovskú základňu.
"“Byl jsem ze začátku takový méně průbojný a Cavendish mi radil, abych se nebál používat lokty a nikdy nikomu nic nedaroval." Petr Vakoč
Obrázok užívateľa
bloy
 
Príspevky: 677
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36
Bydlisko: Bratislava

PredchádzajúciĎalší

Späť na Rôzne ďalšie témy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 15 hostia

cron