Fórum Cycling-Info.sk

slovenský portál o svetovej cestnej cyklistike

Hry s cyklistickou tématikou a tipovanie

Tréning, zdravie, technika, otázky pre redakciu a ďalšie...

Re: Hry s cyklistickou tématikou a tipovanie

Poslaťod slovakpro » Štv 26. Mar 2015 22:35:15

Pet píše:Zisťujem, že mi asi budú robiť problém transfery. Mám na mysli maximálny počet 24. Teraz som robil transfery na E3 a už som sa dostal na číslo 13 a to som ešte len pri tretej klasike. Spolu je ich jedenásť a transferov mám tiež už len jedenásť. Bojím sa že nakoniec budem mať jazdcov, ktorých už nebudem môcť meniť a ktorí sa ani nebudú zúčastňovať pretekov len budú u mňa na súpiske. :roll:



si skončil keďže na Ardénske klasiky potrebuješ minimálne 12-14 transferov :P :D :D aspoň toľko som si nechal minulý rok :)
Obrázok užívateľa
slovakpro
 
Príspevky: 105
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Hry s cyklistickou tématikou a tipovanie

Poslaťod Keram » Pia 27. Mar 2015 12:51:56

Pet píše:Zisťujem, že mi asi budú robiť problém transfery. Mám na mysli maximálny počet 24. Teraz som robil transfery na E3 a už som sa dostal na číslo 13 a to som ešte len pri tretej klasike. Spolu je ich jedenásť a transferov mám tiež už len jedenásť. Bojím sa že nakoniec budem mať jazdcov, ktorých už nebudem môcť meniť a ktorí sa ani nebudú zúčastňovať pretekov len budú u mňa na súpiske. :roll:

Ak chces este nieco uhrat tak do Roubaix uz radsej nerob zmeny a tieto zvysne si nechaj na Ardeny :D
“That guy’s pretty unbeatable right now,” Cavendish said. “He’s a once-in-a-generation rider, for sure. He is super, super good. He’s making us all look like juniors, I think.”
Obrázok užívateľa
Keram
 
Príspevky: 1229
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Hry s cyklistickou tématikou a tipovanie

Poslaťod eres » Pia 27. Mar 2015 15:15:01

Tak ja som mal včera asi dáku predtuchu, keď som sa rozhodol vyradiť zo súpisky Cancellaru. Zdal sa mi "drahý" a keď som v podstate za jedného Cancellaru mohol mať Vanmarckeho so Štybarom :idea:
Ale samozrejme, že Fabiánovi neprajem nič zlé, nech sa dá rýchlo dokopy.
Obrázok užívateľa
eres
 
Príspevky: 260
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:37

Re: Hry s cyklistickou tématikou a tipovanie

Poslaťod Pet » Pia 27. Mar 2015 20:50:27

No ja som Cancla nemal, ale Peťo mi tiež nijaké body neprinesie. Ešte že som tam dal Trentina, Roelandsa a Vanmarcka . Ale vyskakovať nebudem. :D
Obrázok užívateľa
Pet
 
Príspevky: 178
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Hry s cyklistickou tématikou a tipovanie

Poslaťod Keram » Pia 27. Mar 2015 22:40:52

Celkom som dnes zabodoval. Uz som priebezne prvy v lige na co som celkom hrdy :) Prekvapil som sam seba lebo som zabudol ze mam v time aj Thomasa. Skoda ze Peto tak vytuhol mohol som byt na tom este lepsie. Ale som rad ze som trafil prvu dvojku :D
“That guy’s pretty unbeatable right now,” Cavendish said. “He’s a once-in-a-generation rider, for sure. He is super, super good. He’s making us all look like juniors, I think.”
Obrázok užívateľa
Keram
 
Príspevky: 1229
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Hry s cyklistickou tématikou a tipovanie

Poslaťod slovakpro » Pia 27. Mar 2015 23:35:51

nič Cancel vypadol :( :( Kto bude teraz zbierať body môjmu teamu ? Sep go go
Obrázok užívateľa
slovakpro
 
Príspevky: 105
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Hry s cyklistickou tématikou a tipovanie

Poslaťod Pet » Pon 30. Mar 2015 13:43:12

slovakpro píše:nič Cancel vypadol :( :( Kto bude teraz zbierať body môjmu teamu ? Sep go go

Nemáš sa čo sťažovať, však stojíš celkom dobre. Nie si jediný ktorí prišiel o jazdca. Mne ochorel Pozatto, Degenkolb včera nulový. :D
Obrázok užívateľa
Pet
 
Príspevky: 178
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Hry s cyklistickou tématikou a tipovanie

Poslaťod Pet » Pon 30. Mar 2015 13:47:02

Keram píše:
Pet píše:Zisťujem, že mi asi budú robiť problém transfery. Mám na mysli maximálny počet 24. Teraz som robil transfery na E3 a už som sa dostal na číslo 13 a to som ešte len pri tretej klasike. Spolu je ich jedenásť a transferov mám tiež už len jedenásť. Bojím sa že nakoniec budem mať jazdcov, ktorých už nebudem môcť meniť a ktorí sa ani nebudú zúčastňovať pretekov len budú u mňa na súpiske. :roll:

Ak chces este nieco uhrat tak do Roubaix uz radsej nerob zmeny a tieto zvysne si nechaj na Ardeny :D

Tiež som na to prišiel - v hodine dvanástej. Však treba miesto pre Valverdeho a Gilberta prinajmenšom. :)
Obrázok užívateľa
Pet
 
Príspevky: 178
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Hry s cyklistickou tématikou a tipovanie

Poslaťod Lambot » Pon 30. Mar 2015 15:54:18

Hrávam Pro Cycling Manager 2014. Je to návykové, oproti 2013 pridali nejaké zmeny(vyvíjanie nových rámov, kolies, Anglicko v TDF atd.) Je to asi jediný komplexný PC manažér s touto tématikou. Najlepšie je samozrejme hrať kariéru. Môžete si založiť nový tým, alebo hrať za súčasný aj kontinentálny a ísť pekne od 1 januára. Závody môžete simulovať ale samozrejme najlepšie je "zahrať si ich" v peknej 3D grafike. Určite odporúčam stiahnuť nové komunitou vyrobené databázy, ktoré obsahujú reálne štatistiky hráčov a tímov a dokonca aj reálne tváre jazdcov a reálnych sponzorov atď... Samozrejmé sú nároky od vašich sponzorov, ktoré treba plniť, inak vám klesá dôvera sponzorov, ktorý s vami môže rozviazať zmluvu. Má to samozrejme aj svoje muchy ale umelá inteligencia je naprogramovaná celkom dobre, tím so žltým dresom sťahuje únik, pridávajú sa k nemu týmy na triumf v etape, v závere sa vytvárajú šprintérske vlaky podobne, sú tu pády, defekty, treba chodiť po bidony atď.

Obrázok
Takto nejako vyzerá 3D závod. (3 etapa tdf 2014)
Lambot
 
Príspevky: 7
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:37

Re: Hry s cyklistickou tématikou a tipovanie

Poslaťod slovakpro » Pon 30. Mar 2015 22:32:52

áno odporúčam aj ja dnes mi to nainštaloval brat (zutu) :)
Hneď sme začali kariéru vyžrebovali sme si team vyšlo to na Katushu. Uvidíme kto dosiahne lepšie výsledky ja som už splnil cieľ od sponzora vyhrať celkovo Mallorcu vyhral som s Puritom a náskok 0 sekúnd na D. Martina, tretý Kolobnev 1:42 :D :D
Obrázok užívateľa
slovakpro
 
Príspevky: 105
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Hry s cyklistickou tématikou a tipovanie

Poslaťod bloy » Uto 31. Mar 2015 16:23:27

slovakpro píše:nič Cancel vypadol :( :( Kto bude teraz zbierať body môjmu teamu ? Sep go go


V tejto chvíli to ešte nie je katastrofa, keď sa dajú robiť transfery.

Ozaj, od kedy možno robiť zmeny na Flámsko ?
"“Byl jsem ze začátku takový méně průbojný a Cavendish mi radil, abych se nebál používat lokty a nikdy nikomu nic nedaroval." Petr Vakoč
Obrázok užívateľa
bloy
 
Príspevky: 677
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36
Bydlisko: Bratislava

Re: Hry s cyklistickou tématikou a tipovanie

Poslaťod Roman » Uto 31. Mar 2015 16:38:34

Lambot píše:Hrávam Pro Cycling Manager 2014. Je to návykové, oproti 2013 pridali nejaké zmeny(vyvíjanie nových rámov, kolies, Anglicko v TDF atd.) Je to asi jediný komplexný PC manažér s touto tématikou. Najlepšie je samozrejme hrať kariéru. Môžete si založiť nový tým, alebo hrať za súčasný aj kontinentálny a ísť pekne od 1 januára. Závody môžete simulovať ale samozrejme najlepšie je "zahrať si ich" v peknej 3D grafike. Určite odporúčam stiahnuť nové komunitou vyrobené databázy, ktoré obsahujú reálne štatistiky hráčov a tímov a dokonca aj reálne tváre jazdcov a reálnych sponzorov atď... Samozrejmé sú nároky od vašich sponzorov, ktoré treba plniť, inak vám klesá dôvera sponzorov, ktorý s vami môže rozviazať zmluvu. Má to samozrejme aj svoje muchy ale umelá inteligencia je naprogramovaná celkom dobre, tím so žltým dresom sťahuje únik, pridávajú sa k nemu týmy na triumf v etape, v závere sa vytvárajú šprintérske vlaky podobne, sú tu pády, defekty, treba chodiť po bidony atď.


Mozes dat link na tie " nové komunitou vyrobené databázy, ktoré obsahujú reálne štatistiky hráčov a tímov a dokonca aj reálne tváre jazdcov a reálnych sponzorov atď..."? dakujem :)
Roman
 
Príspevky: 163
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Hry s cyklistickou tématikou a tipovanie

Poslaťod Lambot » Uto 31. Mar 2015 19:12:47

Roman píše:
Mozes dat link na tie " nové komunitou vyrobené databázy, ktoré obsahujú reálne štatistiky hráčov a tímov a dokonca aj reálne tváre jazdcov a reálnych sponzorov atď..."? dakujem :)



LINK: http://pcmdaily.com

Vľavo si vyberieš aký máš ročník, a tam downloads. Väčšina spomínaných vylepšení je v sekcii databases. Odporúčam PCM daily databázu, budeš však musieť odznova hrať kariéru keď zmeníš databázu a aj samotný balík ma cez 6GB. Je to DB z roku 2014, ale už sa určite pracuje aj na novej 2015 verzii.
Lambot
 
Príspevky: 7
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:37

Re: Hry s cyklistickou tématikou a tipovanie

Poslaťod Roman » Uto 31. Mar 2015 19:34:47

super vdaka, ja som len dnes nainstaloval hru, ale nikdy som nevedel hrat take tie manazerske hry, tak uvidim co z toho bude :D
Roman
 
Príspevky: 163
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Hry s cyklistickou tématikou a tipovanie

Poslaťod bloy » Uto 31. Mar 2015 21:56:11

Keď hrávaš etapy tak je to možno viac pozícia športového riaditeľa ako manažéra. :)

Inak to na PCM13 naozaj nemali moc domyslené, že pri každom väčšom zásahu bolo nutné začať hrať odznova, napríklad si človek nainštaloval
Patch a hneď mu nešla spustiť kariéra, kde bol v polovici druhej sezóny a ostalo mu len nadávať. :roll:
"“Byl jsem ze začátku takový méně průbojný a Cavendish mi radil, abych se nebál používat lokty a nikdy nikomu nic nedaroval." Petr Vakoč
Obrázok užívateľa
bloy
 
Príspevky: 677
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36
Bydlisko: Bratislava

Re: Hry s cyklistickou tématikou a tipovanie

Poslaťod Lambot » Str 01. Apr 2015 0:02:29

bloy píše:Keď hrávaš etapy tak je to možno viac pozícia športového riaditeľa ako manažéra. :)

Inak to na PCM13 naozaj nemali moc domyslené, že pri každom väčšom zásahu bolo nutné začať hrať odznova, napríklad si človek nainštaloval
Patch a hneď mu nešla spustiť kariéra, kde bol v polovici druhej sezóny a ostalo mu len nadávať. :roll:


Myslím ze pri patchovaní hry si neprišiel o kariéru. Ale pred mesiacom bol patch aj na 2014 a normálne som pokračoval. Skôr viem že tam boli dosť technické problémy s UI ktoré sa riešili, každopádne už by to mohlo byť vyriešené všetko.
Lambot
 
Príspevky: 7
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:37

Re: Hry s cyklistickou tématikou a tipovanie

Poslaťod bloy » Str 01. Apr 2015 4:32:54

No mne sa stalo, že som nainštaloval Patch a už mi pôvodná kariéra nešla spustiť, dokonca ani keď som celú hru odinštaloval a naištaloval znova bez patchov, aj keď niekto softwarovo zdatnejší by si s tým možno ešte poradil.
"“Byl jsem ze začátku takový méně průbojný a Cavendish mi radil, abych se nebál používat lokty a nikdy nikomu nic nedaroval." Petr Vakoč
Obrázok užívateľa
bloy
 
Príspevky: 677
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36
Bydlisko: Bratislava

Re: Hry s cyklistickou tématikou a tipovanie

Poslaťod Pet » Str 01. Apr 2015 19:52:16

bloy píše:
slovakpro píše:nič Cancel vypadol :( :( Kto bude teraz zbierať body môjmu teamu ? Sep go go


V tejto chvíli to ešte nie je katastrofa, keď sa dajú robiť transfery.

Ozaj, od kedy možno robiť zmeny na Flámsko ?

Teraz som pozrel, tak už sa dajú robiť zmeny na nedeľu. :)
Obrázok užívateľa
Pet
 
Príspevky: 178
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Hry s cyklistickou tématikou a tipovanie

Poslaťod eres » Štv 02. Apr 2015 7:54:00

Pet píše:
bloy píše:
slovakpro píše:nič Cancel vypadol :( :( Kto bude teraz zbierať body môjmu teamu ? Sep go go


V tejto chvíli to ešte nie je katastrofa, keď sa dajú robiť transfery.

Ozaj, od kedy možno robiť zmeny na Flámsko ?

Teraz som pozrel, tak už sa dajú robiť zmeny na nedeľu. :)


Čo už neviete vydržať do soboty príp. nedeľa rána, kým nebudú potvrdené štartovky?

:roll:
Bicykl je zdrojem zábavy, kde chci, tam sám se zastaví...
Obrázok užívateľa
eres
 
Príspevky: 260
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:37

Re: Hry s cyklistickou tématikou a tipovanie

Poslaťod bloy » Štv 02. Apr 2015 16:51:20

eres píše:Čo už neviete vydržať do soboty príp. nedeľa rána, kým nebudú potvrdené štartovky?

:roll:


Nevieme :P
"“Byl jsem ze začátku takový méně průbojný a Cavendish mi radil, abych se nebál používat lokty a nikdy nikomu nic nedaroval." Petr Vakoč
Obrázok užívateľa
bloy
 
Príspevky: 677
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36
Bydlisko: Bratislava

PredchádzajúciĎalší

Späť na Rôzne ďalšie témy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 13 hostia