Fórum Cycling-Info.sk

slovenský portál o svetovej cestnej cyklistike

Hry s cyklistickou tématikou a tipovanie

Tréning, zdravie, technika, otázky pre redakciu a ďalšie...

Re: Hry s cyklistickou tématikou a tipovanie

Poslaťod Pet » Pia 20. Mar 2015 23:06:02

Kamaráti ako je to presne s bodmi pre pomocníkov ak je môj jazdec do tretieho miesta. a tiež ako mám vedieť, resp. kto vyhlasuje Breakaway Points a ako.
Obrázok užívateľa
Pet
 
Príspevky: 178
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Hry s cyklistickou tématikou a tipovanie

Poslaťod Keram » Sob 21. Mar 2015 18:53:54

Ako sa tam mam registrovat? Vidim tam len log in ale ziadne register :roll:
“That guy’s pretty unbeatable right now,” Cavendish said. “He’s a once-in-a-generation rider, for sure. He is super, super good. He’s making us all look like juniors, I think.”
Obrázok užívateľa
Keram
 
Príspevky: 1231
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Hry s cyklistickou tématikou a tipovanie

Poslaťod ifčopifčo » Sob 21. Mar 2015 19:06:52

Keram píše:Ako sa tam mam registrovat? Vidim tam len log in ale ziadne register :roll:

Zapoj sa do hry, urob si tím (ľubovoľný, potom to môžeš pomeniť), cyklisti sa ti objavia vpravo pod <Current team> a keď pod cyklistami ktorých si si vybral klikneš na <Submit team> tak ťa hodí na obrazovku kde už máš <Register new account now>
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2425
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Hry s cyklistickou tématikou a tipovanie

Poslaťod Keram » Sob 21. Mar 2015 19:23:56

ifčopifčo píše:
Keram píše:Ako sa tam mam registrovat? Vidim tam len log in ale ziadne register :roll:

Zapoj sa do hry, urob si tím (ľubovoľný, potom to môžeš pomeniť), cyklisti sa ti objavia vpravo pod <Current team> a keď pod cyklistami ktorých si si vybral klikneš na <Submit team> tak ťa hodí na obrazovku kde už máš <Register new account now>

Diky skusim ;)
“That guy’s pretty unbeatable right now,” Cavendish said. “He’s a once-in-a-generation rider, for sure. He is super, super good. He’s making us all look like juniors, I think.”
Obrázok užívateľa
Keram
 
Príspevky: 1231
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Hry s cyklistickou tématikou a tipovanie

Poslaťod dodo7071 » Sob 21. Mar 2015 22:08:06

Keram píše:Nie je to sice online hra ale hrava z vas dakto Pro cycling manager? Ja som vlani zvykol hravat PCM 10 zo zostavami zo sezony 2013. Nehral som sezonu ani karieru ale zahral som si na co som mal prave chut. Ked bola Vuelta isiel som Vueltu. Potom ma zase chytili klasiky tak som hral klasiky. Nehral som to na najvyssej obtiaznosti ale hoci sa AI spravalo obcas trochu nerealne tak tato hra ma tiez cosi naucila o taktike v cyklistike. Medzi moje najvacie uspechy patria vyhrane Giro s Contadorom, podium na Vuelte s Froomom a vyhrata Lombardia s Gilbertom, Roubaix s Kancelarom a Liege s Puritom. Snazil som sa viackrat vyhrat monument aj so Saganom ale na MSR som najlepsie skoncil druhy a na Ronde som nikdy neprezil zaverecnu selekciu ked do toho dupli Boonen s Cancellarom a spol. Skusal som aj skorsi unik ale to dopadlo este horsie :D


Ja hravam PCM 2014, ale nie karieru, iba preteky, vacsinou na normal urovni. Skoro vzdy hravam etapove preteky. Dam si moj oblubeny SKY, zoberiem najlepsich vrcharov. V kopcoch, ked sa zacnu robit uniky a je tam len poslednych par jazdcov, tak ja tam mam skoro cely tim. Potom na konci kopca zautocim s Froomom a Portem a spravim na zvysok 1-2 minuty. Na casovke zase nadelim Tonymu Martinovi s tak 2-3 minuty s Wigginsom. V celkovej klasifikaci mam potom naskok 15 minut na Contadora.
Raz som hral za Sagana a v polovici Tour de France 2014 som mal vsetky 4 dresy.

Klasiky moc nehravam, tam je to nevyspitatelne a je to skor o jednotlivcovi. Mna skor bavi riadit cely tym.
dodo7071
 
Príspevky: 3
Registrovaný: Štv 26. Feb 2015 20:07:13

Re: Hry s cyklistickou tématikou a tipovanie

Poslaťod Keram » Sob 21. Mar 2015 23:00:57

dodo7071 píše:
Keram píše:Nie je to sice online hra ale hrava z vas dakto Pro cycling manager? Ja som vlani zvykol hravat PCM 10 zo zostavami zo sezony 2013. Nehral som sezonu ani karieru ale zahral som si na co som mal prave chut. Ked bola Vuelta isiel som Vueltu. Potom ma zase chytili klasiky tak som hral klasiky. Nehral som to na najvyssej obtiaznosti ale hoci sa AI spravalo obcas trochu nerealne tak tato hra ma tiez cosi naucila o taktike v cyklistike. Medzi moje najvacie uspechy patria vyhrane Giro s Contadorom, podium na Vuelte s Froomom a vyhrata Lombardia s Gilbertom, Roubaix s Kancelarom a Liege s Puritom. Snazil som sa viackrat vyhrat monument aj so Saganom ale na MSR som najlepsie skoncil druhy a na Ronde som nikdy neprezil zaverecnu selekciu ked do toho dupli Boonen s Cancellarom a spol. Skusal som aj skorsi unik ale to dopadlo este horsie :D


Ja hravam PCM 2014, ale nie karieru, iba preteky, vacsinou na normal urovni. Skoro vzdy hravam etapove preteky. Dam si moj oblubeny SKY, zoberiem najlepsich vrcharov. V kopcoch, ked sa zacnu robit uniky a je tam len poslednych par jazdcov, tak ja tam mam skoro cely tim. Potom na konci kopca zautocim s Froomom a Portem a spravim na zvysok 1-2 minuty. Na casovke zase nadelim Tonymu Martinovi s tak 2-3 minuty s Wigginsom. V celkovej klasifikaci mam potom naskok 15 minut na Contadora.
Raz som hral za Sagana a v polovici Tour de France 2014 som mal vsetky 4 dresy.

Klasiky moc nehravam, tam je to nevyspitatelne a je to skor o jednotlivcovi. Mna skor bavi riadit cely tym.


To skoro znie ze by si mal porozmyslat o zmene obtiaznosti :D Ja som sice tiez nehraval najtazsiu ale na to aby som vyhral Giro som sa dost narobil. To co spominas som praktizoval aj ja. Kazdy kopec v horskej etape som siel podlahu :D Aj klasika sa da dobre timovo zahrat ale musis mat silny tim. Mna napada BMC na Lombardii. Tam som to perfektne kontroloval timom Gilbertovi a vyhral som solo :D
“That guy’s pretty unbeatable right now,” Cavendish said. “He’s a once-in-a-generation rider, for sure. He is super, super good. He’s making us all look like juniors, I think.”
Obrázok užívateľa
Keram
 
Príspevky: 1231
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Hry s cyklistickou tématikou a tipovanie

Poslaťod Pet » Ned 22. Mar 2015 10:42:35

slovakpro píše:No a je to tu :D
Team už mám spravený je to dosť ťažke keď Sagan aj Cancellara majú po 20kreditov , neviem sa rozhodnúť :/
minulý rok som bol druhý keď ma v poslednej klasiky L-B-L predbehol 1.CK Petrzalka (drawd) , bol som troška smutný tento rok chcem vyhrať :P
http://www.velogames.com/spring-classic ... e=22103303
mne sa na typovačkách GT vôbec nedarí , najlepši úspech tu mám druhé miesto z minulého roka klasiky :)


Prosím o kód ligy.
Obrázok užívateľa
Pet
 
Príspevky: 178
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Hry s cyklistickou tématikou a tipovanie

Poslaťod ifčopifčo » Ned 22. Mar 2015 10:45:20

20081957
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2425
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Hry s cyklistickou tématikou a tipovanie

Poslaťod Pet » Ned 22. Mar 2015 10:52:33

ifčopifčo píše:20081957

Díky , tam už som. Ja som chcel aj ten od Slovakpro. Nevieš mi ho dať ?
Obrázok užívateľa
Pet
 
Príspevky: 178
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Hry s cyklistickou tématikou a tipovanie

Poslaťod ifčopifčo » Ned 22. Mar 2015 12:24:41

Pet píše:
ifčopifčo píše:20081957

Díky , tam už som. Ja som chcel aj ten od Slovakpro. Nevieš mi ho dať ?


Som voľajaký zmätený jak major Terazký vôbec neviem čo myslíš, slovakpro je v našej lige :?
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2425
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Hry s cyklistickou tématikou a tipovanie

Poslaťod Keram » Ned 22. Mar 2015 20:46:59

Som zvedavy na vyhodnotenie. Prakticky som trafil prvu stvorku. Za MSR cakam vela bodov :D
“That guy’s pretty unbeatable right now,” Cavendish said. “He’s a once-in-a-generation rider, for sure. He is super, super good. He’s making us all look like juniors, I think.”
Obrázok užívateľa
Keram
 
Príspevky: 1231
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Hry s cyklistickou tématikou a tipovanie

Poslaťod bloy » Ned 22. Mar 2015 23:05:50

Keram píše:Som zvedavy na vyhodnotenie. Prakticky som trafil prvu stvorku. Za MSR cakam vela bodov :D


Pekný kúsok. ;)
"“Byl jsem ze začátku takový méně průbojný a Cavendish mi radil, abych se nebál používat lokty a nikdy nikomu nic nedaroval." Petr Vakoč
Obrázok užívateľa
bloy
 
Príspevky: 677
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36
Bydlisko: Bratislava

Re: Hry s cyklistickou tématikou a tipovanie

Poslaťod dodo7071 » Pon 23. Mar 2015 3:42:11

Keram píše:Som zvedavy na vyhodnotenie. Prakticky som trafil prvu stvorku. Za MSR cakam vela bodov :D


prvu stvorku som trafil aj ja, dokopy za M-SR 144 bodov
dodo7071
 
Príspevky: 3
Registrovaný: Štv 26. Feb 2015 20:07:13

Re: Hry s cyklistickou tématikou a tipovanie

Poslaťod dodo7071 » Pon 23. Mar 2015 3:51:32

Keram píše:
dodo7071 píše:
Keram píše:Nie je to sice online hra ale hrava z vas dakto Pro cycling manager? Ja som vlani zvykol hravat PCM 10 zo zostavami zo sezony 2013. Nehral som sezonu ani karieru ale zahral som si na co som mal prave chut. Ked bola Vuelta isiel som Vueltu. Potom ma zase chytili klasiky tak som hral klasiky. Nehral som to na najvyssej obtiaznosti ale hoci sa AI spravalo obcas trochu nerealne tak tato hra ma tiez cosi naucila o taktike v cyklistike. Medzi moje najvacie uspechy patria vyhrane Giro s Contadorom, podium na Vuelte s Froomom a vyhrata Lombardia s Gilbertom, Roubaix s Kancelarom a Liege s Puritom. Snazil som sa viackrat vyhrat monument aj so Saganom ale na MSR som najlepsie skoncil druhy a na Ronde som nikdy neprezil zaverecnu selekciu ked do toho dupli Boonen s Cancellarom a spol. Skusal som aj skorsi unik ale to dopadlo este horsie :D


Ja hravam PCM 2014, ale nie karieru, iba preteky, vacsinou na normal urovni. Skoro vzdy hravam etapove preteky. Dam si moj oblubeny SKY, zoberiem najlepsich vrcharov. V kopcoch, ked sa zacnu robit uniky a je tam len poslednych par jazdcov, tak ja tam mam skoro cely tim. Potom na konci kopca zautocim s Froomom a Portem a spravim na zvysok 1-2 minuty. Na casovke zase nadelim Tonymu Martinovi s tak 2-3 minuty s Wigginsom. V celkovej klasifikaci mam potom naskok 15 minut na Contadora.
Raz som hral za Sagana a v polovici Tour de France 2014 som mal vsetky 4 dresy.

Klasiky moc nehravam, tam je to nevyspitatelne a je to skor o jednotlivcovi. Mna skor bavi riadit cely tym.


To skoro znie ze by si mal porozmyslat o zmene obtiaznosti :D Ja som sice tiez nehraval najtazsiu ale na to aby som vyhral Giro som sa dost narobil. To co spominas som praktizoval aj ja. Kazdy kopec v horskej etape som siel podlahu :D Aj klasika sa da dobre timovo zahrat ale musis mat silny tim. Mna napada BMC na Lombardii. Tam som to perfektne kontroloval timom Gilbertovi a vyhral som solo :D


S obtiaznostou som spokojny, bavi ma vyhravat :D

Skusil som Paris-Roubaix za Cannondale, ale 20km pred cielom mi ostal vacsinou len Sagan. Potom uz ale nedokazem zachytit uniky borcov ako je Cancellara. Ale M-SR sa mi podarilo vyhrat. Paris-Roubaix som vyhral za Wigginsa, Sky tam ma 3-4 dobrych ludi na kocky.

Sranda je aj timova casovka, skoda ze je ich tam tak malo a aj to ma najdlhsia len okolo 20km.
dodo7071
 
Príspevky: 3
Registrovaný: Štv 26. Feb 2015 20:07:13

Re: Hry s cyklistickou tématikou a tipovanie

Poslaťod slovakpro » Pon 23. Mar 2015 9:50:31

ifčopifčo píše:
Pet píše:
ifčopifčo píše:20081957

Díky , tam už som. Ja som chcel aj ten od Slovakpro. Nevieš mi ho dať ?


Som voľajaký zmätený jak major Terazký vôbec neviem čo myslíš, slovakpro je v našej lige :?



Ja už neviem akýje kód do tej ligy to je liga klasiky z minulého roka :D
Obrázok užívateľa
slovakpro
 
Príspevky: 105
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Hry s cyklistickou tématikou a tipovanie

Poslaťod ifčopifčo » Pon 23. Mar 2015 10:18:43

Keram píše:Som zvedavy na vyhodnotenie. Prakticky som trafil prvu stvorku. Za MSR cakam vela bodov :D

Tak parádne si to rozbehol, už to chce len vydržať v nasadenom tempe a potom nezadriemkať pred finišom ako včera Peter :lol: Teraz začína to najzaujímavejšie, robenie transferov, ja som to minulý rok prepískol a na posledné dve klasiky som už nemohol meniť zostavu.
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2425
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Hry s cyklistickou tématikou a tipovanie

Poslaťod bloy » Pon 23. Mar 2015 12:19:56

To ja som to vtedy pre zmenu nepochopil a nastavil som si zostavu na cele obdobie klasik a az potom mi doslo, ze som mohol menit jazdcov pre jednotlive preteky.
"“Byl jsem ze začátku takový méně průbojný a Cavendish mi radil, abych se nebál používat lokty a nikdy nikomu nic nedaroval." Petr Vakoč
Obrázok užívateľa
bloy
 
Príspevky: 677
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36
Bydlisko: Bratislava

Re: Hry s cyklistickou tématikou a tipovanie

Poslaťod Keram » Pon 23. Mar 2015 13:21:34

dodo7071 píše:
S obtiaznostou som spokojny, bavi ma vyhravat :D

Skusil som Paris-Roubaix za Cannondale, ale 20km pred cielom mi ostal vacsinou len Sagan. Potom uz ale nedokazem zachytit uniky borcov ako je Cancellara. Ale M-SR sa mi podarilo vyhrat. Paris-Roubaix som vyhral za Wigginsa, Sky tam ma 3-4 dobrych ludi na kocky.

Sranda je aj timova casovka, skoda ze je ich tam tak malo a aj to ma najdlhsia len okolo 20km.


Ja timove casovky vobec neviem hrat :D Vzdy potom nasekam stratu od jednej do dvoch minut lidrovi a mam co robit to dobehnut polku etapaku alebo Grand Tour :D
“That guy’s pretty unbeatable right now,” Cavendish said. “He’s a once-in-a-generation rider, for sure. He is super, super good. He’s making us all look like juniors, I think.”
Obrázok užívateľa
Keram
 
Príspevky: 1231
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Hry s cyklistickou tématikou a tipovanie

Poslaťod Pet » Pon 23. Mar 2015 19:47:59

Som voľajaký zmätený jak major Terazký vôbec neviem čo myslíš, slovakpro je v našej lige :?[/quote]


Ja už neviem akýje kód do tej ligy to je liga klasiky z minulého roka :D[/quote]

Ja som si neskoro všimol že je to minulý rok. Myslel som že tento a chcel som byť aj v ďalšej lige.
Obrázok užívateľa
Pet
 
Príspevky: 178
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Hry s cyklistickou tématikou a tipovanie

Poslaťod Focus-Shimano » Pon 23. Mar 2015 23:04:19

Ja hravam pcm 2013 karieru za sky moje najvacsie uspechy su vyhrate Sanremo,Roubaix,Lombardia s Boassonom Hagenom na Flamsku bol tesne druhy za Cancellarom potom so Sergom Henaom som vyhral Liege-Bastogne-Liege Na Gire som bol druhy s Rigobertom Uranom.Tour de France som vyhral s Portem a Na vuelte s Portem druhe miesto a dalsie mensie uspechy Gent-Wevelgem,E3,Omloop het nieuwsblad opat s Bo Hagenom scheldeprijs so Swiftom.Hrajem teraz uz druhu sezonu a kupil som Demare,Nordhauga,Scarponiho,Keldermana a s Demarem prisiel z continentalneho timu Kneisky ale najviac ma tesi ze sa Demare zlepsuje na kockach a ma pradny sprint a akceleraciu :D
Obrázok užívateľa
Focus-Shimano
 
Príspevky: 764
Registrovaný: Pon 23. Feb 2015 18:35:06

PredchádzajúciĎalší

Späť na Rôzne ďalšie témy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 30 hostia