Fórum Cycling-Info.sk

slovenský portál o svetovej cestnej cyklistike

Hry s cyklistickou tématikou a tipovanie

Tréning, zdravie, technika, otázky pre redakciu a ďalšie...

Re: Hry s cyklistickou tématikou a tipovanie

Poslaťod Pet » Uto 07. Apr 2015 14:36:03

Tak Scheldeprijs nám veľa bodov neprinesie. Som zvedavý kto má na to zostavu :D
Obrázok užívateľa
Pet
 
Príspevky: 178
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Hry s cyklistickou tématikou a tipovanie

Poslaťod Keram » Uto 07. Apr 2015 15:49:23

Pet píše:Tak Scheldeprijs nám veľa bodov neprinesie. Som zvedavý kto má na to zostavu :D

Mna zradilo uz aj Ronde :D Sagan je prilis drahy a nevyhodny ale moja lojalita k nemu je nekonecna :D
“That guy’s pretty unbeatable right now,” Cavendish said. “He’s a once-in-a-generation rider, for sure. He is super, super good. He’s making us all look like juniors, I think.”
Obrázok užívateľa
Keram
 
Príspevky: 1231
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Hry s cyklistickou tématikou a tipovanie

Poslaťod eres » Str 08. Apr 2015 9:30:00

Keram píše:
Pet píše:Tak Scheldeprijs nám veľa bodov neprinesie. Som zvedavý kto má na to zostavu :D

Mna zradilo uz aj Ronde :D Sagan je prilis drahy a nevyhodny ale moja lojalita k nemu je nekonecna :D


Ja si Sagana nechávam ešte na P-R, srdce nepustí...

Ako predstaviteľ skupiny hlboko v poli porazených som sa rozhodol "obetovať" Scheldeprijs a pošetriť transfery. Vo viere, že v závere ešte zabojujem a podarí sa mi poskočiť v minilige z cca osemnásteho miesta aspoň na pätnáste :lol:

Ale ako to pojali vedúci pretekári, by ma zaujímalo :?:
Bicykl je zdrojem zábavy, kde chci, tam sám se zastaví...
Obrázok užívateľa
eres
 
Príspevky: 260
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:37

Re: Hry s cyklistickou tématikou a tipovanie

Poslaťod West » Str 08. Apr 2015 11:23:41

eres píše:
Keram píše:
Pet píše:Tak Scheldeprijs nám veľa bodov neprinesie. Som zvedavý kto má na to zostavu :D

Mna zradilo uz aj Ronde :D Sagan je prilis drahy a nevyhodny ale moja lojalita k nemu je nekonecna :D


Ja si Sagana nechávam ešte na P-R, srdce nepustí...

Ako predstaviteľ skupiny hlboko v poli porazených som sa rozhodol "obetovať" Scheldeprijs a pošetriť transfery. Vo viere, že v závere ešte zabojujem a podarí sa mi poskočiť v minilige z cca osemnásteho miesta aspoň na pätnáste :lol:

Ale ako to pojali vedúci pretekári, by ma zaujímalo :?:

No vedúci nie som, som tretí, ale Scheldeprijs som neriešil vôbec. Spočiatku som urobil nejaké začiatočnícke chyby a potom som to musel naprávať zbytočnými transfermi, takže už nie sú rezervy. Ale ak by išiel Kittel tak by som sa možno ulakomil ;) Takto to ostáva na Kristoffovi, ak vôbec bude mať snahu.
West
 
Príspevky: 334
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Hry s cyklistickou tématikou a tipovanie

Poslaťod ifčopifčo » Str 08. Apr 2015 11:58:51

Na Scheldeprijs je asi zbytočné nejako výrazne meniť zostavu, je menej bodovo hodnotená a dosť ťažko predvídateľná, samozrejme ak tam neštartuje Marcel :lol:
Som zvedavý či Kristoff pôjde za víťazstvom alebo dá čuchnúť nejakým kolegom, trebárs Guarnierimu či Porsevovi. Čo sa týka Petra dúfam že sa nezamotá do nejakého pádu, ak si dobre spomínam, býva ich na tejto klasike celkom požehnane.
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2425
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Hry s cyklistickou tématikou a tipovanie

Poslaťod West » Str 08. Apr 2015 12:36:45

ifčopifčo píše:Na Scheldeprijs je asi zbytočné nejako výrazne meniť zostavu, je menej bodovo hodnotená a dosť ťažko predvídateľná, samozrejme ak tam neštartuje Marcel :lol:
Som zvedavý či Kristoff pôjde za víťazstvom alebo dá čuchnúť nejakým kolegom, trebárs Guarnierimu či Porsevovi. Čo sa týka Petra dúfam že sa nezamotá do nejakého pádu, ak si dobre spomínam, býva ich na tejto klasike celkom požehnane.

Možno Viviani by stál za pokus. Bude určite motivovaný vyhrať, ale tie pády odrádzali aj mňa. A on nie je až tak skúsený na kockách. Peťo to už išiel, tak snáď si dá pozor.
West
 
Príspevky: 334
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Hry s cyklistickou tématikou a tipovanie

Poslaťod ifčopifčo » Pon 13. Apr 2015 17:55:01

Na velogames už idú robiť transfery, asi väčšina potrebuje prebudovať tím na Ardény, v stredu je už Brabantský šíp.
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2425
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Hry s cyklistickou tématikou a tipovanie

Poslaťod Alex » Pon 13. Apr 2015 19:28:06

Ja som pekne trafil na Roubaix dosť cyklistov.... len neviem koho dať na Ardeny, moc som minulé roky tento typ pretekov nesledoval tak vôbec nemám prehľad :(
Alex
 
Príspevky: 147
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Hry s cyklistickou tématikou a tipovanie

Poslaťod mortirolo08 » Pon 13. Apr 2015 20:02:18

ifčopifčo: dobre ze hovoris aj ked kockove klasiky velmi dobre nedopadli :( snad to zachrania Ardeny
mortirolo08
 
Príspevky: 66
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Hry s cyklistickou tématikou a tipovanie

Poslaťod Pet » Pon 20. Apr 2015 9:40:00

@Ifčopivčo - Musíš byť teraz ako sa u nás na východe vraví " na veľa ". Minimálne v dvoch ligách hviezdiš na čele. Držím palce až do konca. :) :)
Obrázok užívateľa
Pet
 
Príspevky: 178
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Hry s cyklistickou tématikou a tipovanie

Poslaťod ifčopifčo » Pon 20. Apr 2015 10:39:45

Pet píše:@Ifčopivčo - Musíš byť teraz ako sa u nás na východe vraví " na veľa ". Minimálne v dvoch ligách hviezdiš na čele. Držím palce až do konca. :) :)


Skvelý výsledok dosiahol na Amstli "drawd", 19. miesto z 3441 ľudí to je pekná vizitka, bude to zaujímavé až do konca :)
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2425
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Hry s cyklistickou tématikou a tipovanie

Poslaťod Keram » Pon 20. Apr 2015 15:00:05

Ja po slubnom zaciatku kedy som po neviem ktorom preteku aj viedol ligu trochu stracam paru. Ale este na to stvrte miesto by som s chcel dostat nestracam vela :D Ifco gratulujem. 28. miesto celkovo je skvele. Spomedzi viac ako 3400 hracov. Udrz to alebo vylepsi este :D
“That guy’s pretty unbeatable right now,” Cavendish said. “He’s a once-in-a-generation rider, for sure. He is super, super good. He’s making us all look like juniors, I think.”
Obrázok užívateľa
Keram
 
Príspevky: 1231
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Hry s cyklistickou tématikou a tipovanie

Poslaťod ifčopifčo » Pon 20. Apr 2015 17:27:39

Keram píše:Ja po slubnom zaciatku kedy som po neviem ktorom preteku aj viedol ligu trochu stracam paru. Ale este na to stvrte miesto by som s chcel dostat nestracam vela :D Ifco gratulujem. 28. miesto celkovo je skvele. Spomedzi viac ako 3400 hracov. Udrz to alebo vylepsi este :D


Vďaka za podporu ale veľmi rýchlo sa to môže zmeniť, v každých pretekoch sa dá dosť získať ale aj naopak stratiť, v Ardénach je okruh favoritov podľa mňa o dosť väčší ako na kockách. Asi stavím na staré kúsky, len ako sa zmestiť do 100 bodov, budem sa musieť niekoho vysokobodového zbaviť, asi obetujem Gilberta, dúfam že nebudem ľutovať. Na kockách som úplne ignoroval Petra, bol príliš drahý a to mi prinieslo efekt.
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2425
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Hry s cyklistickou tématikou a tipovanie

Poslaťod Keram » Pon 20. Apr 2015 21:50:06

ifčopifčo píše:Vďaka za podporu ale veľmi rýchlo sa to môže zmeniť, v každých pretekoch sa dá dosť získať ale aj naopak stratiť, v Ardénach je okruh favoritov podľa mňa o dosť väčší ako na kockách. Asi stavím na staré kúsky, len ako sa zmestiť do 100 bodov, budem sa musieť niekoho vysokobodového zbaviť, asi obetujem Gilberta, dúfam že nebudem ľutovať. Na kockách som úplne ignoroval Petra, bol príliš drahý a to mi prinieslo efekt.


Z hladiska bodov je ich pomer cena vykon zly :D Ja som ho ignoroval len na PR kde som si chcel prinavratit Kristoffa ktoreho som predtym vyhodil :roll:
“That guy’s pretty unbeatable right now,” Cavendish said. “He’s a once-in-a-generation rider, for sure. He is super, super good. He’s making us all look like juniors, I think.”
Obrázok užívateľa
Keram
 
Príspevky: 1231
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Hry s cyklistickou tématikou a tipovanie

Poslaťod Keram » Uto 21. Apr 2015 16:58:45

Tak posledne transfery na velogames pouzite. Uz len cakat ako to dopadne na poslednych dvoch klasikach 8-)
“That guy’s pretty unbeatable right now,” Cavendish said. “He’s a once-in-a-generation rider, for sure. He is super, super good. He’s making us all look like juniors, I think.”
Obrázok užívateľa
Keram
 
Príspevky: 1231
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Hry s cyklistickou tématikou a tipovanie

Poslaťod ifčopifčo » Ned 26. Apr 2015 21:41:10

Sláva víťazovi, česť porazeným.
Veľká gratulácia drawdovi a jeho 1. CK Petržálka k víťazstvu v našej lige cycling-info a k výbornému celkovému 11. miestu z 3462 účastníkov. Skvelý výsledok :shock:
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2425
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Hry s cyklistickou tématikou a tipovanie

Poslaťod Keram » Ned 26. Apr 2015 21:54:35

ifčopifčo píše:Sláva víťazovi, česť porazeným.
Veľká gratulácia drawdovi a jeho 1. CK Petržálka k víťazstvu v našej lige cycling-info a k výbornému celkovému 11. miestu z 3462 účastníkov. Skvelý výsledok :shock:

Bod ho delil od top 10. Myslim ze v takej konkurencii uzasne. Vidno ze viaceri z nas tej cyklistike rozumeju :D Ja som zo svojim 5 miestom v lige spokojny. V Ardenach som stavil na zle kone.
“That guy’s pretty unbeatable right now,” Cavendish said. “He’s a once-in-a-generation rider, for sure. He is super, super good. He’s making us all look like juniors, I think.”
Obrázok užívateľa
Keram
 
Príspevky: 1231
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Hry s cyklistickou tématikou a tipovanie

Poslaťod West » Ned 26. Apr 2015 22:20:38

Keram píše:
ifčopifčo píše:Sláva víťazovi, česť porazeným.
Veľká gratulácia drawdovi a jeho 1. CK Petržálka k víťazstvu v našej lige cycling-info a k výbornému celkovému 11. miestu z 3462 účastníkov. Skvelý výsledok :shock:

Bod ho delil od top 10. Myslim ze v takej konkurencii uzasne. Vidno ze viaceri z nas tej cyklistike rozumeju :D Ja som zo svojim 5 miestom v lige spokojny. V Ardenach som stavil na zle kone.

Hm ja ho tam vidím desiateho, alebo čosi tam pozerám blbo? V každom prípade sme ako liga nedopadli zase tak špatne. Okrem Drawda je ešte Ifčo celkovo 49 a ja som cca 82 (možno to nie je úplne presné, lebo to nemajú očíslované). Na to že sme tu väčšinou až na pár výnimiek začiatočníci je to z 3462 ľudí celkom fajn. V každom prípade som veľmi spokojný s výsledkom a 3. miestom, keďže som nikdy nič podobné nehral. Na začiatku som robil hlúpe chyby, ale neskôr to už bolo lepšie. Ale Drawd a Ifčo boli na mňa príliš silní :D Bola to fajn zábava u teším sa opäť o rok.
West
 
Príspevky: 334
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Hry s cyklistickou tématikou a tipovanie

Poslaťod mortirolo08 » Ned 26. Apr 2015 22:27:20

gratulacia vitazom a ta konecna top10 zamrzi :(
mortirolo08
 
Príspevky: 66
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Hry s cyklistickou tématikou a tipovanie

Poslaťod ifčopifčo » Pon 27. Apr 2015 22:34:53

Ospravedlňujem sa víťazovi, drawd skončil v prvej desiatke celkovo, super výsledok :shock:
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2425
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

PredchádzajúciĎalší

Späť na Rôzne ďalšie témy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 13 hostia