Fórum Cycling-Info.sk

slovenský portál o svetovej cestnej cyklistike

Hry s cyklistickou tématikou a tipovanie

Tréning, zdravie, technika, otázky pre redakciu a ďalšie...

Re: Hry s cyklistickou tématikou a tipovanie

Poslaťod ifčopifčo » Uto 24. Mar 2015 9:40:55

Na Velogames sa už dajú robiť transfery, zajtra je Dwars door Vlaanderen, takže kto chce meniť zostavu, má možnosť.
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2418
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Hry s cyklistickou tématikou a tipovanie

Poslaťod eres » Uto 24. Mar 2015 10:22:44

ifčopifčo píše:Na Velogames sa už dajú robiť transfery, zajtra je Dwars door Vlaanderen, takže kto chce meniť zostavu, má možnosť.


Tak ja som bol nažhavený robiť zmeny už včera, ale ešte to nešlo :o Až ráno som si na stránke všimol cca 6 hodín starý odkaz z Twitteru s info o spustení možností zmien. Netreba byť taký netrpezlivý :!:

A okrem zajtrajšieho Dwars door Vlaanderen je ďalej v piatok E3 Harelbeke a v nedeľu Gent - Wevelgem, štartovky tímov sú často veľmi podobné, takže plánujem robiť zmeny na takéto bloky pretekov a nevystrieľať si limit na "dvojkové" závody. Či však bude moja stratégia úspešná isté vôbec nie je, ale na posledné miesto v minilige snáď neklesnem, to môže zostať obsadené tak, ako je teraz :lol:
Bicykl je zdrojem zábavy, kde chci, tam sám se zastaví...
Obrázok užívateľa
eres
 
Príspevky: 260
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:37

Re: Hry s cyklistickou tématikou a tipovanie

Poslaťod Pet » Uto 24. Mar 2015 12:31:24

@ eres - S tým veľmi neúhlasím. Rád by som s tvojím dovolením išiel vyššie. :D
Obrázok užívateľa
Pet
 
Príspevky: 178
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Hry s cyklistickou tématikou a tipovanie

Poslaťod eres » Uto 24. Mar 2015 12:37:20

@ Pet - :?: ja na poslednom mieste vidím niekoho iného, čo sa týka Teba, tak nech sa dívam, jak sa dívam, pod Tebou vidím ešte tri tímy...
Obrázok užívateľa
eres
 
Príspevky: 260
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:37

Re: Hry s cyklistickou tématikou a tipovanie

Poslaťod Pet » Uto 24. Mar 2015 13:16:48

eres píše:@ Pet - :?: ja na poslednom mieste vidím niekoho iného, čo sa týka Teba, tak nech sa dívam, jak sa dívam, pod Tebou vidím ešte tri tímy...

Ako som písal už pred tým nezúčastňoval som sa dlho diskusie na cykling-info. Ale už som sa rozhľadel a po mrknutísa do priebežného poradia my došlo. O to viac chcem ísť vyššie do lepšej spoločnosti. :lol:
Obrázok užívateľa
Pet
 
Príspevky: 178
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Hry s cyklistickou tématikou a tipovanie

Poslaťod Keram » Uto 24. Mar 2015 14:26:18

ifčopifčo píše:Na Velogames sa už dajú robiť transfery, zajtra je Dwars door Vlaanderen, takže kto chce meniť zostavu, má možnosť.

Dobre vediet. Aj ked tu moju som az velmi prisposobil San Remu :D Na tento pretek spravim menej transferov a potom viacej od E3. Aj ked od E3 po Roubaix uz zase nebude transfery velmi treba :D Tieto klasiky su najzaujimavejsie prave preto ze musis aj menit zostavu a spekulovat.
“That guy’s pretty unbeatable right now,” Cavendish said. “He’s a once-in-a-generation rider, for sure. He is super, super good. He’s making us all look like juniors, I think.”
Obrázok užívateľa
Keram
 
Príspevky: 1229
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Hry s cyklistickou tématikou a tipovanie

Poslaťod slovakpro » Uto 24. Mar 2015 18:23:29

Keram píše:
ifčopifčo píše:Na Velogames sa už dajú robiť transfery, zajtra je Dwars door Vlaanderen, takže kto chce meniť zostavu, má možnosť.

Dobre vediet. Aj ked tu moju som az velmi prisposobil San Remu :D Na tento pretek spravim menej transferov a potom viacej od E3. Aj ked od E3 po Roubaix uz zase nebude transfery velmi treba :D Tieto klasiky su najzaujimavejsie prave preto ze musis aj menit zostavu a spekulovat.



už si spravil 4 transfery hm :roll:
Obrázok užívateľa
slovakpro
 
Príspevky: 105
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Hry s cyklistickou tématikou a tipovanie

Poslaťod Keram » Uto 24. Mar 2015 19:45:26

slovakpro píše:
Keram píše:
ifčopifčo píše:Na Velogames sa už dajú robiť transfery, zajtra je Dwars door Vlaanderen, takže kto chce meniť zostavu, má možnosť.

Dobre vediet. Aj ked tu moju som az velmi prisposobil San Remu :D Na tento pretek spravim menej transferov a potom viacej od E3. Aj ked od E3 po Roubaix uz zase nebude transfery velmi treba :D Tieto klasiky su najzaujimavejsie prave preto ze musis aj menit zostavu a spekulovat.



už si spravil 4 transfery hm :roll:
Dufam ze to aspon bude stat za to :D
“That guy’s pretty unbeatable right now,” Cavendish said. “He’s a once-in-a-generation rider, for sure. He is super, super good. He’s making us all look like juniors, I think.”
Obrázok užívateľa
Keram
 
Príspevky: 1229
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Hry s cyklistickou tématikou a tipovanie

Poslaťod slovakpro » Uto 24. Mar 2015 19:54:05

už si spravil 4 transfery hm :roll:[/quote] Dufam ze to aspon bude stat za to :D[/quote]


uvidíme zajtra ;) , ale škoda že ich nevidím :D :D ja som spravil 2
Obrázok užívateľa
slovakpro
 
Príspevky: 105
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Hry s cyklistickou tématikou a tipovanie

Poslaťod bloy » Str 25. Mar 2015 14:54:05

Na tých transferoch je najhoršie, že ono nejde len tak vymeniť jazdca (pokiaľ ho teda nechceme nahradiť práve niekym, kto má rovnakú hodnotu), ale treba spravidla vymeniť viac jazdcov, aby to spĺňalo jednak podmienku max.100 bodov a zároveň 12jazdcov na tím, čo veci dosť komplikuje.
"“Byl jsem ze začátku takový méně průbojný a Cavendish mi radil, abych se nebál používat lokty a nikdy nikomu nic nedaroval." Petr Vakoč
Obrázok užívateľa
bloy
 
Príspevky: 677
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36
Bydlisko: Bratislava

Re: Hry s cyklistickou tématikou a tipovanie

Poslaťod Keram » Str 25. Mar 2015 19:56:34

Dnes nejake prekvapive vysledky . Som hadam nic netrafil :D
“That guy’s pretty unbeatable right now,” Cavendish said. “He’s a once-in-a-generation rider, for sure. He is super, super good. He’s making us all look like juniors, I think.”
Obrázok užívateľa
Keram
 
Príspevky: 1229
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Hry s cyklistickou tématikou a tipovanie

Poslaťod Pet » Str 25. Mar 2015 20:52:41

Kedy bude vyhodnotenie ?
Obrázok užívateľa
Pet
 
Príspevky: 178
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Hry s cyklistickou tématikou a tipovanie

Poslaťod MichalJ » Str 25. Mar 2015 21:13:32

A ja smútim, Wallaysa som chvíľu mal v tíme ale nakoniec som tam strčil niekoho iného :D
MichalJ
 
Príspevky: 369
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35
Bydlisko: Bratislava/KNM

Re: Hry s cyklistickou tématikou a tipovanie

Poslaťod Pet » Štv 26. Mar 2015 8:16:00

Som rád, že som už na návšteve u Eresa. Po nedeli by to chcelo nazrieť do obývačky Slovakpro. :D
Ivčo : Tých 24 výmien platí na len na jarné klasiky?.
Obrázok užívateľa
Pet
 
Príspevky: 178
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Hry s cyklistickou tématikou a tipovanie

Poslaťod ifčopifčo » Štv 26. Mar 2015 9:24:49

Pet píše:Som rád, že som už na návšteve u Eresa. Po nedeli by to chcelo nazrieť do obývačky Slovakpro. :D
Ivčo : Tých 24 výmien platí na len na jarné klasiky?.


Áno, v etapákoch postavíš tím a potom čumíš jak ti jeden za druhým zranený odchádzajú, tam treba mať viacej šťastia, v klasikách môžeš reagovať na vývoj. Ale je to trochu v súlade s realitou, ani v tej nemôžeš počas etapáku meniť tím.

Mňa včera zamrzel pád Booma, podľa mňa by sa na čelo dotiahol a mne by priniesol body, som rád že som aspoň trafil Van Baarleho, ten chlapec mi urobil radosť :lol:
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2418
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Hry s cyklistickou tématikou a tipovanie

Poslaťod slovakpro » Štv 26. Mar 2015 10:19:10

veľmi dobre spravil som dva transfery na DDV a chytil som peknú 0 :D :D
Obrázok užívateľa
slovakpro
 
Príspevky: 105
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Hry s cyklistickou tématikou a tipovanie

Poslaťod Keram » Štv 26. Mar 2015 12:00:11

ifčopifčo píše:
Pet píše:Som rád, že som už na návšteve u Eresa. Po nedeli by to chcelo nazrieť do obývačky Slovakpro. :D
Ivčo : Tých 24 výmien platí na len na jarné klasiky?.


Áno, v etapákoch postavíš tím a potom čumíš jak ti jeden za druhým zranený odchádzajú, tam treba mať viacej šťastia, v klasikách môžeš reagovať na vývoj. Ale je to trochu v súlade s realitou, ani v tej nemôžeš počas etapáku meniť tím.

Mňa včera zamrzel pád Booma, podľa mňa by sa na čelo dotiahol a mne by priniesol body, som rád že som aspoň trafil Van Baarleho, ten chlapec mi urobil radosť :lol:


Vidim ze si zabodoval vcera a dotiahol sa do veducej skupiny :D Ja som mal tiez Booma. Inak chabych 5 bodov. Necakal by som ze to vyhraju chlapci z Topsportu. Uz som robil transfery aj na E3. Chcel som do timu dotiahnut aj Van Marcka aj Fabiana ale Fabian je drahy ako Volvo :D Tak mam len Sepa
“That guy’s pretty unbeatable right now,” Cavendish said. “He’s a once-in-a-generation rider, for sure. He is super, super good. He’s making us all look like juniors, I think.”
Obrázok užívateľa
Keram
 
Príspevky: 1229
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Hry s cyklistickou tématikou a tipovanie

Poslaťod slovakpro » Štv 26. Mar 2015 12:00:26

Pet píše:Kedy bude vyhodnotenie ?


Po L-B-L (26.Apríla) :)
Obrázok užívateľa
slovakpro
 
Príspevky: 105
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Hry s cyklistickou tématikou a tipovanie

Poslaťod bloy » Štv 26. Mar 2015 15:24:44

Booma mám aj ja. :)
"“Byl jsem ze začátku takový méně průbojný a Cavendish mi radil, abych se nebál používat lokty a nikdy nikomu nic nedaroval." Petr Vakoč
Obrázok užívateľa
bloy
 
Príspevky: 677
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36
Bydlisko: Bratislava

Re: Hry s cyklistickou tématikou a tipovanie

Poslaťod Pet » Štv 26. Mar 2015 22:30:49

Zisťujem, že mi asi budú robiť problém transfery. Mám na mysli maximálny počet 24. Teraz som robil transfery na E3 a už som sa dostal na číslo 13 a to som ešte len pri tretej klasike. Spolu je ich jedenásť a transferov mám tiež už len jedenásť. Bojím sa že nakoniec budem mať jazdcov, ktorých už nebudem môcť meniť a ktorí sa ani nebudú zúčastňovať pretekov len budú u mňa na súpiske. :roll:
Obrázok užívateľa
Pet
 
Príspevky: 178
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

PredchádzajúciĎalší

Späť na Rôzne ďalšie témy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 18 hostia

cron