Fórum Cycling-Info.sk

slovenský portál o svetovej cestnej cyklistike

Pravidlá diskusného fóra Cycling-Info.sk

Žiadame povinne prečítať!

Pravidlá diskusného fóra Cycling-Info.sk

Poslaťod Cycling-Info.sk » Str 18. Feb 2015 22:09:31

Redakcia portálu Cycling-Info.sk sa rozhodla na začiatku roka 2015 spustiť diskusné fórum na adrese http://www.cycling-info.sk/forum. Viedli nás k tomu žiadosti od čitateľov, snaha očistiť diskusiu pod článkami od komentárov mimo témy a výsledky ankety.

Anketa o diskusnom fóre prebiehala na začiatku roka 2015 od 13.1. do 8.2. 48 % hlasujúcich sa vyjadrilo, že má záujem vo fóre aktívne prispievať. 19 % si fórum občas prečítať a 33 % ľudí sa vyjadrilo proti fóru. Toto percento bolo v prvých dvoch týždňoch hlasovania nižšie, no naši neprajníci neúnavne hlasovali až do posledných dní tohto prieskumu.

Na úvod sme sa rozhodli pre 16 tém, o ktorých môžete diskutovať. Vývoj ukáže, ktoré budeme potrebovať deliť do ďalších podtém, prípadne, ktoré sa neujmú a zrušíme ich. Kvôli zachovaniu prehľadnosti čitatelia vytvárať témy nemôžu, ale sme otvorení ich doplneniu, o ktoré nás môžete požiadať aj vy emailom alebo v sekcii Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk.

Do diskusie sa môžu zapojiť všetci návštevníci, ktorí sú registrovaní v našom systéme, teda prihlasovacie meno aj heslo sú totožné s portálovou verziou Cycling-Info.sk. Pri prvom prihlásení do fóra je nutné byť prihlásený aj na portálovej verzii webu. Od druhej návštevy to už potrebné nie je.

Systém sme testovali, avšak nemôžeme vylúčiť, že v ostrej prevádzke nedôjde k nejakým problémom alebo nejasnostiam. Privítame aj Vaše názory na lepšiu funkcionalitu fóra.

Odporúčame Vám, aby ste si nastavili svoj profil. Máte veľkú škálu možností. Ak žijete mimo SR a nášho časového pásma, odporúčame Vám nastaviť si čas miesta Vášho pobytu. Žiadame Vás, aby ste Vaše texty písali prehľadným spôsobom. Ak je Váš príspevok dlhý, aby ste ho delili do odsekov, používali ponúkané možnosti zvýrazniť či podčiarknuť písmo, alebo ho farebne odlíšili.

Vyhradzujeme si právo vymazať príspevky, ktoré budú:
- urážať / znevažovať iného prispievateľa alebo portál
- obsahovať nadávky, vulgarizmy, provokácie
- obsahovať iné nevhodné obscénnosti, fotky, videá, či nabádať na nelegálnu činnosť
- mať reklamný charakter
- napísané pri téme, s ktorou nič nemajú

Pri viacnásobných porušeniach týchto pravidiel bude konto daného prispievateľa zablokované.

Pri vzniku diskusného fóra sa niekedy komunita tvorí dlhé obdobie a viaceré témy zívajú prázdnotou. Boli by sme veľmi radi, ak by sa naši stáli fanúšikovia zaslúžili o vznik konštruktívnej diskusie. Podľa nášho interného predpisu sa redaktori portálu nezapájajú do diskusií pod článkami. Nevylučujeme, že v prípade diskusného fóra to bude iné.

Ďakujeme za priazeň a veríme, že nebudete ľutovať za svoj čas, ktorý na našom fóre strávite.

Príjemnú diskusiu priatelia!

Lukáš Timko
šéfredaktor
Cycling-Info.sk
Cycling-Info.sk
Administrátor
 
Príspevky: 23
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:05:28

Späť na Pravidlá fóra

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť