Fórum Cycling-Info.sk

slovenský portál o svetovej cestnej cyklistike

Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Tréning, zdravie, technika, otázky pre redakciu a ďalšie...

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod rrYan* » Pon 15. Apr 2019 21:59:34

Ak1n0m píše:Dobrý deň.
Mám problém, od včera, asi 7.-8.mej večer mi neotvára hlavnú stránku(cycling-info), vždy mi vypíše:
Error displaying the error page: Application Instantiation Error: Could not connect to MySQL

Myslím že podobný problém má aj Val , ona nevie otvoriť zas FÓRUM.

Zaujimavé že na mobile mi to nerobí, tam tu funguje :shock:



Refresh prehliadaca (F5 alebo Ctrl+F5) by mohol pomoct.
rrYan*
 
Príspevky: 85
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod lukas » Pon 15. Apr 2019 22:01:08

@Ak1n0m
Chceme sa opýtať, či to stále trvá. Nepomohli ani klasické "zbrane" ako F5, CTRL+R, CTRL+F5 a pod.?
Je ešte niekto ďalší s týmto problémom?
Nikto z nás nepostrehol nič zlé s webom ani fórom.
Okrem výpadku, ktorý bol v nedeľu od 17:33 do 17:40 v kombinácii dôvodov vrátane preťaženia.
Lukáš Timko
Obrázok užívateľa
lukas
 
Príspevky: 649
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod Ak1n0m » Uto 16. Apr 2019 15:05:53

Ďakujem
Ctrl-R mi pomohlo
:D
Ak1n0m
 
Príspevky: 103
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod pmts » Str 17. Apr 2019 10:02:38

Mohol by som sa spýtať či ešte funguje rubrika blog a ak hej kde sa dajú nájsť kvázi pokyny k tomu resp ten článok ktorý bol vydaní pri spustení tejto rubriky?
pmts
 
Príspevky: 415
Registrovaný: Štv 25. Feb 2016 16:07:45

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod dexterko » Str 17. Apr 2019 11:45:58

pmts píše:Mohol by som sa spýtať či ešte funguje rubrika blog a ak hej kde sa dajú nájsť kvázi pokyny k tomu resp ten článok ktorý bol vydaní pri spustení tejto rubriky?

Musíš sa prihlásiť na klasickej stránke. Vľavo dole pod aktuálnymi pretekmi nájdeš kolónku užívateľské menu (pridať blog), klikneš a ideš ;) pak sa s tým už len stačí pohrať, ak chceš dať obrázok, tabuľku, graf, veľké, farebné písmo...
Obrázok užívateľa
dexterko
 
Príspevky: 689
Registrovaný: Str 18. Feb 2015 18:42:24

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod lukas » Štv 18. Apr 2019 10:32:29

@pmts
Boli by sme radi, ak by sa naši čitatelia zapojili do blogovania a na webe tak bolo viac komentárov, lebo my na to nestačíme. Hlavne sa venujeme spravodajstvu a na názorové žánre nestačíme.
Nemá každý tú možnosť pridávať blog. Vždy to bolo tak, že sa nám záujemca prihlásil a my sme poslali vysvetlenie + sme mu tú funkciu zapli.
Takže účtu "pmts" sme to zapli, pod týmto nickom by to aj prípadne vyšlo, ak by došlo k napísaniu. A univerzálny popis pošleme emailom.
Ďakujeme!
Lukáš Timko
Obrázok užívateľa
lukas
 
Príspevky: 649
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod pmts » Pia 19. Apr 2019 20:19:01

Paráda, ďakujem ;D som na strednej v takom tom období keď rozmýšlate čo so životom a celkom ma láka žurnalistika, prípadne by som potom ocenil nejaké poznámky čo zlepšiť a tak. Písal som už nejaké články ale športový komentár je niečo nové, rád by som si to vyskúšal.
pmts
 
Príspevky: 415
Registrovaný: Štv 25. Feb 2016 16:07:45

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod Za Slušný Svet » Sob 27. Apr 2019 10:04:00

@pmts, si na strednej??? :o Vždy som si ťa predstavoval ako tridsiatnika :lol: :lol: :lol:
Dávam ti palec hore... Mladý, rozhľadený človek, ktorý sa vyzná v cyklistike a vie vecne vyjadriť svoj názor, to sa len tak nevidí :) Blog som čítal, je vynikajúci, dal si s tým kopec práce, len tak ďalej :)
Obrázok užívateľa
Za Slušný Svet
 
Príspevky: 480
Registrovaný: Sob 17. Jún 2017 11:04:42

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod Dzajro » Pia 03. Máj 2019 11:02:01

Lukáš, Dukla ide aj Okolo Slovinska. Nie je to napísané v kalendári.
https://tourofslovenia.si/en/teams
Dzajro
 
Príspevky: 30
Registrovaný: Štv 02. Júl 2015 13:20:32

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod lukas » Pia 03. Máj 2019 12:53:49

V tom termíne budú Tybor, Čanecký, Cully a Bellan na Európskych hrách a ísť na HC s pretekármi, ktorí majú problémy aj na Kuriéroch, je trochu problém. Takže zatiaľ je ten štart Dukly v Slovinsku veľmi neistý. Preto to v kalendári nemáme.
Lukáš Timko
Obrázok užívateľa
lukas
 
Príspevky: 649
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod ifčopifčo » Ned 19. Máj 2019 22:21:43

Lukáš o takomto niečom sa pri Pretekoch Okolo Slovenska neuvažuje?
https://www.roadcycling.cz/clanek/marke ... -v-jevicku
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2418
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod majo » Pon 20. Máj 2019 15:38:56

@lukas
1. a 2. juna sa v polsku v Bukowine Tatrzanskiej bude jazfit Nations cup a nasa repre tam nejde? mame perfektny pretek takmer u nas doma ved sa bude jazdit hned za hrabicou...najblizsi bod je dokonca len cca 50m od hranice ide sa cez dediny ktore boli slovenske a pod polsko sa dostali az v medzivojnovom obdobi cize mame tu takmer domaci pretek a nasa repre tam nebude? dokonca sa bude jazdit takmer identicky okruh ako na v kralovskej etape TdP a bude tv prenos z celeho preteku...mas nejake info preco ignorujeme takyto skvely pretek?
majo
 
Príspevky: 2215
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod lukas » Pon 20. Máj 2019 21:55:59

@ifčopifčo
Dá sa to riešiť pri okruhových pretekoch, na Okolo Slovenska sa často presúva po cestách, kde je totálne slabý signál, alebo žiadny. Neverili by ste. My sedíme v aute a sme bezradní pri šírení informácií. Stále sa pýtame, že v akom storočí žijeme. Tá kvalita je navyše slabá. Bez informácií, grafiky a pod. Ľudia zvyknutí na Eurosport by nadávali na amaterizmus. Navyše tvrdiť, že kadetov live sledovalo naraz 10 - 12 tisíc ľudí je neuveriteľná hlúposť. Fantasmagória. Tour de Suisse na RTVS sledovalo cez net vtedy, keď to nevysielala Dvojka 10 tisíc ľudí a tam bol Sagan, bolo to zadarmo a inde to nevedeli pozerať. O pretekoch kadetov v Jevíčku ani 10 tisíc ľudí nevie, nie žeby to mali pozerať live.
Ale všetko sa vyvíja, možno aj to bude cestou. Nie som najpovolanejší. Viem ale, že druhé najväčšie medzinárodné preteky po Tour de Pologne v regióne chcú ísť hlavne televíznou cestou.

@majo
Dôvodov, prečo naši nepôjdu tieto preteky, je veľa. Je pekné, že trasa ide blízko a okruh je super, ale je tam TTT, čo je pre našu repre úplná diskvalifikácia. Navyše, okruh v Bukovine by zo Slovákov nedošiel nikto. Horšie preteky na sfrustrovanie slovenských cyklistov U23 už nie sú. Vrchára nemáme ani jedného. Navyše Dukla je na 2.1 v Poľsku bez Haringa, potrebujú tam aj mladých. Ostatní idú do Kamerunu získať body, aby sa kvalifikovali na MS. Tieto poľské preteky vznikli na poslednú chvíľu, repre už mala zajednané dve jednorazovky na Ukrajine, kde je ďaleko väčšia šanca na zapretekanie si v oveľa slabšej konkurencii. Dokonca aj tam ak by motyka vystrelila, tak by body vedeli získať a Žilinčania či Trenčania nabrať sebavedomie.
Lukáš Timko
Obrázok užívateľa
lukas
 
Príspevky: 649
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod majo » Uto 21. Máj 2019 9:15:54

@lukas
dakujem za odpoved...moj nazor...dovody logicke a pochopitelne ale ci je toto naozaj cesta? budu nasi pretekari napredovat ucastou na lahsich pretekoch lebo body alebo by im viac dali kvalitnejsie preteky? neviem nie som odbornik ale verim ze kompetentny vedia co robia...kazdopadne im budem drzat palce kdekolvek budu...diky este raz lukas

no este mi neda jeden nazor... vuhybat sa TTT lebo nam nejde to mi tiez pride ako pekna hlupost no ale ok...a ta trass TTT je tiez paradna...same kopce...pojdem sa pozriet urcite ako to bude vyzerat :D
majo
 
Príspevky: 2215
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod lukas » Uto 21. Máj 2019 9:40:36

@majo
U mladých pretekárov je najdôležitejšia psychika. Výprask vs. šanca dostať sa na MS (vlani nám chýbalo asi 20 bodov ak si dobre pamätám) a zapretekať si o prize money. Tréneri musia vedieť, čo je lepšie.
Navyše, vždy je to o okolnostiach. Ak by v tom termíne neboli tri rôzne preteky s našimi U23 + Topforex je v Rakúsku a Štočka nepúšťajú, určite by sa tam šlo. Ale tak ako mi napísal repre tréner, váha všetkých okolností proti štartu bola silnejšia.
Lukáš Timko
Obrázok užívateľa
lukas
 
Príspevky: 649
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod majo » Uto 21. Máj 2019 17:48:09

jasne rozumiem...dakujem za info
majo
 
Príspevky: 2215
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod dexterko » Štv 30. Máj 2019 15:02:03

Lukáš,
na úvodnej stránke OS je nejaká mätúca mapa etáp. To má byť nejaká aktuálna k tomuto ročíku? Bo minuloročná to nie je určite. A k tomuto ročníku mi to vzhľadom na ,,indície,, p. Lučanského nesedí tiež. Vďaka.
Obrázok užívateľa
dexterko
 
Príspevky: 689
Registrovaný: Str 18. Feb 2015 18:42:24

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod majo » Štv 30. Máj 2019 15:54:31

@dexterko
ta mapa je tam uz dlhsie...zavesili ju tam este ked udajne nemali dotiahnute vsetky etapy a mesta...a ako tak sedi...zaznaceny bardejov a okolie...z indicii vieme ze sa pojde odtial na zapad cize to je ok a dalej lukas kedysi pisal ze sa riesi zahorie cize aj to by sedelo

p.s: aj ty teraz chodis na ich stranku tak casto ako ja v ocakavani dalsich indicii?
majo
 
Príspevky: 2215
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod dexterko » Štv 30. Máj 2019 16:01:20

majo píše:@dexterko
ta mapa je tam uz dlhsie...zavesili ju tam este ked udajne nemali dotiahnute vsetky etapy a mesta...a ako tak sedi...zaznaceny bardejov a okolie...z indicii vieme ze sa pojde odtial na zapad cize to je ok a dalej lukas kedysi pisal ze sa riesi zahorie cize aj to by sedelo

p.s: aj ty teraz chodis na ich stranku tak casto ako ja v ocakavani dalsich indicii?

V podstate len večer čihnem nové indície otca Furasa :lol: Stránku ako takú som až teraz viacej prelúskal, preto som o tej mape skôr nevedel.
Keď sme pri tom, tak z dôvodu posunutia tlačovky na stredu bude v nedeľu dvojnásobná porcia indícií ;)
Na tej mape mi ale skôr nesedí posledný deň, kde je načrtnutý prológ s poletapou v jeden deň. Podľa info p. Lučanského to ale takto má byť v deň prvý.
Obrázok užívateľa
dexterko
 
Príspevky: 689
Registrovaný: Str 18. Feb 2015 18:42:24

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod majo » Štv 30. Máj 2019 16:07:37

asi tie plany trosku pozmenili a podla mna to bude takto zaujimavejsie ked hned v prvy den si v BJ uziju aj prolog aj etapu
majo
 
Príspevky: 2215
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

PredchádzajúciĎalší

Späť na Rôzne ďalšie témy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 11 hostia