Fórum Cycling-Info.sk

slovenský portál o svetovej cestnej cyklistike

Monumentálne klasiky (veľká päťka)

Diskusia o najprestížnejších pretekoch aj Slovákoch v tímoch World Tour.

Re: Monumentálne klasiky (veľká päťka)

Poslaťod majo » Štv 02. Apr 2020 7:55:52

Focus-Shimano píše:Dnes vyšlo behind the scenes z roku 2017 . Blbá bunda na zábradlí .....


aj ja som si to pozrel...pozrel som uz vsetky ktore doteraz vypustili lebo je to super pohlad na pretek z inej strany...a znova som dospel k presvedceniu zeby peto s gregom gilberta chytili...ci by peter vyhral si netrufam napisat ale som presvedceny zeby nevyhrak phil

dnes nas caka 2012 ked vyhrak tommeke a uz tam bol aj peto ale priznam sa ze nemam sajnu ako to vtedy vyzeralo na trati ani si to naschval nehladam lebo sa uz tesim na to videjko
majo
 
Príspevky: 2215
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Monumentálne klasiky (veľká päťka)

Poslaťod simko » Štv 02. Apr 2020 11:19:32

Focus-Shimano píše:Dnes vyšlo behind the scenes z roku 2017 . Blbá bunda na zábradlí .....

ja som to pred poslednym Kwaremontom vypol:) k tomu rocniku 2017 sa velmi malo vraciam a ani sa mi neda na tie zaverecne kilometre pozerat:)
simko
 
Príspevky: 1710
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Monumentálne klasiky (veľká päťka)

Poslaťod Focus-Shimano » Štv 02. Apr 2020 12:36:48

@majo Tiež si myslím , že by ho chytili . Gilbertovi evidentne dochádzala para po Paterbergu a Peter s Gregom boli rozbehnutý . Veľká škoda .

@simko Ja som ten kwaremont videl včera prvý krát od 2017 . A štvalo ma to rovnako ako vtedy .

Strašne mi chýbajú dláždené klasiky a celkovo preteky :( :(
Obrázok užívateľa
Focus-Shimano
 
Príspevky: 764
Registrovaný: Pon 23. Feb 2015 18:35:06

Re: Monumentálne klasiky (veľká päťka)

Poslaťod Keram » Štv 02. Apr 2020 14:00:10

V dnesnej dobe ked uz sa ide len bielorusky futbal a hokej tak taketo dokumenty trochu zaplnia tu praznotu nas sportovych fanusikov, co citime po tom ako sa vypol vsetok sport.

K cycling-info. Velmi by ma mrzelo keby museli chlapci projekt ukoncit a hadam este viac by ma mrzelo ze by sa rozpadla nasa minkomunitka tu na fore. Ja by som bol aj za nejaku zachranu akciu len neviem ci je nas dost a v pripade ak tato kriza potrva dlhsie tak to my skalni neutiahneme. Neviem kolko mame potencial vyzbierat penazi, ale isiel by som do toho. Poprad predaval virtualne vstupenky na zrusene play off, nieco podobne ma aj Banska Bystrica. Mohlo by CI nieco vymysliet v tomto smere.
“That guy’s pretty unbeatable right now,” Cavendish said. “He’s a once-in-a-generation rider, for sure. He is super, super good. He’s making us all look like juniors, I think.”
Obrázok užívateľa
Keram
 
Príspevky: 1229
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Monumentálne klasiky (veľká päťka)

Poslaťod elviska » Štv 02. Apr 2020 15:02:47

majo píše:
Focus-Shimano píše:Dnes vyšlo behind the scenes z roku 2017 . Blbá bunda na zábradlí .....


aj ja som si to pozrel...pozrel som uz vsetky ktore doteraz vypustili lebo je to super pohlad na pretek z inej strany...a znova som dospel k presvedceniu zeby peto s gregom gilberta chytili...ci by peter vyhral si netrufam napisat ale som presvedceny zeby nevyhrak phil

dnes nas caka 2012 ked vyhrak tommeke a uz tam bol aj peto ale priznam sa ze nemam sajnu ako to vtedy vyzeralo na trati ani si to naschval nehladam lebo sa uz tesim na to videjko

Tu je aj rok 2016 https://www.youtube.com/watch?v=XFqfqO6CQko
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Monumentálne klasiky (veľká päťka)

Poslaťod majo » Štv 02. Apr 2020 18:50:36

@elviska
zlato trosku si zaspala ;) 8-)
majo
 
Príspevky: 2215
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Monumentálne klasiky (veľká päťka)

Poslaťod elviska » Štv 02. Apr 2020 20:43:18

majo píše:@elviska
zlato trosku si zaspala ;) 8-)

Nezaspala, ja som čítala aj tvoj aj focusov príspevok, ale video z roku 2016, tu nevidím.
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Monumentálne klasiky (veľká päťka)

Poslaťod Keram » Pia 03. Apr 2020 0:08:02

“That guy’s pretty unbeatable right now,” Cavendish said. “He’s a once-in-a-generation rider, for sure. He is super, super good. He’s making us all look like juniors, I think.”
Obrázok užívateľa
Keram
 
Príspevky: 1229
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Monumentálne klasiky (veľká päťka)

Poslaťod zakliata.panna » Pia 03. Apr 2020 12:49:20

Len také smutné zamyslenie... Osobne si myslím, že zvyšok tejto sezóny je ,,out". Dnes ,,padlo" aj Okolo Švajčiarska. TdF je na hrane, ale Francúzsko bude mať v lete iné starosti ako ,,nejakú" cyklistiku. Takže skôr to vyzerá na zrušenie. To isté platí aj o Talianoch a Španieloch - nemôžu si dovoliť migráciu ľudí - či už domácich, alebo cudzincov. Navyše sa budú ekonomicky spamätávať možno do konca roka. A dokiaľ nebude epidémia podchytená (nulové prírastky alebo vakcína), tak nebudú riskovať ani vlády Belgicka alebo Holandska - klasiky tiež padnú. Možno ešte je nádej v podobe menších etapákov (regionálne jednotkové preteky) v cyklisticky ,,exotických" krajinách, ale opäť je to otázne... :(
zakliata.panna
 
Príspevky: 386
Registrovaný: Uto 06. Okt 2015 16:31:23

Re: Monumentálne klasiky (veľká päťka)

Poslaťod simko » Pia 03. Apr 2020 14:12:12

zakliata.panna píše:Len také smutné zamyslenie... Osobne si myslím, že zvyšok tejto sezóny je ,,out". Dnes ,,padlo" aj Okolo Švajčiarska. TdF je na hrane, ale Francúzsko bude mať v lete iné starosti ako ,,nejakú" cyklistiku. Takže skôr to vyzerá na zrušenie. To isté platí aj o Talianoch a Španieloch - nemôžu si dovoliť migráciu ľudí - či už domácich, alebo cudzincov. Navyše sa budú ekonomicky spamätávať možno do konca roka. A dokiaľ nebude epidémia podchytená (nulové prírastky alebo vakcína), tak nebudú riskovať ani vlády Belgicka alebo Holandska - klasiky tiež padnú. Možno ešte je nádej v podobe menších etapákov (regionálne jednotkové preteky) v cyklisticky ,,exotických" krajinách, ale opäť je to otázne... :(

a tak ja si myslim ze este netreba uplne odpisat tuto sezonu. je dost mozne ze kalendar sa posunie az do konca novembra. tam by sa utvoril nejaky priestor. myslim si ze nikto nevie povedat ako bude realne vyzerat leto. tie vysoke teploty urcite spomalia sirenie ale samozrejme nove pripady budu aj vtedy. otazne este je ci pridu s nejakym ucinnejsim liekom nez mame doteraz k dispozicii. lebo ta rychlost vo vyvoji aj vdaka peniazom ktore tam prudia je taka ako este nikdy. vakcina nebude urcite ale ostava nam verit ze s nejakym liecivom pridu ktore bude mat vyssiu ucinnost nez aktualne zname.
simko
 
Príspevky: 1710
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Monumentálne klasiky (veľká päťka)

Poslaťod majo » Sob 04. Apr 2020 17:59:02

tak zajtrajsie virtualne ronde vraj o 15.30 aj na eurosporte ;)
majo
 
Príspevky: 2215
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Monumentálne klasiky (veľká päťka)

Poslaťod Keram » Sob 04. Apr 2020 21:41:02

majo píše:tak zajtrajsie virtualne ronde vraj o 15.30 aj na eurosporte ;)


Aj ceskom? :)
“That guy’s pretty unbeatable right now,” Cavendish said. “He’s a once-in-a-generation rider, for sure. He is super, super good. He’s making us all look like juniors, I think.”
Obrázok užívateľa
Keram
 
Príspevky: 1229
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Monumentálne klasiky (veľká päťka)

Poslaťod majo » Sob 04. Apr 2020 22:41:48

Keram píše:
majo píše:tak zajtrajsie virtualne ronde vraj o 15.30 aj na eurosporte ;)


Aj ceskom? :)


dobra otazka no odpoved netusim :shock: :o
majo
 
Príspevky: 2215
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Monumentálne klasiky (veľká päťka)

Poslaťod Keram » Ned 05. Apr 2020 15:05:51

@ majo
V kazdom pripade to chcem vidiet :) Aspon nejaky sport v TV.

Uz mam za sebou aj tie tri behind the scenes. Neskutocne dokumenty. Najlepsi samozrejme 2016 lebo vyhral Peter. Ked si clovek uvedomi ako to vitazstvo vsetci v tom dokumente brali vazne a respektovali a ked si uvedomite, ze vyhral 100.rocnik v drese majstra sveta solo. Wau. Zimomriavky som mal. A blba bunda. Vyhral by podla mna Greg ako skoro vsetko tu jar. No boli sme ukrateni o velku dramu. Este aj vcera ma to sralo ked som to kukal :)
“That guy’s pretty unbeatable right now,” Cavendish said. “He’s a once-in-a-generation rider, for sure. He is super, super good. He’s making us all look like juniors, I think.”
Obrázok užívateľa
Keram
 
Príspevky: 1229
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Monumentálne klasiky (veľká päťka)

Poslaťod Keram » Ned 05. Apr 2020 15:40:43

Pozeral som Eurosport a davaju nieco ine. Mozte kukat tu https://www.youtube.com/watch?v=itrWP4G8U44&feature=emb_title. Strasne mi to zatial seka.
“That guy’s pretty unbeatable right now,” Cavendish said. “He’s a once-in-a-generation rider, for sure. He is super, super good. He’s making us all look like juniors, I think.”
Obrázok užívateľa
Keram
 
Príspevky: 1229
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35


Re: Monumentálne klasiky (veľká päťka)

Poslaťod Keram » Ned 05. Apr 2020 15:54:37

@majo dik toto je lepsi link ako som dal ja :)
“That guy’s pretty unbeatable right now,” Cavendish said. “He’s a once-in-a-generation rider, for sure. He is super, super good. He’s making us all look like juniors, I think.”
Obrázok užívateľa
Keram
 
Príspevky: 1229
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Monumentálne klasiky (veľká päťka)

Poslaťod majo » Ned 05. Apr 2020 19:26:06

tak GvA konecne vyhral svoje vysnivane Ronde...tesim sa s nim a gratulujem mu ;)
majo
 
Príspevky: 2215
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Monumentálne klasiky (veľká päťka)

Poslaťod Keram » Ned 05. Apr 2020 21:06:30

Skoda ze on neprajvil aspon kus radosti :D Keby pozvali Petra tak by to ozivil podla mna. Boli dost mucni chlapci. Ako nahrada v tychto casoch celkom fajn vymysel :)
“That guy’s pretty unbeatable right now,” Cavendish said. “He’s a once-in-a-generation rider, for sure. He is super, super good. He’s making us all look like juniors, I think.”
Obrázok užívateľa
Keram
 
Príspevky: 1229
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Monumentálne klasiky (veľká päťka)

Poslaťod zakliata.panna » Ned 05. Apr 2020 23:35:57

Pisem na mobile, tak preto bez diakritiky. Virtualne preteky nikdy nedokazu nasimulovat realitu na ceste, najma kockove klasiky, ale ako spestrenie je to momentalne dobry napad. Vidim vsak velky potencial do buducnosti, ked by mohli cez tieto rozne platformy zacinat uvodne ,,casovky" aj na GT - aj Vegni sa vyjadril, ze nieco planuju v spolupraci so Zwiftom na Gire. Bolo by to zaujimave, neslo by uz vobec o nejaky casovkarsky posed a skill jazdca, ale o hruby vykon na trenazeri - mali by teda sancu vsetci. Taktiez by na organizaciu tejto ,,etapy" stacila sportova hala, kde by mali fanusikovia svojich oblubencov ako na dlani, priamo pred ocami cely cas. Konzervativni fanusikovia by asi brblali, ale treba si uvedomit, ze aj ,,e-sport" sa stava sucastou velkej sportovej rodiny, vynimkou nie je ani cyklistika.
zakliata.panna
 
Príspevky: 386
Registrovaný: Uto 06. Okt 2015 16:31:23

PredchádzajúciĎalší

Späť na Svetová cyklistika - sezóna

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 45 hostia