Fórum Cycling-Info.sk

slovenský portál o svetovej cestnej cyklistike

Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Tréning, zdravie, technika, otázky pre redakciu a ďalšie...

watts occurring

Poslaťod Phobos » Uto 07. Júl 2020 19:59:09

Vo svojom najnovšom podcaste sa Geraint Thomas a Luke Rowe rozprávajú so Zdenom Chárom.

https://podtail.com/podcast/watts-occur ... eno-chara/
Obrázok užívateľa
Phobos
 
Príspevky: 269
Registrovaný: Uto 04. Aug 2015 14:15:38

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod elviska » Ned 30. Aug 2020 18:37:54

Ifcopifco, ty si prečo 2 krát prihlásený? Už som si to všimla aj minule. :lol:
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod ifčopifčo » Ned 30. Aug 2020 18:39:25

elviska píše:Ifcopifco, ty si prečo 2 krát prihlásený? Už som si to všimla aj minule. :lol:

Ja som dvakrát prihlásený? To sa dá?
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2418
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod elviska » Ned 30. Aug 2020 18:45:44

ifčopifčo píše:
elviska píše:Ifcopifco, ty si prečo 2 krát prihlásený? Už som si to všimla aj minule. :lol:

Ja som dvakrát prihlásený? To sa dá?

No teraz už vidím len raz tvoje meno, ale pred 10 minútami bolo zobrazené dvakrát. :lol:
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod ifčopifčo » Ned 30. Aug 2020 18:48:05

elviska píše:
ifčopifčo píše:
elviska píše:Ifcopifco, ty si prečo 2 krát prihlásený? Už som si to všimla aj minule. :lol:

Ja som dvakrát prihlásený? To sa dá?

No teraz už vidím len raz tvoje meno, ale pred 10 minútami bolo zobrazené dvakrát. :lol:


Mal som fórum na dvoch kartách v prehliadači, možno preto.
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2418
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod Val » Ned 30. Aug 2020 20:20:23

Mal som fórum na dvoch kartách v prehliadači, možno preto.[/quote]
pre ifčapifča :) : hehe, tuším som už zabudla, ako sa píše odpoveď :lol: :D
Nie, že by to bolo dôležité. ;) Aj ja som si to všimla. Ale to si nebol v skutočnosti prihlásený 2 x, ale skôr pod dvomi podobnými nickmi. Jedno bolo s mäkčeňmi, ako používaš, to druhé bez. Len ifcopifco. Asi nejaké staršie, už nepoužívané. Alebo ukradnuté??? Či?
Val
 
Príspevky: 113
Registrovaný: Str 08. Apr 2015 11:24:02

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod ifčopifčo » Ned 30. Aug 2020 22:13:07

Val píše:Mal som fórum na dvoch kartách v prehliadači, možno preto.

pre ifčapifča :) : hehe, tuším som už zabudla, ako sa píše odpoveď :lol: :D
Nie, že by to bolo dôležité. ;) Aj ja som si to všimla. Ale to si nebol v skutočnosti prihlásený 2 x, ale skôr pod dvomi podobnými nickmi. Jedno bolo s mäkčeňmi, ako používaš, to druhé bez. Len ifcopifco. Asi nejaké staršie, už nepoužívané. Alebo ukradnuté??? Či?[/quote]

Je to možné, keď sa prihlasujem, prehliadač mi ponúkne 2 možnosti, ifcopifco a ifčopifčo, vždy sa snažím vybrať ifčopifčo a som presvedčený, že s najväčšou pravdepodobnosťou všetky moje príspevky sú z konta ifčopifčo, ak by náhodou boli nejaké od ifcopifco, boli by to tak isto moje príspevky.
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2418
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod ifčopifčo » Ned 30. Aug 2020 22:16:31

Tak som to skontroloval, všetky príspevky sú z konta s diakritikou. Záhada vyriešená.
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2418
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod Val » Štv 03. Sep 2020 14:46:47

El, napíšem ti sem, aby som tému o cyklistike neplnila príspevkami od veci. Dievča, to sa naozaj nedokážeš trochu odosobniť a dať si už pohov? To ti tie dva výrazy tak nesadli, že ich budeš rozoberať v každom príspevku? ( Mimochodom, kým Gaučový ich v texte použil raz, ty si ich zopakovala už 3 x ). Začínam mať dojem, že tu striehneš na "vhodného" prispievateľa, aby si si na ňom mohla vybiť svoju frustráciu z Petrových výkonov a ktovie z čoho ešte. Neviem...... Nikto z nás nie je z toho nadšený. Ale aj ty sama píšeš, nejde o život. Tak sa toho skús držať aj ty. Hm??
Val
 
Príspevky: 113
Registrovaný: Str 08. Apr 2015 11:24:02

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod elviska » Štv 03. Sep 2020 15:17:07

Val píše:El, napíšem ti sem, aby som tému o cyklistike neplnila príspevkami od veci. Dievča, to sa naozaj nedokážeš trochu odosobniť a dať si už pohov? To ti tie dva výrazy tak nesadli, že ich budeš rozoberať v každom príspevku? ( Mimochodom, kým Gaučový ich v texte použil raz, ty si ich zopakovala už 3 x ). Začínam mať dojem, že tu striehneš na "vhodného" prispievateľa, aby si si na ňom mohla vybiť svoju frustráciu z Petrových výkonov a ktovie z čoho ešte. Neviem...... Nikto z nás nie je z toho nadšený. Ale aj ty sama píšeš, nejde o život. Tak sa toho skús držať aj ty. Hm??

Nenazyvaj ma El, ja nie som ty, a nie nielen 2 výrazy mi vadia, spomenul viac neslusnych výrazov ale keď sa tebe to paci a ešte podaktorym, tak nech sa paci. A áno budem to rozoberať v každom príspevku. Ja viem ze to použil len raz, ja mu len to pripomínam viackrát, lebo asi zabudol, že jak sa vyjadruje. To isté robíš aj ty, že napíšeš moju prezývku pod článok. Ano tiež nie som nadšená z Petrovyvh výsledkov, ale nebudem ho dehonestovat úplne ako Gaučový profesionál.
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod Val » Štv 03. Sep 2020 15:29:15

elviska píše:
Val píše:El, napíšem ti sem, aby som tému o cyklistike neplnila príspevkami od veci. Dievča, to sa naozaj nedokážeš trochu odosobniť a dať si už pohov? To ti tie dva výrazy tak nesadli, že ich budeš rozoberať v každom príspevku? ( Mimochodom, kým Gaučový ich v texte použil raz, ty si ich zopakovala už 3 x ). Začínam mať dojem, že tu striehneš na "vhodného" prispievateľa, aby si si na ňom mohla vybiť svoju frustráciu z Petrových výkonov a ktovie z čoho ešte. Neviem...... Nikto z nás nie je z toho nadšený. Ale aj ty sama píšeš, nejde o život. Tak sa toho skús držať aj ty. Hm??

Nenazyvaj ma El, ja nie som ty, a nie nielen 2 výrazy mi vadia, spomenul viac neslusnych výrazov ale keď sa tebe to paci a ešte podaktorym, tak nech sa paci. A áno budem to rozoberať v každom príspevku. Ja viem ze to použil len raz, ja mu len to pripomínam viackrát, lebo asi zabudol, že jak sa vyjadruje. To isté robíš aj ty, že napíšeš moju prezývku pod článok. Ano tiež nie som nadšená z Petrovyvh výsledkov, ale nebudem ho dehonestovat úplne ako Gaučový profesionál.

Ok, elviska. Tušila som, čo mi odpovieš. Z mojej strany to bol len taký chabý pokus...vopred odsúdený na neúspech. Nemusíš reagovať. Ani ja nebudem.
Val
 
Príspevky: 113
Registrovaný: Str 08. Apr 2015 11:24:02

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod elviska » Štv 10. Sep 2020 21:00:41

Dajak tu moc uraduju hackeri z Ruska atd.....
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod majo » Pia 11. Sep 2020 7:01:52

niejeto prijemne ale som si ist ze to uz lukas a partia uz riesia...musime byt trpezlivy
majo
 
Príspevky: 2216
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod lukas » Pia 11. Sep 2020 18:50:59

Ále. Čitateľ sa sťažoval, že sa nevie zaregistrovať. Otvorili sme to a naliezli tu nejaké spamy.
Už je to opäť zavreté. Ak má niekto záujem diskutovať, prosím, registrujte sa na portáli hore vpravo a meno s heslom vám bude platiť tu na fóre. Na fóre sa nebude dať registrovať.
Lukáš Timko
Obrázok užívateľa
lukas
 
Príspevky: 649
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod majo » Sob 12. Sep 2020 6:40:03

@lukas
zavrete to mozno je ale aj tak vam to niekde prenika dnu a je toho coraz viac :(
majo
 
Príspevky: 2216
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod lukas » Ned 13. Sep 2020 10:52:27

Už je to, dúfame, definitívne čisté. Vyplašilo to ľudí, prišli sme o ďalších. Je to frustrujúce. Toľko atakov ako je na náš web naši developeri nezažili pri žiadnom inom. Kľudne diskutujte. A ako som písal, ak sa niekto nový chce zapojiť, zaregistrujte sa na portáli a tu to bude platiť. Prípadne ak by mal ktokoľvek problém, píšte na redakcia@cycling-info.sk.
Lukáš Timko
Obrázok užívateľa
lukas
 
Príspevky: 649
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod Val » Pia 18. Sep 2020 20:39:26

Inak, všimli ste si, že v poslednej dobe sa výrazne zvýšil počet návštevníkov? Napr. aj dnes padol rekord so 158 prítomnými užívateľmi. Posledné dni ich tu bolo bežne aj vyše 100, kým voľakedy tak max.30. Čím to je? Žeby konečne ľudia našli túto stránku ?? Či čo ?
Val
 
Príspevky: 113
Registrovaný: Str 08. Apr 2015 11:24:02

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod lukas » Štv 24. Sep 2020 16:41:59

@Val
Môže sa vám zdať, že sa tu točíte desiati, ale fórum malo počas Tour niekoľko stovák návštevníkov denne a spolu počas celej Tour 76 000 zobrazení.
Portálová verzia mala aj cez 60 000 klikov denne, presne 10 etáp nad a 11 pod túto hranicu. Denne aj mimo Tour sú na webe tisíce návštevníkov.
Platí, že drvivá väčšina sa do diskusií nezapája, teda podľa toho sa to celkom nedá určovať.
Lukáš Timko
Obrázok užívateľa
lukas
 
Príspevky: 649
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod elviska » Ned 11. Okt 2020 12:11:49

Aha, už ide fórum.
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Diskusia bez bicyklov (iné športy a pod.)

Poslaťod Keram » Ned 22. Nov 2020 15:31:18

Famozna Petra ! Nevidany zjav slovenskeho sportu. V mnohom naozaj pripomina Sagana. Najviac som zvedavy ako sa posunie tuto sezonu v rychlych disciplinach. Nech ju obchadzaju zranenia a korona a budeme mat este vela radosti tuto zimu.
“That guy’s pretty unbeatable right now,” Cavendish said. “He’s a once-in-a-generation rider, for sure. He is super, super good. He’s making us all look like juniors, I think.”
Obrázok užívateľa
Keram
 
Príspevky: 1229
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

PredchádzajúciĎalší

Späť na Rôzne ďalšie témy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 11 hostia