Fórum Cycling-Info.sk

slovenský portál o svetovej cestnej cyklistike

Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Tréning, zdravie, technika, otázky pre redakciu a ďalšie...

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod majo » Štv 09. Júl 2020 6:28:39

ahoj lukas...pozeral som vcera na dvojku tu relaciu o cyklistike kde si bol s panom Privarom ale ked sa zacala tema o narodnom cyklistickom centre tak som mi zazvonil telefon a pozerat som zacal az od momentu ked pan Privara spomenul nieco co povedal pan Dvorscik len netusim co to bolo...mozes mi tu napisat co povedal o danom projekte pan Dvorscik?dakujem...inac dobra relacia plna dobrych info a hosti...diky
majo
 
Príspevky: 2215
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod ifčopifčo » Štv 09. Júl 2020 12:11:38

majo píše:ahoj lukas...pozeral som vcera na dvojku tu relaciu o cyklistike kde si bol s panom Privarom ale ked sa zacala tema o narodnom cyklistickom centre tak som mi zazvonil telefon a pozerat som zacal az od momentu ked pan Privara spomenul nieco co povedal pan Dvorscik len netusim co to bolo...mozes mi tu napisat co povedal o danom projekte pan Dvorscik?dakujem...inac dobra relacia plna dobrych info a hosti...diky


Majo pozri si to v archíve, je to tam, chystám sa to pozrieť večer.
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2418
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod lukas » Pia 10. Júl 2020 19:44:03

@majo
Ospravedlňujem sa, teraz čítam.
Áno, pozri si to v archíve. Boli výčitky na Orechovú Potôň, čo počúvame stále dookola. Ako som x-krát povedal, podľa mňa je úplne jedno, kde to bude, hlavne aby to bolo. Dúfam, že to teraz noví politici nezrušia, lebo už vyše štyri roky sa to pripravuje.

Na OS neprídu tí Kolumbijčania, lebo majú logistické problémy. Namiesto nich prijali žiadosť takého divného švédsko-austrálskeho tímu Memil, že bude exotika.
Lukáš Timko
Obrázok užívateľa
lukas
 
Príspevky: 649
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod konyk87 » Str 02. Sep 2020 20:18:15

Uz par dni registrujem problem s pridavanim prispevkov do diskusie pod clankami. Napisem prispevok (ako neprihlaseny), vyplnim captchu, odoslem a dostanem chybu "invalid token". V diskusii uz par ludi spominalo, ze im neslo pridat prispevky, tak zrejme nebudem sam s tymto problemom.
konyk87
 
Príspevky: 153
Registrovaný: Uto 14. Apr 2015 19:43:17

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod lukas » Ned 06. Sep 2020 22:33:46

Opravili sme to. Ale zasa majú problém ľudia s fórom. Zistili sme, že noví sa nevedia zaregistrovať, a to už možno aj pol roka. Ak by ste mali nejaké problémy, dajte vedieť. Vďaka!
Lukáš Timko
Obrázok užívateľa
lukas
 
Príspevky: 649
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod Za Slušný Svet » Pon 23. Nov 2020 16:08:48

Lukáš, posledné dni sa mi nedajú pridávať komentáre pod články. Či prihlásený alebo neprihlásený. Je nejaký problém? Majú podobnú skúsenosť aj iní komentujúci?
Obrázok užívateľa
Za Slušný Svet
 
Príspevky: 480
Registrovaný: Sob 17. Jún 2017 11:04:42

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod elviska » Ned 29. Nov 2020 12:50:13

Za Slušný Svet píše:Lukáš, posledné dni sa mi nedajú pridávať komentáre pod články. Či prihlásený alebo neprihlásený. Je nejaký problém? Majú podobnú skúsenosť aj iní komentujúci?

No ja som už dávnejšie pridala príspevok pod článok, asi v októbri, ale napr ani staršie komentáre sa nezobrazia.
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod lukas » Uto 01. Dec 2020 15:39:34

Áno, vďaka.
Platí moja okrídlená veta, že systém je živý organizmus, tj. stále sa niečo pokazí a treba to opravovať. Developeri to majú na zozname.
Lukáš Timko
Obrázok užívateľa
lukas
 
Príspevky: 649
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod ostrihaneofce » Ned 03. Jan 2021 3:31:24

Lukáš, neriešili ste v redakcii alebo teda skôr asi ty osobne vplyv skončenia Kuzminovej na biathlon-info ? Lebo v podstate je to veľmi podobná situácia aká nastane v SK cyklistike do pár rokov (bohužiaľ).


Asi mám už až moc voľna, keď rozmýšľam nad takýmito vecami :D
ostrihaneofce
 
Príspevky: 155
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:37

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod lukas » Ned 03. Jan 2021 16:23:25

@ostrihaneofce
Nerozumiem presne otázke, že či ide o pokles čitateľov alebo náš prístup... Bez Nasti došlo k poklesu tak ako dôjde aj po skončení Saganovej éry, ale nemáme to postavené čisto na Petrovi. Veď to vidíte. Bude to prirodzené. Nemáme v pláne to zabaliť. Jednoducho sa vždy prispôsobíme aktuálnej situácii. Ak nám výrazne klesnú príjmy, skresáme redakciu, znížime množstvo publikovaného materiálu, ale stále tu budú Grand Tours, klasiky, dúfajme, že aj Okolo Slovenska. Dukla, rôzni ďalší Slováci v menších tímoch. Budeme fungovať v malom.

Pri biatlone sme prekopali koncepciu vzhľadom na to, že je to malý a v tomto ohľade jednoduchý šport. Ide nám čisto o podporu našich reprezentantov naprieč kategóriami, popularizáciu aj medializáciu tohto športu, takže už sme na všetkých soc. sieťach a poskytujeme množstvo materiálu iným médiám - aby bolo o biatlone všade a veľa. Čiže Kuzminová, neKuzminová, to nás v zásade nezaujíma, hoci cez hviezdy sa to ľahšie "predá". Nejde nám o čísla návštevnosti nášho portálu, ale koncepciu dlhodobého rozvoja športu cez to čo vieme robiť my - medializáciu. A finančne nás musí podržať biatlonový zväz.
Opakujem ale, že to je jednoduchší šport a intenzita krátka. V cyklistike by bolo niečo také oveľa náročnejšie, pretože sezóna prebieha takmer celý rok naprieč odvetviami, deje sa toho šialene veľa a pomerne veľa ľudí zaujímajú eventy, kde Slováci neštartujú, čo v biatlone nie je.
Lukáš Timko
Obrázok užívateľa
lukas
 
Príspevky: 649
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod ifčopifčo » Pia 08. Jan 2021 11:26:15

Škoda, že stále nejdú pridávať komentáre pod články, aspoň teda mne, máte podobné problémy? Napíšem komentár, ale tlačidlo odoslať nereaguje.
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2418
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod elviska » Pia 08. Jan 2021 18:15:14

ifčopifčo píše:Škoda, že stále nejdú pridávať komentáre pod články, aspoň teda mne, máte podobné problémy? Napíšem komentár, ale tlačidlo odoslať nereaguje.

Nejde ani mne, mam podobný problém.
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod lukas » Pia 08. Jan 2021 19:07:30

Riešime už veľkú rekonštrukciu webu, dosiaľ najväčšiu počas nášho fungovania. Verím, že v priebehu februára to bude hotové. Snáď už potom bude všetko v poriadku.
Ale na tie komentáre sa ešte budeme musieť pozrieť.
Lukáš Timko
Obrázok užívateľa
lukas
 
Príspevky: 649
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod ostrihaneofce » Str 20. Jan 2021 8:48:35

@lukas
ano, myslel som tou otázkou pokles čitateľov.
Čisto sebecká otázka...bál som sa, že by som potom v ďalších rokoch nemal čo čítať :lol: ;)
ostrihaneofce
 
Príspevky: 155
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:37

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod lukas » Pon 08. Mar 2021 16:27:02

Ľudia, mala by vám už všetkým fungovať nová verzia portálu. Veľké grafické zmeny nenastali. Skôr viac pre nás tvorcov, aby sme sa posunuli do nového desaťročia a postupne sa zlepšovala funkcionalita. Získali sme nové možnosti, méty.

Zatiaľ nám nemusíte hlásiť bugy a problémy, ešte ich je dosť. Pracujeme na tom a akonáhle budeme mať pocit, že to už je vyladené, potom môžete písať, že čo sme prehliadli :)

Komentáre pod článkami zatiaľ neexistujú, dorobí sa to. Tak ako x ďalších vecí.
Lukáš Timko
Obrázok užívateľa
lukas
 
Príspevky: 649
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod ostrihaneofce » Štv 18. Mar 2021 8:56:59

Chválim spoluprácu s Niké a kurzy pod pretekmi. Vždy si to rád pozriem a určite by to mohlo byť aj na rozprúdenie menšej diskusie ku kurzom.

Ale osobne sa mi nepáči forma prezentácie, je to také nemastné neslané. Hádam sa to upraví s tým postupným dolaďovaním stránky, čo spomínal Lukáš.
ostrihaneofce
 
Príspevky: 155
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:37

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod lukas » Uto 23. Mar 2021 14:44:26

Ľudia, tak dnes už spúšťame diskusiu pod článkami, zatiaľ len pre registrovaných užívateľov. Mali by platiť vaše kontá. Skúste tam niečo popísať, aby sme vedeli, či to ide dobre :) Novinkou bude, že budeme spúšťať diskusiu v jednotlivých etapách už skôr ako len v ich priebehu. Teda napr. už teraz sa dá napísať k zajtrajšej etape Katalánska a pod. AK by niečo nefungovalo, píšte. Ďakujeme.

Áno, aj tie kurzy ešte musíme podrobiť menšiemu prekladovému modulu.
Lukáš Timko
Obrázok užívateľa
lukas
 
Príspevky: 649
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod ifčopifčo » Uto 23. Mar 2021 16:27:26

@lukas - neberie mi to heslo ktoré je určite v poriadku. Skúsim teda vygenerovať nové.
Po vygenerovaní nového to išlo, takže no problem :)
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2418
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod Miki » Uto 23. Mar 2021 17:35:48

Ani mne neberie heslo. A zadal sóm ho tiez správne.
Miki
 
Príspevky: 153
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod eromedo » Uto 23. Mar 2021 18:48:18

Bohužiaľ ani mne neberie heslo a to som pridával príspevok pred dvoma dňami.
eromedo
 
Príspevky: 19
Registrovaný: Pon 25. Mar 2019 19:07:40

PredchádzajúciĎalší

Späť na Rôzne ďalšie témy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 24 hostia

cron