Fórum Cycling-Info.sk

slovenský portál o svetovej cestnej cyklistike

Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Tréning, zdravie, technika, otázky pre redakciu a ďalšie...

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod lukas » Uto 23. Mar 2021 18:58:45

Vďaka za info, práve to potrebujeme.
Je možné, že to nevedelo preniesť heslá, lebo z bezpečnostných dôvodov ich ani nevieme vidieť, nový systém ich zjavne nepozná tiež. Zadal som požiadavku developerom, vyjadria sa, dám vedieť.
Tiež to berie zlú kolónku, nedobré mená sa zobrazujú. o tom tiež vieme.
Lukáš Timko
Obrázok užívateľa
lukas
 
Príspevky: 649
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod eres » Uto 23. Mar 2021 20:11:02

aktuálny stav - na C-I.sk som musel tiež vygenerovať nové heslo,
na fórum som sa ale musel prihlásiť starým...
Bicykl je zdrojem zábavy, kde chci, tam sám se zastaví...
Obrázok užívateľa
eres
 
Príspevky: 260
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:37

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod lukas » Uto 23. Mar 2021 21:38:39

Je to tak. Z bezpečnostných dôvodov neexistuje databáza hesiel, ktorá by sa dala prenášať spolu s užívateľskými kontami, takže každý si musí vygenerovať/nastaviť nové heslo. Staré od neho systém logicky pýtať nebude, takže ak ho niekto zabudol, žiadny problém. Treba dať len nové.
Už sa zobrazujú správne loginy v diskusii.
Pre registrovaných užívateľov je diskusia už teda funkčná, ešte sa dopracuje aj možnosť dávať si avatara.

Fu, vidím, že bude treba spárovať znova fórum s webom.
Lukáš Timko
Obrázok užívateľa
lukas
 
Príspevky: 649
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod ifčopifčo » Uto 23. Mar 2021 22:29:00

lukas píše:Je to tak. Z bezpečnostných dôvodov neexistuje databáza hesiel, ktorá by sa dala prenášať spolu s užívateľskými kontami, takže každý si musí vygenerovať/nastaviť nové heslo. Staré od neho systém logicky pýtať nebude, takže ak ho niekto zabudol, žiadny problém. Treba dať len nové.
Už sa zobrazujú správne loginy v diskusii.
Pre registrovaných užívateľov je diskusia už teda funkčná, ešte sa dopracuje aj možnosť dávať si avatara.

Fu, vidím, že bude treba spárovať znova fórum s webom.


Neviem, dá sa nejako spravovať konto? Keď sa prihlásim, tak tam ostane iba tá ikona na odhlásenie a neviem nájsť kde sa dá konto zaktualizovať.
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2418
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod ostrihaneofce » Str 24. Mar 2021 8:35:41

No ja už sa budem musieť jedine nanovo registrovať. Lebo obnovilo mi heslo na starý mail, ktorý už 10 rokov nepoužívam a neviem sa tam dostať :?
ostrihaneofce
 
Príspevky: 155
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:37

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod pmts » Uto 06. Apr 2021 1:35:12

Zdravím, môžem sa spýtať či sa momentálne dajú pridávať blogy? Nejak neviem nájsť takú možnosť na novej verzií stránky.
pmts
 
Príspevky: 415
Registrovaný: Štv 25. Feb 2016 16:07:45

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod lukas » Uto 06. Apr 2021 14:02:07

@pmts
Zatiaľ, prosím, len emailom text, ja to nahodím do systému. Ďakujeme! Chystá sa rozhranie, ale ešte to nie je ready a neviem či vôbec bude, lebo je to obrovská prerábka za tisíce eur a doviedla nás na existenčnú hranu.
Lukáš Timko
Obrázok užívateľa
lukas
 
Príspevky: 649
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod ostrihaneofce » Pia 09. Apr 2021 7:42:59

V poslednom čase sa mi tu na fóre stáva, že keď otvorím nejakú tému, nedá ma automaticky na stránku, kde som naposledy čítal príspevok. Ale aj dve tri štyri stránky späť na staršie príspevky. Robím niečo ja zle, či môžu byť chyby po tej prestavbe stránky aj tu na fóre?
ostrihaneofce
 
Príspevky: 155
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:37

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod konyk87 » Pia 09. Apr 2021 7:51:23

Toto robi aj mne - pri kliknuti na malu cervenu ikonku pri nazve temy, ktora by mala ukazovat na prvy neprecitany prispevok ma asi v polovici pripadov zoberie na predchadzajucu stranku, kde uz mam vsetko precitane. Robi mi to uz velmi dlho, takze to zrejme nesuvisi s prerabkou fora.
konyk87
 
Príspevky: 153
Registrovaný: Uto 14. Apr 2015 19:43:17

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod lukas » Ned 11. Apr 2021 11:58:16

Fú, neviem. Je to možné, samozrejme, že je to chyba, tak ako sú chyby všade. To nebude mať s prerábkou nič. Momentálne to pri obrovskom množstve problémov a chýb nebudeme riešiť.
Lukáš Timko
Obrázok užívateľa
lukas
 
Príspevky: 649
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod zakliata.panna » Štv 29. Apr 2021 21:55:47

Lukáš, pozdravujem ťa aj celú redakciu. :) Chcem sa ťa spýtať, na ktoré májové preteky by mal ísť Erik Baška v drese reprezentácie? Spomínal si to v článku k 1. etape. Či nie je ešte isté, ktoré to budú, resp. chce si to zväz ešte nechať pre seba? Vďaka za prípadnú odpoveď, Erikovi všetci držíme palce, stehná, tretry, pedály... :D
zakliata.panna
 
Príspevky: 386
Registrovaný: Uto 06. Okt 2015 16:31:23

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod lukas » Pia 30. Apr 2021 7:52:53

Ahoj,
Tour d'Eure-et-Loir / 2.2 / 14.05. - 16.05.
predbežná zostava: Erik Baška, Matúš Štoček, Štefan Michalička, Pavol Rovder, Marek Gajdula, Filip Lohinský
(máme to zaznačené v kalendári Slovákov a až včera dorobili developeri možnosť pridávať kalendár Slovákov aj dole na titulku ako v minulosti, takže dnes to tam dodáme)

Potvrdzujem, že v utorok 4.5. o 10:30 budeme publikovať info k Okolo Slovenska. Všetkých 21 tímov aj etapové mestá. Či bude "nakreslená" aj predbežná trasa do mapy či nebodaj všetky jej body a prémie, to neviem. Videl som niečo aj s vrchárskymi prémiami, ale zatiaľ to nebolo moc zverejniteľné. Uvidíme, či to už do utorka dorobia. Ak nie, tak v priebehu mája to už isto bude na webe pretekov.
Lukáš Timko
Obrázok užívateľa
lukas
 
Príspevky: 649
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod lukas » Pon 03. Máj 2021 12:08:25

@zakliata.panna
Podľa najnovších info Erik nebude štartovať na tých francúzskych pretekoch, pretože "je na tom zle". Neviem si ale predstaviť, kde inde by si mohol zlepšiť náladu, keď s Borou jazdí na oveľa ťažších pretekoch. Aby som dokázal, že som si jeho účasť len nevymyslel, tu je štartovka na stránke organizátora. Ešte tam je:
https://www.tour-eure-et-loir-cycliste.com/partants-1
Lukáš Timko
Obrázok užívateľa
lukas
 
Príspevky: 649
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod zakliata.panna » Pon 03. Máj 2021 20:20:09

lukas píše:@zakliata.panna
Podľa najnovších info Erik nebude štartovať na tých francúzskych pretekoch, pretože "je na tom zle". Neviem si ale predstaviť, kde inde by si mohol zlepšiť náladu, keď s Borou jazdí na oveľa ťažších pretekoch. Aby som dokázal, že som si jeho účasť len nevymyslel, tu je štartovka na stránke organizátora. Ešte tam je:
https://www.tour-eure-et-loir-cycliste.com/partants-1


Ďakujem za nové informácie, aj keď nie pozitívne pre Erika. :shock: Keďže sa pohybuješ aj v blízkosti Dukly, nemáš dajaké echo, že by ho ,,vojaci" zobrali do tímu v nasledujúcej sezóne? Lebo to je už asi na 99 % isté, že Erik v Bore skončí a isto aj v kolotoči WT, PCT tímy väčšinou berú domácich, tak ostáva kontinentálna scéna...
zakliata.panna
 
Príspevky: 386
Registrovaný: Uto 06. Okt 2015 16:31:23

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod pmts » Pon 03. Máj 2021 21:58:53

zakliata.panna píše:
lukas píše:@zakliata.panna
Podľa najnovších info Erik nebude štartovať na tých francúzskych pretekoch, pretože "je na tom zle". Neviem si ale predstaviť, kde inde by si mohol zlepšiť náladu, keď s Borou jazdí na oveľa ťažších pretekoch. Aby som dokázal, že som si jeho účasť len nevymyslel, tu je štartovka na stránke organizátora. Ešte tam je:
https://www.tour-eure-et-loir-cycliste.com/partants-1


Ďakujem za nové informácie, aj keď nie pozitívne pre Erika. :shock: Keďže sa pohybuješ aj v blízkosti Dukly, nemáš dajaké echo, že by ho ,,vojaci" zobrali do tímu v nasledujúcej sezóne? Lebo to je už asi na 99 % isté, že Erik v Bore skončí a isto aj v kolotoči WT, PCT tímy väčšinou berú domácich, tak ostáva kontinentálna scéna...


Sme si istí ale, že Erik bude mať motiváciu jazdiť za Duklu? Ja bohužiaľ cítim vo vzduchu ďalšie slovenské worldtourové ukončenie kariéry... Pritom je to škoda, keby naši profíci ako Martin Velits, Baška a Kollář po konci vo WorldTour ešte nabrali motiváciu a zakotvili v Dukle (tak ako českí exprofíci v Elkove), mali by sme celkom slušný kontinentálny tím; obzvlášť keď Dukla jazdí xy v rovinatom Poľsku a koľkokrát tlačí do špurtu 18 ročné mladé talenty, že možno motyka vystrelí... Baška by si na tých poľských jednorázovkách schutu zapretekal. Len otázka je, či o to stojí...
pmts
 
Príspevky: 415
Registrovaný: Štv 25. Feb 2016 16:07:45

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod ifčopifčo » Pia 07. Máj 2021 13:37:38

Lukáš, v diskusiách pod článkami to niekedy rozdeľuje slová na konci riadka a nevyzerá to dobre, hlavne sa to zle číta, tak ak sa dá, zaraď to k pripomienkam. Neviem, či to robí aj ostatným, ale pravdepodobne áno, rovnaké je to pod Firefoxom, Chromom a aj Edgom.
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2418
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod eromedo » Ned 09. Máj 2021 21:34:13

Heslo pre prihlásenie na stránku mi neplatí pre prihlásenie na fórum?
eromedo
 
Príspevky: 19
Registrovaný: Pon 25. Mar 2019 19:07:40

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod Val » Ned 09. Máj 2021 22:34:45

eromedo píše:Heslo pre prihlásenie na stránku mi neplatí pre prihlásenie na fórum?

Nie. Keď pozrieš príspevky z 23.3., tam to preberá Lukáš s diskutujúcimi. Píše :

"Z bezpečnostných dôvodov neexistuje databáza hesiel, ktorá by sa dala prenášať spolu s užívateľskými kontami, takže každý si musí vygenerovať/nastaviť nové heslo. Staré od neho systém logicky pýtať nebude, takže ak ho niekto zabudol, žiadny problém. Treba dať len nové."
Val
 
Príspevky: 113
Registrovaný: Str 08. Apr 2015 11:24:02

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod adamovotec » Pon 10. Máj 2021 9:52:24

ifčopifčo píše:Lukáš, v diskusiách pod článkami to niekedy rozdeľuje slová na konci riadka a nevyzerá to dobre, hlavne sa to zle číta, tak ak sa dá, zaraď to k pripomienkam. Neviem, či to robí aj ostatným, ale pravdepodobne áno, rovnaké je to pod Firefoxom, Chromom a aj Edgom.

To sa da celkom rychlo opravit, staci mala uprava v css-ku. Presne tato cast, class/trieda

.discussion-text {
max-width: 100%;
word-break: break-all;
}
v subore https://www.cycling-info.sk/css/index.c ... 1620632723, riadok 663, staci ak word-break: break-all sa zakomentuje, alebo sa nastavi word-break: break-word; alebo jednoducho odstrani a browser prestane zalamovat tymto zvlastnym sposobom.
https://share.getcloudapp.com/NQuwXOkn

Praca max na 5 minut v zavislosti na setupe celej aplikacie. Dufam ze to pomoze. Pekny den prajem.
adamovotec
 
Príspevky: 62
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:37

Re: Otázky pre redakciu Cycling-Info.sk

Poslaťod lukas » Uto 18. Máj 2021 16:13:00

@adamovotec
Ďakujeme za túto radu, preposlal som ju developerom. Je to zapracované.
Lukáš Timko
Obrázok užívateľa
lukas
 
Príspevky: 649
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

PredchádzajúciĎalší

Späť na Rôzne ďalšie témy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 11 hostia