Fórum Cycling-Info.sk

slovenský portál o svetovej cestnej cyklistike

Tímy a cyklisti

Diskusia o najprestížnejších pretekoch aj Slovákoch v tímoch World Tour.

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod majo » Sob 29. Máj 2021 17:21:40

Dufal som ze to bude DQS ale ked to bude aj DTE no a co…mne to je jedno len nech je spokojny nech sa mu dobre trénuje a nech je zdravy…co bude-bude
majo
 
Príspevky: 2215
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod ifčopifčo » Sob 29. Máj 2021 17:24:26

Gaučový profesionál píše:Peter chcel vziať 11 ľudí do DQS. Kristove rany. To ho žiadny normálny tím nevezme. Zbohom ďalší monument. Ak skonči v Direct Energie tak dovi dopo. Vybral si kamošov namiesto výsledkov.


Nech si berie koho chce a kde chce, hlavne nech ho to baví, je to jeho život a jeho priority. Nie je povinný zvyšovať sebavedomie Slovákov ktorí to sami svojim životom a prácou nedokážu.
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2418
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod elviska » Sob 29. Máj 2021 17:43:21

No mne sa jedine nepáči, že je to francúzsky tím, ale uvidíme,do 1 augusta, budú ešte špekulácie. Ešte spomínali 2 WT tímy, len všade inak písali, že Israel alebo Movistar.
Ja som sa už troška prikláňala Quickstepu, ale veľa vlkov (cyklistov) na jednom smetisku čo chcú vyhrať, nemyslím si žeby tam vyhrával monumenty, aj keď sa to Gilbertovi podarilo raz. Plus s podaktorymi belgickými pretekármi by nevychádzal až tak. Teda s jedným určite.
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod ifčopifčo » Sob 29. Máj 2021 17:55:06

Ja by som si počkal, ono Sagan je ešte stále taká hviezda, že už len zmienka ako má o neho nejaký tím záujem zvýši povedomie o tom tíme, najmä keď sa jedná o druhodivíznu squadru. Netvrdím, že to nie je reálne, ale takéto šumy boli aj pri konci Tinkoffu a Peter nakoniec v knihe napísal, že jedine Bora prišla so serióznou a reálnou ponukou. Lombardi je skúsený vyjednávač a určite urobí tak, aby bol Peter spokojný.
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2418
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod Gaučový profesionál » Sob 29. Máj 2021 18:06:39

ifčopifčo píše:
Gaučový profesionál píše:Peter chcel vziať 11 ľudí do DQS. Kristove rany. To ho žiadny normálny tím nevezme. Zbohom ďalší monument. Ak skonči v Direct Energie tak dovi dopo. Vybral si kamošov namiesto výsledkov.


Nech si berie koho chce a kde chce, hlavne nech ho to baví, je to jeho život a jeho priority. Nie je povinný zvyšovať sebavedomie Slovákov ktorí to sami svojim životom a prácou nedokážu.

:D Veľmi zaujímavý záver aké mám nízke sebavedomie podľa mojho príspevku na cyklistu. Pobavil si ma.
Gaučový profesionál
 
Príspevky: 298
Registrovaný: Ned 26. Mar 2017 19:44:08

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod elviska » Sob 29. Máj 2021 18:13:35

elviska píše:No mne sa jedine nepáči, že je to francúzsky tím, ale uvidíme,do 1 augusta, budú ešte špekulácie. Ešte spomínali 2 WT tímy, len všade inak písali, že Israel alebo Movistar.
Ja som sa už troška prikláňala Quickstepu, ale asi ak kvôli tomu ze sa o tom až moc hovorilo, ale je tam veľa vlkov (cyklistov) na jednom smetisku čo chcú vyhrať, nemyslím si žeby tam vyhrával monumenty, aj keď sa to Gilbertovi podarilo raz (opravujem dvakrát). Plus s podaktorymi belgickými pretekármi by nevychádzal až tak. Teda s jedným určite.
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod Gaučový profesionál » Sob 29. Máj 2021 18:26:09

elviska píše:
elviska píše: Plus s podaktorymi belgickými pretekármi by nevychádzal až tak. Teda s jedným určite.


S Kým?
Gaučový profesionál
 
Príspevky: 298
Registrovaný: Ned 26. Mar 2017 19:44:08

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod ifčopifčo » Sob 29. Máj 2021 20:15:19

Gaučový profesionál píše:
ifčopifčo píše:
Gaučový profesionál píše:Peter chcel vziať 11 ľudí do DQS. Kristove rany. To ho žiadny normálny tím nevezme. Zbohom ďalší monument. Ak skonči v Direct Energie tak dovi dopo. Vybral si kamošov namiesto výsledkov.


Nech si berie koho chce a kde chce, hlavne nech ho to baví, je to jeho život a jeho priority. Nie je povinný zvyšovať sebavedomie Slovákov ktorí to sami svojim životom a prácou nedokážu.

:D Veľmi zaujímavý záver aké mám nízke sebavedomie podľa mojho príspevku na cyklistu. Pobavil si ma.


Som rád, že som pobavil, ale ja som nebol konkrétny, bolo to myslené všeobecne.
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2418
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod Gaučový profesionál » Sob 29. Máj 2021 20:55:53

ifčopifčo píše:Som rád, že som pobavil, ale ja som nebol konkrétny, bolo to myslené všeobecne.


Ok, beriem. Ja som len frustrovaný a viem, že Sagan si rieši život a kariéru ako on chce a je to pochopiteľné. Len som chcel aby trošku vykročil zo svojej komfortnej zóny a skúsil ešte nejaké monumenty. V DQS by k nim bol najbližšie. Ja to beriem tak, že svoje 2 monumenty vyhral napriek tímom, v ktorých jazdil. Bude mať veľmi ťažké nejaké ďalšie vyhrať a ak mu už o ne nejde a chce mať pri svojej práci pohodu tak ok. Či ešte niečo od dnes vyhrá alebo nie mi život ani nezlepší ani nezhorší. Len som sa vyjadril ako diskutér, ktorý ho sleduje od jeho prvej TDF.
Gaučový profesionál
 
Príspevky: 298
Registrovaný: Ned 26. Mar 2017 19:44:08

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod elviska » Sob 29. Máj 2021 21:06:17

Gaučový profesionál píše:
elviska píše:
elviska píše: Plus s podaktorymi belgickými pretekármi by nevychádzal až tak. Teda s jedným určite.


S Kým?

Keisse, (teda asi som dobre napísala priezvisko) už dlhodobejsie.
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod ifčopifčo » Sob 29. Máj 2021 21:21:18

Gaučový profesionál píše:
ifčopifčo píše:Som rád, že som pobavil, ale ja som nebol konkrétny, bolo to myslené všeobecne.


Ok, beriem. Ja som len frustrovaný a viem, že Sagan si rieši život a kariéru ako on chce a je to pochopiteľné. Len som chcel aby trošku vykročil zo svojej komfortnej zóny a skúsil ešte nejaké monumenty. V DQS by k nim bol najbližšie. Ja to beriem tak, že svoje 2 monumenty vyhral napriek tímom, v ktorých jazdil. Bude mať veľmi ťažké nejaké ďalšie vyhrať a ak mu už o ne nejde a chce mať pri svojej práci pohodu tak ok. Či ešte niečo od dnes vyhrá alebo nie mi život ani nezlepší ani nezhorší. Len som sa vyjadril ako diskutér, ktorý ho sleduje od jeho prvej TDF.


Na Roubaix mal Sagan, kým sa vydal na to sólo, výbornú podporu, nemusel ani raz výraznejšie prišliapnuť. Na Ronde mal, opäť kým nešiel s Kwiatkom do úniku pri sebe Gatta. Iste, nie je to vlčia svorka, ale to je to, čo Peter potreboval. On chce pohodu, mať okolo seba ľudí s ktorými sa cíti dobre a zároveň vyhrať monument. U Podlahárov by k tomu mohol byť bližšie, ale ....... Asgreen, Alaphilippe sa svojich šancí na monument nebudú chcieť tak ľahko vzdať, ešte ich tiež nemajú toľko a vzadu bude číhať Lampaert. Vyhovovalo by mu to? Gilbertovi to perfektne vyšlo, to je fakt, ale asi nemôžeme automaticky predpokladať, že by to Sagan zopakoval. Vo forme v akej bol na jar ostatné tri roky by mu nepomohol žiadny tím, v tom sa asi zhodneme.
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2418
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod Gaučový profesionál » Sob 29. Máj 2021 22:17:45

ifčopifčo píše:
Gaučový profesionál píše:
ifčopifčo píše:Som rád, že som pobavil, ale ja som nebol konkrétny, bolo to myslené všeobecne.


Ok, beriem. Ja som len frustrovaný a viem, že Sagan si rieši život a kariéru ako on chce a je to pochopiteľné. Len som chcel aby trošku vykročil zo svojej komfortnej zóny a skúsil ešte nejaké monumenty. V DQS by k nim bol najbližšie. Ja to beriem tak, že svoje 2 monumenty vyhral napriek tímom, v ktorých jazdil. Bude mať veľmi ťažké nejaké ďalšie vyhrať a ak mu už o ne nejde a chce mať pri svojej práci pohodu tak ok. Či ešte niečo od dnes vyhrá alebo nie mi život ani nezlepší ani nezhorší. Len som sa vyjadril ako diskutér, ktorý ho sleduje od jeho prvej TDF.


Na Roubaix mal Sagan, kým sa vydal na to sólo, výbornú podporu, nemusel ani raz výraznejšie prišliapnuť. Na Ronde mal, opäť kým nešiel s Kwiatkom do úniku pri sebe Gatta. Iste, nie je to vlčia svorka, ale to je to, čo Peter potreboval. On chce pohodu, mať okolo seba ľudí s ktorými sa cíti dobre a zároveň vyhrať monument. U Podlahárov by k tomu mohol byť bližšie, ale ....... Asgreen, Alaphilippe sa svojich šancí na monument nebudú chcieť tak ľahko vzdať, ešte ich tiež nemajú toľko a vzadu bude číhať Lampaert. Vyhovovalo by mu to? Gilbertovi to perfektne vyšlo, to je fakt, ale asi nemôžeme automaticky predpokladať, že by to Sagan zopakoval. Vo forme v akej bol na jar ostatné tri roky by mu nepomohol žiadny tím, v tom sa asi zhodneme.


V 2019om na P-R keď ho tam uštval DQS by s tímom možno siahal na víťazstvo :)
Gaučový profesionál
 
Príspevky: 298
Registrovaný: Ned 26. Mar 2017 19:44:08

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod hujhe » Ned 30. Máj 2021 8:27:43

Ja si myslim ze lahsie sa vyhrava s QS ako proti QS. Tiez som si zelal QS ale som prekvapeny ze vobec rokovali. Peter ma okolo seba tim ktory ho podporuje a povedat polke jeho timu ze sorry, idem do QS a vy nemozete, asi nie je uplne pekne a lahke. Navyse ak tomu timu veri nie je dovod sa ho vzdavat. No a ako bolo spomenute v podcaste na C-I, Peter pojde do timu kde nemaju vybudovanu klasikarsky tim takze sa tam budu zmestit Petrovi ludia. Ak QS padol, tak ja si dalej prajem UAE ale koniec koncov to nie je az tak dolezite kde skonci, najdolezitejsie je, ako pisava ifco, nech ma konecne normalnu pripravu.
hujhe
 
Príspevky: 457
Registrovaný: Sob 18. Feb 2017 12:06:22
Bydlisko: GB

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod simko » Str 02. Jún 2021 16:24:30

Martin Svrcek vyhral dalsie talianske juniorske preteky - Trofeo Valdibrana . jeho tim na FB streamoval par minut z finisu ale tam je vidiet len dojazd:)
simko
 
Príspevky: 1710
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod majo » Str 02. Jún 2021 17:15:45

simko píše:Martin Svrcek vyhral dalsie talianske juniorske preteky - Trofeo Valdibrana . jeho tim na FB streamoval par minut z finisu ale tam je vidiet len dojazd:)


Skvele…chlapec ma nasliapnute vyborne…ajkeby to boli len mensie regionálne preteky tak som si isty ze to ze dokaze porážať Talianov je skvely signál. Velmi sa z neho tesim a dufam ze mu to vsetko vydrží co najdlhšie…zdravie chut trenovat stastie a vsetko ostatne co potrebuje pre napredovanie…drz sa Mato ;)
majo
 
Príspevky: 2215
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod ifčopifčo » Str 02. Jún 2021 20:27:18

Super Martin, na youtube som našiel zatiaľ iba ročník 2019, nech sa chlapcovi darí.

Facebook tímu
https://www.facebook.com/TeamFrancoBallerini/
Preložené translátorom
Svrcek sa otočil smerom k sólovému úspechu v záverečnom úseku vzostupu Papisa, posledný GPM pred príchodom do Monsummano Terme, pozdravil slušný dav na tejto dovolenke a s takmer letnými teplotami odchádzajúc na 12 ′′ Nicola Rossi a o 13 ′′ Luca Bagnara.
′′ Viac slov nie je - hovorí Andrea Bardelli po pretekoch - tento chlapík neprestáva prekvapovať a bolo fajn vidieť postoj tímu, ktorý spolupracoval v prvej časti pretekov, dátum, na ktorom nám záležalo najmä Presťahoval som sa do našich zón. Ešte vydržíme do konca júna a potom si dáme viac než zaslúžený oddych ".
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2418
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod ifčopifčo » Str 02. Jún 2021 21:48:11

Klebietky o prestupoch, Nibali späť do Astany a Laporte k WvA do Jumba.
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2418
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod simko » Pon 07. Jún 2021 12:01:09

ani som nevedel ze pojde nieco aj v tuto nedelu ale teda Martin si pripisal deviate vitazstvo v sezone. som zvedavy na jeho posun v buducej sezone.
simko
 
Príspevky: 1710
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod Keram » Pon 07. Jún 2021 15:15:33

Este je skoro povedat ale potrebovali by sme nejakeho pretekara do WT aby sme mali koho sledovat ked Peter ukonci karieru. Pri vserkej ucte k Erikovi on ma svoje dni vo WT zratane.

Svrcek vyzera aky typ pretekara?
“That guy’s pretty unbeatable right now,” Cavendish said. “He’s a once-in-a-generation rider, for sure. He is super, super good. He’s making us all look like juniors, I think.”
Obrázok užívateľa
Keram
 
Príspevky: 1229
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod simko » Pon 07. Jún 2021 16:05:11

@Keram
noo tak tazko povedat zatial:) kopceky mu zjavne nerobia problem cize v tomto bude podobny Petovi. vyhral aj nejake spurty, vyhral casovku. ale to ci bude dobry aj v dlhsich stupaniach uvidime neskor.

toto by mal byt profil kopca na ktorom zautocil a prisiel solo do ciela na pretekoch Trofeo Valdibrana.
https://www.climbbybike.com/climb/San-Baronto-Papi/3461
simko
 
Príspevky: 1710
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

PredchádzajúciĎalší

Späť na Svetová cyklistika - sezóna

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 53 hostia

cron