Fórum Cycling-Info.sk

slovenský portál o svetovej cestnej cyklistike

UCI preteky na Slovensku

O kontinentálnej i klubovej cyklistike v našej krajine.

Re: UCI preteky na Slovensku

Poslaťod majo » Str 05. Máj 2021 8:10:07

Focus-Shimano píše:Hurá, ak dobre pozerám tak cez KVP pôjdu 4 krát takze si to užijem. Plus prológ na hlavnej.


focus parada tak ty mas idealne...skodalen(pre teba) ze tento rok nepride FDJ a tvoj milacik :lol:
majo
 
Príspevky: 2215
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: UCI preteky na Slovensku

Poslaťod pmts » Str 05. Máj 2021 8:35:06

majo píše:
adamovotec píše:
majo píše::cry: ja som trosku sklamany :cry:

Neda sa vyhoviet vsetkym, okolie Kosic a Kosice uz dlhsi cas peloton nenavstivil, treba aj vranarom trochu ulahodit ci ne?
Este aj tie klasicke preteky co tu boli K-T-K (68 rocnikov) zrusili uz dost davno.

jasne ze sa neda ale veril som ze sa peloton stoci este trosku severnejsie a pojde aj cez pieniny ale bohuzial to nevyslo...tak ci tak mam to k trase len cca 50km cize ak sa mi bude dat tak sa niekde na pri trate urcite ukazem...ale aj tak som smutny ze nas to unovu len tak lizlo :cry:


Čo máme povedať my, tu dole v Ba :lol: ? Minulý rok som bol rád aj za V4 že konečne tu dačo medzinárodné bolo :D . Mohla by dakedy naša Tour dojsť až do hlavného mesta; taký šprint do kopca na Dlhé Diely by som si pozrel :D .
pmts
 
Príspevky: 415
Registrovaný: Štv 25. Feb 2016 16:07:45

Re: UCI preteky na Slovensku

Poslaťod majo » Str 05. Máj 2021 11:32:09

@pmts
hej vy pastekari vsetko by ste chceli :lol: len zartujem samozrejme
ano je to az trosku smiesne ze nasa tour sa uz roky nevie dostat do hlavneho mesta...problem bude asi v magistrate lebo neverim ze ak by naozaj chceli byt etapovym a idealne cielovym mestom zeby to nedosiahli...tie podmienky od organizatorov predsa nemozu byt take stradne ked och dokazu splnit mestecka ako D.Kubin

inac ked ti uz pisem tak velke diky za tvoj blog...vzdy si schutou precitam vsetky tieto tvoje Top10ky...nebudem riesit mena a pozicie lebo je to vsetko ako sam pises subjektivne mam len 2 poznamocky:
1. len okrajovo si spomenul Bardeta no ja mu osobne na top10 verim
2. ocenujem tvoju odvahu s c.1 ja sam som mega fanusik remca a ked okolo mna minuly rok preletel na TdP v kralovskej etape hore kopcom ako vychor bez znamky namahy a v skupine ktora jo nahanala bola v tvarach cista bolest tak som bol hotovy z neho ale ci ma na vitazstvo na gire a ci vobec na top 10 no neviem neviem...kazdopadne ja budem fandit hlavne jemu
este raz diky a pis dalej so fakt dobry
majo
 
Príspevky: 2215
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: UCI preteky na Slovensku

Poslaťod pmts » Str 05. Máj 2021 19:23:27

majo píše:@pmts
hej vy pastekari vsetko by ste chceli :lol: len zartujem samozrejme
ano je to az trosku smiesne ze nasa tour sa uz roky nevie dostat do hlavneho mesta...problem bude asi v magistrate lebo neverim ze ak by naozaj chceli byt etapovym a idealne cielovym mestom zeby to nedosiahli...tie podmienky od organizatorov predsa nemozu byt take stradne ked och dokazu splnit mestecka ako D.Kubin

inac ked ti uz pisem tak velke diky za tvoj blog...vzdy si schutou precitam vsetky tieto tvoje Top10ky...nebudem riesit mena a pozicie lebo je to vsetko ako sam pises subjektivne mam len 2 poznamocky:
1. len okrajovo si spomenul Bardeta no ja mu osobne na top10 verim
2. ocenujem tvoju odvahu s c.1 ja sam som mega fanusik remca a ked okolo mna minuly rok preletel na TdP v kralovskej etape hore kopcom ako vychor bez znamky namahy a v skupine ktora jo nahanala bola v tvarach cista bolest tak som bol hotovy z neho ale ci ma na vitazstvo na gire a ci vobec na top 10 no neviem neviem...kazdopadne ja budem fandit hlavne jemu
este raz diky a pis dalej so fakt dobry


Ďakujem majo ;) . A ohľadom toho Bardeta... Áno, je dosť možné že bude v desine, vpodstate je to o dosť pravdepodobnejšie než napríklad pri Remcovi, ale blog sa volá top 10 najväčších favoritov na VÍŤAZSTVO, nie top 10 ľudí čo pravdepodobne budú v top 10 ;) .
pmts
 
Príspevky: 415
Registrovaný: Štv 25. Feb 2016 16:07:45

Re: UCI preteky na Slovensku

Poslaťod majo » Str 05. Máj 2021 20:56:54

@pmts
och to som si neuvedomil...asi som musel chybat na vyucovani ked sme mali v prvom rocniku ZŠ citanie s porozumenim :lol:
majo
 
Príspevky: 2215
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: UCI preteky na Slovensku

Poslaťod pmts » Str 05. Máj 2021 21:11:20

majo píše:@pmts
och to som si neuvedomil...asi som musel chybat na vyucovani ked sme mali v prvom rocniku ZŠ citanie s porozumenim :lol:


Aká telepatia, akurát som niečo dosť podobné písal nejakému chalanovi v komentároch :D . A pohodička, mýliť sa je ľudské ;) .
pmts
 
Príspevky: 415
Registrovaný: Štv 25. Feb 2016 16:07:45

Re: UCI preteky na Slovensku

Poslaťod majo » Str 05. Máj 2021 22:22:58

pmts píše:
majo píše:@pmts
och to som si neuvedomil...asi som musel chybat na vyucovani ked sme mali v prvom rocniku ZŠ citanie s porozumenim :lol:


Aká telepatia, akurát som niečo dosť podobné písal nejakému chalanovi v komentároch :D . A pohodička, mýliť sa je ľudské ;) .

:lol: :lol: :lol: komentare uz nejaky rok zasadne necitam ale teraz som si to pozrel a naozaj...cista telepatia...ale sme offtopic cize tuto nasu minidebatku by sme mali ukoncit...ale este jedna vec...kasli na take mudrosti ake ti tam niektori pisu
majo
 
Príspevky: 2215
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: UCI preteky na Slovensku

Poslaťod pmts » Str 05. Máj 2021 23:50:52

majo píše:
pmts píše:
majo píše:@pmts
och to som si neuvedomil...asi som musel chybat na vyucovani ked sme mali v prvom rocniku ZŠ citanie s porozumenim :lol:


Aká telepatia, akurát som niečo dosť podobné písal nejakému chalanovi v komentároch :D . A pohodička, mýliť sa je ľudské ;) .

:lol: :lol: :lol: komentare uz nejaky rok zasadne necitam ale teraz som si to pozrel a naozaj...cista telepatia...ale sme offtopic cize tuto nasu minidebatku by sme mali ukoncit...ale este jedna vec...kasli na take mudrosti ake ti tam niektori pisu


Tak som názoru, že niektoré múdrosti si treba zobrať k srdcu, ak majú hlavu a pätu. I keď je pravda, že zrovna v komentároch pod článkami sa veľa takých ,,múdrostí bez úvodzoviek" nevyskytne :lol: . Na také potom samozrejme kašlem, nič sa neboj ;) .
pmts
 
Príspevky: 415
Registrovaný: Štv 25. Feb 2016 16:07:45

Re: UCI preteky na Slovensku

Poslaťod menovatel » Pia 07. Máj 2021 12:01:55

Vytešujeme sa, ako nám rastie svetová účasť na Okolo Slovenska. Veď dobre, ale: teraz som si pozrel Okolo Maďarska - 2.1. takmer bez tradície, snáď 9. ročník. 8 WT tímov a 9 pro-konti. Rovina až ma jednu etapu (končí na Mátre). Asi je to viac o termínoch (konkurujúcich pretekoch) prípadne o financiách. Prírodné krásy zjavne nie sú také dôležité.
menovatel
 
Príspevky: 177
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: UCI preteky na Slovensku

Poslaťod simko » Pia 07. Máj 2021 12:18:50

menovatel píše:Vytešujeme sa, ako nám rastie svetová účasť na Okolo Slovenska. Veď dobre, ale: teraz som si pozrel Okolo Maďarska - 2.1. takmer bez tradície, snáď 9. ročník. 8 WT tímov a 9 pro-konti. Rovina až ma jednu etapu (končí na Mátre). Asi je to viac o termínoch (konkurujúcich pretekoch) prípadne o financiách. Prírodné krásy zjavne nie sú také dôležité.

jasne ze je to z velkej casti o termine a financiach. ale termin Okolo Slovenska nie je zly. navyse ked pozeram tu startovku Okolo Madarska tak ok, 8 WT timov v poriadku, ale konkretne mena nic moc.
simko
 
Príspevky: 1710
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: UCI preteky na Slovensku

Poslaťod konyk87 » Štv 17. Jún 2021 21:55:30

toto nevyzera prilis optimisticky. mate k tomu niekto blizsie info?
https://twitter.com/laflammerouge16/sta ... 7005878275
Prílohy
Screenshot 2021-06-17 at 21.54.46.png
Screenshot 2021-06-17 at 21.54.46.png (69.14 KiB) Zobrazené 6056 krát
konyk87
 
Príspevky: 153
Registrovaný: Uto 14. Apr 2015 19:43:17

Re: UCI preteky na Slovensku

Poslaťod ifčopifčo » Štv 17. Jún 2021 22:17:53

No nie je to v kalendári
https://www.uci.org/road/calendar
a už je to škrtnuté aj na PCS
Prílohy
Bez názvu.png
Bez názvu.png (67.38 KiB) Zobrazené 6053 krát
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2418
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: UCI preteky na Slovensku

Poslaťod elviska » Pia 18. Jún 2021 10:10:21

Buď UCI dačo po....... alebo u nás organizátor, alebo len nastala chyba a zabudli dopísať. ;)
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: UCI preteky na Slovensku

Poslaťod simko » Pia 18. Jún 2021 11:07:22

tak dufam ze toto bude len nejake nedorozumenie. neviem si predstavit ze kvoli comu by sa to nemalo uskutocnit ak uz vsetko bolo oznamene. jedine ze by odstupil nejaky dolezity partner?
simko
 
Príspevky: 1710
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: UCI preteky na Slovensku

Poslaťod ifčopifčo » Pia 18. Jún 2021 11:39:51

simko píše:tak dufam ze toto bude len nejake nedorozumenie. neviem si predstavit ze kvoli comu by sa to nemalo uskutocnit ak uz vsetko bolo oznamene. jedine ze by odstupil nejaky dolezity partner?

Včas nezaplatené poplatky UCI? Špekulujem ..... a dúfam, že sa všetko vyjasní.
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2418
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: UCI preteky na Slovensku

Poslaťod zakliata.panna » Pia 18. Jún 2021 11:51:35

Ak by nastala chyba na našej strane, tak to by bol riadny trapas, za to by mali padať aj najvyššie hlavy... :evil: Ale verím, že je to skutočne len nejaká chyba v UCI...
zakliata.panna
 
Príspevky: 386
Registrovaný: Uto 06. Okt 2015 16:31:23

Re: UCI preteky na Slovensku

Poslaťod lukas » Pia 18. Jún 2021 14:00:24

Došlo ku absolútne nevídanej kolízii, že v tom termíne má byť v Košiciach pápež. Takže je s tým problém. Ak sa v nedeľu stretnem s kompetentnými, budem sa pýtať. Tlačí sa na UCI, aby dovolili pretekom variant streda-nedeľa, ktorý nechcú už roky povoliť kvôli MS.
Lukáš Timko
Obrázok užívateľa
lukas
 
Príspevky: 649
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: UCI preteky na Slovensku

Poslaťod adamovotec » Pia 18. Jún 2021 14:15:14

Je to mrzuté. Na odlahčenie, však Sagan je s pápežom kámoš, dá mu ešte jeden bajk a je to vyriešené či? :D Take it easy.
adamovotec
 
Príspevky: 62
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:37

Re: UCI preteky na Slovensku

Poslaťod simko » Pia 18. Jún 2021 14:17:10

adamovotec píše:Je to mrzuté. Na odlahčenie, však Sagan je s pápežom kámoš, dá mu ešte jeden bajk a je to vyriešené či? :D Take it easy.

papez uz ma najnovsie aj Pinarello od Bernala takze treba to nejako zmanazovat k spokojnosti vsetkych:)
simko
 
Príspevky: 1710
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: UCI preteky na Slovensku

Poslaťod ifčopifčo » Pia 18. Jún 2021 14:44:20

lukas píše:Došlo ku absolútne nevídanej kolízii, že v tom termíne má byť v Košiciach pápež. Takže je s tým problém. Ak sa v nedeľu stretnem s kompetentnými, budem sa pýtať. Tlačí sa na UCI, aby dovolili pretekom variant streda-nedeľa, ktorý nechcú už roky povoliť kvôli MS.

Vďaka, dúfajme, že sa to vyrieši aby boli spokojní všetci.
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2418
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

PredchádzajúciĎalší

Späť na Cyklistika na Slovensku

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 18 hostia