Fórum Cycling-Info.sk

slovenský portál o svetovej cestnej cyklistike

Tímy a cyklisti

Diskusia o najprestížnejších pretekoch aj Slovákoch v tímoch World Tour.

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod ifčopifčo » Str 18. Aug 2021 10:07:48

Tak neviem, čo ta Petrova príprava v Andore mu príliš pomôže byť konkurencieschopný na ceste vo zvyšku sezóny, jazdiť na horskáčoch dole kopcom je fajn a baví to asi viacerých, či ho to pripraví na Roubaix alebo na MS je otázne.
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2418
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod adamovotec » Str 18. Aug 2021 11:23:34

ifčopifčo píše:Tak neviem, čo ta Petrova príprava v Andore mu príliš pomôže byť konkurencieschopný na ceste vo zvyšku sezóny, jazdiť na horskáčoch dole kopcom je fajn a baví to asi viacerých, či ho to pripraví na Roubaix alebo na MS je otázne.

V pripade ked si ten kopec predtym vyslapal a nesiel hore lanovkou, potom ten zjazd je myslim si vhodnym spestrenim a zabavou :) Je velmi dolezite si "vyvetrat" hlavu popri vsetkom co je naokolo.
Posudzovat ako sa pripravuje podla videii a obrazkov, ktore zverejni jeho PR tim, je trochu necakane od fanusika cyklistiky ako si ty @ifco. A aj keby sa 'nepripravil' na MS alebo Roubaix, podla nasich fanusikovskych ocakavani - t.j. vitazstvo alebo aspon podium,
prestal by byt Saganom - cyklistom, ktoremu fandime?
Nech brouka zit :)
adamovotec
 
Príspevky: 62
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:37

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod ifčopifčo » Str 18. Aug 2021 11:35:10

adamovotec píše:
ifčopifčo píše:Tak neviem, čo ta Petrova príprava v Andore mu príliš pomôže byť konkurencieschopný na ceste vo zvyšku sezóny, jazdiť na horskáčoch dole kopcom je fajn a baví to asi viacerých, či ho to pripraví na Roubaix alebo na MS je otázne.

V pripade ked si ten kopec predtym vyslapal a nesiel hore lanovkou, potom ten zjazd je myslim si vhodnym spestrenim a zabavou :) Je velmi dolezite si "vyvetrat" hlavu popri vsetkom co je naokolo.
Posudzovat ako sa pripravuje podla videii a obrazkov, ktore zverejni jeho PR tim, je trochu necakane od fanusika cyklistiky ako si ty @ifco. A aj keby sa 'nepripravil' na MS alebo Roubaix, podla nasich fanusikovskych ocakavani - t.j. vitazstvo alebo aspon podium,
prestal by byt Saganom - cyklistom, ktoremu fandime?
Nech brouka zit :)


V pohode, to bolo iba podnet na diskusiu, pretože to tu je trochu mŕtve. ;) Ja mu fandím tak ako fandím ostatným našim chalanom, prípadne iným cyklistom ktorí mi sú sympatickí ako Štyby, Križák..... A na tých pretekoch mi ani tak nejde o výsledok, ten je v cyklistike vždy otázkou viacerých okolností a šťastia, ide mi skôr o to, aby nám Peter ešte zdvihol adrenalín a tep.
Mimochodom, cez víkend bolo ME v MTB na veľmi zaujímavej trati v Novom Sade, bol to taký mestský okruh v okolí hradu, pozerali ste to? Ja áno a pomyslel som si, že tá trať by Petrovi sedela, žiadne ostré skaly a ani extrémne prevýšenia, ukážka
https://www.youtube.com/watch?v=2yGTZVAyBBo
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2418
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod ifčopifčo » Str 18. Aug 2021 11:59:14

Peter potvrdený na Okolo, už len aby sa pri tých zjazdoch nevyváľal a nezranil sa :D
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2418
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod water202 » Str 18. Aug 2021 12:40:17

@ifco

Zaziadaj si vstup sem: https://www.facebook.com/groups/753611635238920

Ta belgicanka to celkom fajne zasobuje.
A mas tam aj videa Petra v Andorre, ako poctivo slape na ceste do kopca.
Neviem skade to zohnala, lebo to nevidim na insta ani twit.
water202
 
Príspevky: 77
Registrovaný: Pon 24. Sep 2018 23:39:58

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod elviska » Str 18. Aug 2021 13:56:09

water202 píše:@ifco

Zaziadaj si vstup sem: https://www.facebook.com/groups/753611635238920

Ta belgicanka to celkom fajne zasobuje.
A mas tam aj videa Petra v Andorre, ako poctivo slape na ceste do kopca.
Neviem skade to zohnala, lebo to nevidim na insta ani twit.

Na Instagrame sa to dá nájsť od ludi. Nie na Petrovom oficiálnom Instagrame, Twitteri. Trénuje cestu aj horáky s bratom v Andorre . Pred par dnami aj Jayko (Jay McCarthy) dal príbeh s chalanmi.
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod elviska » Str 18. Aug 2021 13:59:49

ifčopifčo píše:Tak neviem, čo ta Petrova príprava v Andore mu príliš pomôže byť konkurencieschopný na ceste vo zvyšku sezóny, jazdiť na horskáčoch dole kopcom je fajn a baví to asi viacerých, či ho to pripraví na Roubaix alebo na MS je otázne.

Trénuje aj na cestaku, vidím aj iné fotky, videá, len treba troska hľadať, a nie ze len zjazduje dole, a nech robí to co chce a nie to co mi chceme. Lebo dakedy sa mi zdá, že fanúšikovia aj zaňho by rozhodovali.
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod adamovotec » Str 18. Aug 2021 19:02:34

ifčopifčo píše:
adamovotec píše:
ifčopifčo píše:Tak neviem, čo ta Petrova príprava v Andore mu príliš pomôže byť konkurencieschopný na ceste vo zvyšku sezóny, jazdiť na horskáčoch dole kopcom je fajn a baví to asi viacerých, či ho to pripraví na Roubaix alebo na MS je otázne.

V pripade ked si ten kopec predtym vyslapal a nesiel hore lanovkou, potom ten zjazd je myslim si vhodnym spestrenim a zabavou :) Je velmi dolezite si "vyvetrat" hlavu popri vsetkom co je naokolo.
Posudzovat ako sa pripravuje podla videii a obrazkov, ktore zverejni jeho PR tim, je trochu necakane od fanusika cyklistiky ako si ty @ifco. A aj keby sa 'nepripravil' na MS alebo Roubaix, podla nasich fanusikovskych ocakavani - t.j. vitazstvo alebo aspon podium,
prestal by byt Saganom - cyklistom, ktoremu fandime?
Nech brouka zit :)


V pohode, to bolo iba podnet na diskusiu, pretože to tu je trochu mŕtve. ;) Ja mu fandím tak ako fandím ostatným našim chalanom, prípadne iným cyklistom ktorí mi sú sympatickí ako Štyby, Križák..... A na tých pretekoch mi ani tak nejde o výsledok, ten je v cyklistike vždy otázkou viacerých okolností a šťastia, ide mi skôr o to, aby nám Peter ešte zdvihol adrenalín a tep.
Mimochodom, cez víkend bolo ME v MTB na veľmi zaujímavej trati v Novom Sade, bol to taký mestský okruh v okolí hradu, pozerali ste to? Ja áno a pomyslel som si, že tá trať by Petrovi sedela, žiadne ostré skaly a ani extrémne prevýšenia, ukážka
https://www.youtube.com/watch?v=2yGTZVAyBBo

Pozeral som zeny aj muzov. Pekny okruh to bol, Pauline zjazdovala po schodiskovych madlach (cca 50cm) nie po schodoch ako vacsina pretekarok, vyhrala to s velkym naskokom, v muzskej kategorii to bolo vyrovnanejsie.
adamovotec
 
Príspevky: 62
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:37

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod simko » Štv 02. Sep 2021 13:42:38

https://sport.pravda.sk/cyklistika/clan ... e-vakcina/
zaujimave. len by ma skor zaujimalo kedy by Greg ocakaval ze mu tie 3 percenta zacnu chybat? az v 37. rokoch alebo az neskor? lebo vek nezastavis. ale moze to byt aj uplne iny virus. Peto mal virus v 2014 ktory objavili az po odchode z Cannondale a to vlastne vysvetlovalo tu slabu Vueltu 2014. nie je vzdy lahke objavit co sa v tele odohrava kedze tych virusovych a bakterialnych infekcii je velmi vela. cize ja si skor myslim ze vakcina nebude ten spravny vinnik. jedine ze by po ockovaniach nedodrzal ten odporucany kludovy rezim. vtedy by to mohlo narobit nejake sarapatu...
simko
 
Príspevky: 1710
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod konyk87 » Štv 02. Sep 2021 15:34:45

ako tak pozeram na jeho vysledky, tak greg bol zaockovany uz niekedy v roku 2019 :)
konyk87
 
Príspevky: 153
Registrovaný: Uto 14. Apr 2015 19:43:17

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod majo » Štv 02. Sep 2021 16:38:29

konyk87 píše:ako tak pozeram na jeho vysledky, tak greg bol zaockovany uz niekedy v roku 2019 :)


:lol: :lol: :lol:
majo
 
Príspevky: 2215
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod elviska » Štv 02. Sep 2021 19:16:22

simko píše:https://sport.pravda.sk/cyklistika/clanok/599459-saganov-zivotny-super-sa-velmi-trapi-a-ma-jedine-vysvetlenie-vakcina/
zaujimave. len by ma skor zaujimalo kedy by Greg ocakaval ze mu tie 3 percenta zacnu chybat? az v 37. rokoch alebo az neskor? lebo vek nezastavis. ale moze to byt aj uplne iny virus. Peto mal virus v 2014 ktory objavili az po odchode z Cannondale a to vlastne vysvetlovalo tu slabu Vueltu 2014. nie je vzdy lahke objavit co sa v tele odohrava kedze tych virusovych a bakterialnych infekcii je velmi vela. cize ja si skor myslim ze vakcina nebude ten spravny vinnik. jedine ze by po ockovaniach nedodrzal ten odporucany kludovy rezim. vtedy by to mohlo narobit nejake sarapatu...

Kludne môže byť aj vakcina troška vinník, že sa cíti inak, horšie. Ale viacmenej skor maju následky ludia čo mali covid, a viacmenej aj ked dostanu vakcinu, tak maju teplotu alevo zvracaju po vakcine. Ale ako píšeš može to byt aj iný vírus, choroba, teda hocico.
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod ifčopifčo » Štv 02. Sep 2021 21:11:12

Čo poviete na Jasona Osborna v drese Podlahárov?
https://en.wikipedia.org/wiki/Jason_Osborne
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2418
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod ifčopifčo » Sob 04. Sep 2021 20:31:46

Dan Martin končí, škoda, mal som ho rád, zle sa na jeho štýl pozeralo, ale bol to bojovník par excellence. :cry:
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2418
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod majo » Sob 04. Sep 2021 22:29:24

ifčopifčo píše:Dan Martin končí, škoda, mal som ho rád, zle sa na jeho štýl pozeralo, ale bol to bojovník par excellence. :cry:


Jop obcas ma bolelo cele telo aj zaňho a bude mi chýbať v pelotone
majo
 
Príspevky: 2215
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod simko » Uto 14. Sep 2021 11:34:32

Tomas Sivok prechadza do timu Franco Ballerini kde ma nahradit odchadzajuceho Martina Svrceka.
simko
 
Príspevky: 1710
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod ifčopifčo » Uto 14. Sep 2021 21:44:14

Priatelia z fóra ktorí ste ešte nenatipovali, ako sa bude vyvíjať Petrova kariéra od zajtra po koniec sezóny 2023, urobte to v sekcii hry, čím nás bude viac, tým to bude zaujímavejšie.
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2418
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod majo » Ned 19. Sep 2021 8:46:20

K.A.Sorensen nežije…hrozne kolko cyklistov odišlo v poslednom obdobi…nech mu je zem lahka :( :cry:
majo
 
Príspevky: 2215
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35


Re: Tímy a cyklisti

Poslaťod ifčopifčo » Ned 19. Sep 2021 10:52:06

elviska píše:https://www.demorgen.be/sport/normaal-ben-ik-niet-zo-n-man-van-records-maar-met-een-vierde-regenboogtrui-ben-ik-wel-bezig~b788efe1/?s=09&referrer=http%3A%2F%2Fm.facebook.com%2F


Vďaka elviska, zaujímavý rozhovor.
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2418
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

PredchádzajúciĎalší

Späť na Svetová cyklistika - sezóna

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 85 hostia