Fórum Cycling-Info.sk

slovenský portál o svetovej cestnej cyklistike

Slováci v tímoch World Tour

Diskusia o najprestížnejších pretekoch aj Slovákoch v tímoch World Tour.

Re: Slováci v tímoch World Tour

Poslaťod majo » Uto 20. Jún 2017 20:44:12

elviska píše:@majo
Majko, mám pre teba rozhovor s Marošom Hladom v polštine. :P
https://rowery.org/2017/06/20/maros-hla ... ra-sagana/


heh dakujem...toto som zatial prehliadol :D co ma ale tesi viac je to ze aj do seba zahladeny poliaci si uz vsimli ake "malickosti" petovy pomahaju k pohode forme a k vitazstvam...podla polskych medii je majka so svojou partiou tiez veeelmi spokojny v bore a ohromne sa im paci hlavne ta velka slovensko-polsko-ceska partia aj ked vzhladom na typologiu rafala a lea asi nikdy nebudu startovat v kompletnom vrcharskom zlozeni + saganova klasikarsko-sprinterska partia
majo
 
Príspevky: 2215
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Slováci v tímoch World Tour

Poslaťod motyliLET » Str 21. Jún 2017 22:28:55

dobry rozhovor a dolu som si vsimol ze kviatek vyhral narodnu casovku bodnara porazil o 1,30 dost prekvapive pre mna
motyliLET
 
Príspevky: 269
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Slováci v tímoch World Tour

Poslaťod ifčopifčo » Str 21. Jún 2017 22:46:17

motyliLET píše:dobry rozhovor a dolu som si vsimol ze kviatek vyhral narodnu casovku bodnara porazil o 1,30 dost prekvapive pre mna


Podľa tohto
http://www.mpkol.pl/?etap=21-06-gmina-krokowa
to bolo dosť kopcovité, je to nakoniec vidieť aj podľa času, takže to bolo pre Kwiatka ideálne. Vyzerá to, že pred Tour má vynikajúcu formu.
Fanúšik cyklistiky od roku 1972. Veľký fanúšik Petra Sagana, ktorý mu praje, aby vyhral každé preteky na ktoré nastúpi.
ifčopifčo
 
Príspevky: 2418
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Slováci v tímoch World Tour

Poslaťod majo » Štv 22. Jún 2017 12:55:18

ifčopifčo píše:
motyliLET píše:dobry rozhovor a dolu som si vsimol ze kviatek vyhral narodnu casovku bodnara porazil o 1,30 dost prekvapive pre mna


Podľa tohto
http://www.mpkol.pl/?etap=21-06-gmina-krokowa
to bolo dosť kopcovité, je to nakoniec vidieť aj podľa času, takže to bolo pre Kwiatka ideálne. Vyzerá to, že pred Tour má vynikajúcu formu.


tiez ma prekvapili tie casove rozdiely a hlavne ta dominancia kwiatka...ale asi to bude tym profilom...a formu tiez bude mat urcite paradnu
majo
 
Príspevky: 2215
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Slováci v tímoch World Tour

Poslaťod elviska » Sob 24. Jún 2017 12:24:26

Rozhovor s Petrom pred majstrovstvami Slovenska a Česka. http://sport.aktuality.sk/c/282749/pete ... o-prestiz/
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Slováci v tímoch World Tour

Poslaťod Alex » Sob 24. Jún 2017 16:15:45

Ja si myslím, že sa zajtra pôjde na Jura. Ide prvýkrát na TdF a bolo by pekné na nej nosiť dres majstra SR.
Alex
 
Príspevky: 147
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Slováci v tímoch World Tour

Poslaťod majo » Sob 24. Jún 2017 21:10:48

Alex píše:Ja si myslím, že sa zajtra pôjde na Jura. Ide prvýkrát na TdF a bolo by pekné na nej nosiť dres majstra SR.


ano teraz som uz aj ja presvedceny ze sa pojde na dura...ak by nesiel tour tak si myslim ze by to zahrali na michaela ale takto to vidim na duriho :D
majo
 
Príspevky: 2215
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Slováci v tímoch World Tour

Poslaťod majo » Ned 25. Jún 2017 10:13:54

dovolte mi takto virtualne a pomyselne zlozit dole klobuk pred durim saganom...spravat sa takto sebakriticky a hlavne zodpovedne voci teamu to xce naozaj velky charakter a v dnesnej dobe az neuveritelne osobnostne vlastnosti...lebo ak odmietne TdF lebo nieje spokojny so svojou aktualnou formou tak to bude pocin ktory neviem ci sa uz niekde niekedy stal a ci sa este stane...je to obrovska ferovost a zodpovednost z jeho strany...osobne dufam ze to vyhodnotia ze je na tom dobre a ze bude platnym clenom bory a ze si uzije svoju prvu a verim ze nie poslednu tour...duri si pan
majo
 
Príspevky: 2215
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Slováci v tímoch World Tour

Poslaťod lukas » Str 12. Júl 2017 22:52:06

Nechcem to veľmi roztrubovať, oficiálne to ešte nie je známe, ale aktualizovali sme kalendár Petra Sagana. Vidíte to na titulke dole aj v kalendári Slovákov. Ďakujem exkluzívnemu zdroju!
Lukáš Timko
Obrázok užívateľa
lukas
 
Príspevky: 649
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Slováci v tímoch World Tour

Poslaťod West » Štv 13. Júl 2017 6:16:58

No hotelieri v Poľsku si asi mädlia ruky :-)
West
 
Príspevky: 334
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Slováci v tímoch World Tour

Poslaťod majo » Štv 13. Júl 2017 7:55:59

hohohhohhohoooooooo...parada...taku divacku kulisu aka bude tento rok poliaci este nezazili...hlavne posledne 2 etapy...6ta konci koleckom v okoli zakopaneho a 7ma je okruh v okoli Bukowiny co je este blizsie a na niekolkych miestach doslova oblizuje slovensku hranicu a ide aj cez byvale slovenske dedinky o ktore sme prisli vymenou za uzemia v ceskom sliezsku...nenormalne sa tesim :D
majo
 
Príspevky: 2215
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Slováci v tímoch World Tour

Poslaťod Focus-Shimano » Štv 13. Júl 2017 8:09:12

My sme mali nejaké dedinky na poľskom území? :D Ináč paráda Peter sa bude cítiť ako Doma.
Obrázok užívateľa
Focus-Shimano
 
Príspevky: 764
Registrovaný: Pon 23. Feb 2015 18:35:06

Re: Slováci v tímoch World Tour

Poslaťod simko » Štv 13. Júl 2017 8:39:00

trochu som dufal v Clasicu San Sebastian pretoze kedy ju ist naplno ak nie tento rok:) ale aj Polsko je vyborne a v spojeni s Enecom je to taka 2-tyzdnova mensia GT:)
simko
 
Príspevky: 1710
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Slováci v tímoch World Tour

Poslaťod majo » Štv 13. Júl 2017 9:29:22

Focus-Shimano píše:My sme mali nejaké dedinky na poľskom území? :D Ináč paráda Peter sa bude cítiť ako Doma.


tento clanok ma sice uz takmer 7 rokov ale vsetko je tu pekne opisane https://www.webnoviny.sk/pred-90-rokmi- ... ho-uzemia/ no a ked si pozries trasu 7. etapy TdP tak najdes niekolko nazvov ktore su spominane aj v danom clanku :D
a ano predpokladam ze peto tam bude viac ako doma...slovaci zozeru jeho aj s autobusom :D :P
majo
 
Príspevky: 2215
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Slováci v tímoch World Tour

Poslaťod Keram » Štv 13. Júl 2017 14:04:12

Som velmi zvedavy ako to Sagan nacasuje s formou smerom k MS. Teraz par dni aj uplne dovolenkoval. Zachytil som niekde ze bol s manzelkou niekde na jachte. To si myslim je aj spravne. Nemal by si udrziavat formu z TDF ale ju stratit aby ju mohol cez Polsko Eneco a klasiky zase naberat. Preto si mysl ze hoci Polsko by sa dalo ist aj na celkove tak skor sa Sagan asi bude rozbiehat a ak sa vyskytne sanca tak pojde na etapy. Na byvalom Enecu asi uz bude lider. Neviem ake su profily ale minimalne oproti GVA ci ostatnym klasikarom bude mat vyhodu. Teda oproti tym co idu Tour. Plna forma asi bude az na klasikach a MS. V kazdom priapade na jesen bude Sagan najcerstvejsi za poslednych x rokov tak uz len dobre nacasovat formu a bude ako parny valec 8-)
“That guy’s pretty unbeatable right now,” Cavendish said. “He’s a once-in-a-generation rider, for sure. He is super, super good. He’s making us all look like juniors, I think.”
Obrázok užívateľa
Keram
 
Príspevky: 1229
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Slováci v tímoch World Tour

Poslaťod Focus-Shimano » Pon 17. Júl 2017 13:49:11

Nezda sa vam Peter v tom rozhovore nejaky smutny?
https://nieuws.vtm.be/sport/sagan-besli ... grote-fout

Vzdy v rozhovore aj po prehre bol aspon trocha vesely ale pri tomto rozhovore sa mi nezda
Obrázok užívateľa
Focus-Shimano
 
Príspevky: 764
Registrovaný: Pon 23. Feb 2015 18:35:06

Re: Slováci v tímoch World Tour

Poslaťod elviska » Pon 17. Júl 2017 14:44:12

Focus-Shimano píše:Nezda sa vam Peter v tom rozhovore nejaky smutny?
https://nieuws.vtm.be/sport/sagan-besli ... grote-fout

Vzdy v rozhovore aj po prehre bol aspon trocha vesely ale pri tomto rozhovore sa mi nezda

A kto by nebol smutný. Ešte pridám jeden link, dúfam že sa nenahneváte. https://www.zdf.de/nachrichten/zdf-morg ... v-100.html
elviska
 
Príspevky: 1474
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Slováci v tímoch World Tour

Poslaťod simko » Pon 17. Júl 2017 15:45:41

Focus-Shimano píše:Nezda sa vam Peter v tom rozhovore nejaky smutny?
https://nieuws.vtm.be/sport/sagan-besli ... grote-fout

Vzdy v rozhovore aj po prehre bol aspon trocha vesely ale pri tomto rozhovore sa mi nezda


no tazko hladat v takých chvilach v sebe nejaku veselost. lebo prehry su jedna vec ale toto bola spinavost a totalna nespravodlivost. nedat mu moznost sa obhajit? a zvlast ked je to v pravidlách UCI. neverim ze by Bora neuspela na civilnom sude.

neviem kedy robili tento rozhovor (skor si myslim ze v tych prvých dnoch po vyluceni), ale podla mna Peto uz nie je bez nalady. predsalen uz bol aj na dovolenke, verim ze pookrial. navyse zacinaju sa coraz viac objavovat informacie ze Daniel Oss pojde do Bory a on je nielen superdomestik ale aj Petrov velmi dobry kamarat takze verme ze to tak bude a ze ich cakaju skvele casy.
simko
 
Príspevky: 1710
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

Re: Slováci v tímoch World Tour

Poslaťod majo » Pon 17. Júl 2017 20:37:02

simko píše:
Focus-Shimano píše:Nezda sa vam Peter v tom rozhovore nejaky smutny?
https://nieuws.vtm.be/sport/sagan-besli ... grote-fout

Vzdy v rozhovore aj po prehre bol aspon trocha vesely ale pri tomto rozhovore sa mi nezda


no tazko hladat v takých chvilach v sebe nejaku veselost. lebo prehry su jedna vec ale toto bola spinavost a totalna nespravodlivost. nedat mu moznost sa obhajit? a zvlast ked je to v pravidlách UCI. neverim ze by Bora neuspela na civilnom sude.

neviem kedy robili tento rozhovor (skor si myslim ze v tych prvých dnoch po vyluceni), ale podla mna Peto uz nie je bez nalady. predsalen uz bol aj na dovolenke, verim ze pookrial. navyse zacinaju sa coraz viac objavovat informacie ze Daniel Oss pojde do Bory a on je nielen superdomestik ale aj Petrov velmi dobry kamarat takze verme ze to tak bude a ze ich cakaju skvele casy.


oss je nielen superdomesti a velmi dobry petov kamarat ale aj bavic a vesela kopa a takych nieje nikdy dost...v bory mi taky pride okrem peta este burghart ale oss to by bola ina bomba
majo
 
Príspevky: 2215
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:35

Re: Slováci v tímoch World Tour

Poslaťod Milanj55 » Pon 17. Júl 2017 21:44:37

Zdravím Vás priatelia.K TdF sa mi ani nechce vyjadrovať, lebo po vylúčení Petra ma prešla chuť to komentovať. Sledujem ho aj naďalej , ale stratila sa v pretekoch iskra , ktorú do pretekov Peter vnášal svojim nenapodobniteľným šarmom a hravým prístupom. Súťaž o zelený dres , tak dostala poriadne "KO" zo strany komisárov a Marcel tak stratil akéhokoľvek konkurenta o jeho zisk. M.Matthews síce robí čo môže , ale ešte stále mu do Petra niečo chýba a pri konečnom zúčtovaní bude na jeho konte bodové manko a zelený dres si tentoraz odnesie Marcel. Ale , poďme k tomu , čo ma najviac zaujalo vo Vašich príspevkoch a to je správa , že by v prestupovom termíne mohol BOH posilniť Daniel Oss, veľmi dobrý kamarát Petra , ale hlavne ďalšia motorová myš , ako M. Bodnar. Peter by získal ďalšieho oddaného človeka a sila tímu by sa jeho príchodom ešte zvýšila. Všetko sa ale dozvieme oficiálne až po ukončení TdF , lebo dovtedy platí na prestupy embargo. Dúfam , že ešte do konca sezóny sa dostavia aj lepšie výsledky , či už v Poľsku, alebo v Kanade . Najviac sa teším už na MS a daj Boh , aby sa Peter presadil aj tretí krát, tak to by všetkým jeho neprajníkom spadli sánky a nezmohli by sa ani na slovo. Pekný večer prajem všetkým priatelia.
Milanj55
 
Príspevky: 186
Registrovaný: Pon 16. Feb 2015 19:30:36

PredchádzajúciĎalší

Späť na Svetová cyklistika - sezóna

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 80 hostia