Fórum Cycling-Info.sk

slovenský portál o svetovej cestnej cyklistike

UCI preteky na Slovensku

O kontinentálnej i klubovej cyklistike v našej krajine.

Re: UCI preteky na Slovensku

Poslaťod rrYan* » Pia 31. Máj 2019 21:09:32

Boy van Poppel » Roompot - Charles

Danilith Nokere Koerse (1.HC) - 4th

2019 Roompot - Charles (PCT)
2018 Trek - Segafredo (WT)
2017 Trek - Segafredo (WT)
2016 Trek - Segafredo (WT)
2015 Trek Factory Racing (WT)
2014 Trek Factory Racing (WT)

---------------

Adam Yates » Mitchelton-Scott

Liège-Bastogne-Liège (1.UWT) - 4th

2019 Mitchelton-Scott (WT)
2018 Mitchelton-Scott (WT)
2017 ORICA-Scott (WT)
2016 Orica GreenEDGE (WT)
2016 ORICA-BikeExchange (WT)
2015 Orica GreenEDGE (WT)
2014 Orica GreenEDGE (WT)

---------------

Tiesj Benoot » Lotto Soudal

Dwars door Vlaanderen (1.UWT) - 5th

2019 Lotto Soudal (WT)
2018 Lotto Soudal (WT)
2018 Lotto Fix All (WT)
2018 Lotto Soudal (WT)
2017 Lotto Soudal (WT)
2016 Lotto Soudal (WT)
2015 Lotto Soudal (WT)
2014 Lotto Belisol (WT)

---------------

Dylan Teuns » Bahrain Merida

Omloop Het Nieuwsblad Elite (1.UWT) - 5th

2019 Bahrain Merida (WT)
2018 BMC Racing Team (WT)
2017 BMC Racing Team (WT)
2016 BMC Racing Team (WT)
2015 BMC Racing Team (WT)
2014 BMC Racing Team (WT)
rrYan*

Poslaťod kifezoj » Pia 31. Máj 2019 21:25:32

Máš pravdu, na tú indíciu sedia aj Boy van Poppel a Dylan Teuns. V tom prípade si na 90% myslím, že sa jedná práve o tím Roompot - Charles.
kifezoj

Poslaťod Cyclingman » Pia 31. Máj 2019 21:27:15

Mňa napadol aj Alberto Bettiol, ktorý bol 4. Na E3 ale zase vyhral Flámsko tqk neviem či by úplne sedela na neho tá indícia.
Cyclingman

Poslaťod lukas » Pia 31. Máj 2019 21:49:27

Vidím, že je to záludnejšia otázka než som ju na prvý pohľad pochopil ja. "zavŕšil piatu sezónu v jednom z prestížnych World tímov" som si vyložil tak, že asi už vo WT nejazdí, že asi zavŕšil kariéru vo WT. Rozklikal som si všetky belgické klasiky. Vyšli nejakí štyria ľudia, ale z nich len Boy Van Poppel pôsobil presne päť posledných rokov v jednom WT tíme. Tak som si povedal, že som to rozlúštil. No niektorí ste jeho súčasné pokračovanie vo WT nezavrhli. A vyšli vám teda zjavne ďalšie mená.
Zaujímavé. Ťažko povedať, ako to autor myslel. Či z tejto indície mal rezultovať ozaj jeden pretekár, alebo mohli aj viacerí.
Lukáš Timko
Obrázok užívateľa
lukas

Poslaťod Focus-Shimano » Pia 31. Máj 2019 21:52:07

Tieto otázky sú podľa mna pekne spestrenie . Palec hore pre organizátora .
Obrázok užívateľa
Focus-Shimano

Poslaťod majo » Pia 31. Máj 2019 22:35:39

rozmyslam nad trasou...kratky lrolog plus prva etape startujuca aj konciaca v BJ...predpoklad peknej klasikarskej hore-dole etapy...okolie Bj ponuka rozne alternativy a atraktivny profil...co ale mna zaujima viac je etapa c. 2...start v Bj a ciel na Strbskom...uz to je fajn ale kadial pojdu...ja samozrejme dufam ze sme St. Lubovna a nasledne odbocka do Pienin aby mi presli popod okna a od nas uz smer Tatry...vyuzit by mohli uz znamu konbinaciu Hanusovske sedlo a sedlo Bystra ktore sa slo aj minuly rok alebo co by bolo este zaujimavejsie tak z SL smer Sp. Bela a nasledne kompletna trojkombinacia Magururske sedlo a vyssie spominane duo sediel potom kuk do popradu a strby a podme hore na pleso alebo z popradu na smokovec nasledne cez mengusovce dole do strby a hop na pleso...kombinacii je dost ako spravit tuto etapu smrtonosnou
tak som naivka a snilek no a co :) :D
majo

Poslaťod dexterko » Pia 31. Máj 2019 23:09:17

majo, Štrbské by nemalo byť cieľom etapy, ale malo by sa ním len prechádzať. Takže musíš prekopať svoje plány :D
Obrázok užívateľa
dexterko

Poslaťod dexterko » Pia 31. Máj 2019 23:18:29

Ja som to pochopil tak, že je (bol) piatym rokom vo WT celkovo. Teda nie v jednom tíme. A z toho mi vychádza len Teuns. Čiže na štarte aj Bahrain?

Lukáš veď ty poznáš skladbu tímov, tak by to nemalo byť pre teba také zložité.

Ten zámok fakt neviem. Hlavné kvôli tomu, že sa má priamo na ňom končiť etapa. Netuším, ktorý má také veľké a dostupné nádvorie. Hlohovec??
Obrázok užívateľa
dexterko

Poslaťod majo » Sob 01. Jún 2019 6:07:38

@dexterko
podla indicie najvyssi bod sa nachadza na trati druhej etapy ale to nemusi automaticky znamenat ze sa nim bude prechadzat ale kludne sa moze na nom koncit...ak by sa nim len prechadzalo tak by sa to nemalo volat strbske pleso ale krizovatka na ceste slobody lebo myslim ze je technicky nemozne aby siel peloton az na pleso a nasledne sa vracal dole...ja som skor za to ze tam bude ciel...no uvidime...mne ale je uplne jedno kde ten ciel bude mne ide len o to aby bol prejazd cez zamagurie a pieniny :D
majo

Poslaťod dexterko » Sob 01. Jún 2019 11:31:30

majo píše:@dexterko
podla indicie najvyssi bod sa nachadza na trati druhej etapy ale to nemusi automaticky znamenat ze sa nim bude prechadzat ale kludne sa moze na nom koncit...ak by sa nim len prechadzalo tak by sa to nemalo volat strbske pleso ale krizovatka na ceste slobody lebo myslim ze je technicky nemozne aby siel peloton az na pleso a nasledne sa vracal dole...ja som skor za to ze tam bude ciel...no uvidime...mne ale je uplne jedno kde ten ciel bude mne ide len o to aby bol prejazd cez zamagurie a pieniny :D

Jasné, nemyslel som, že by šli až hore, ale len po tú križovatku pod plesom (som ani nevedel, že má nejaký názov). Ono je to vlastne už len čo by kameňom dohodil od plesa berúc ako lokalitu. A z tade sa poberú na niektorú stranu. Takisto Lukáš tu spomínal, že v Tatrách sa nebude končiť žiadna etapa, a k tomu to má byť jednoduchší ročník. Teda z toho mi vyplíva, že cieľ na vrchole stúpania tento rok nebude.
Obrázok užívateľa
dexterko

Poslaťod majo » Ned 02. Jún 2019 19:03:36

tak aspon jednu vec som odhalil...androni giacatoli tu bude :)
majo

Poslaťod Dzajro » Pon 03. Jún 2019 10:26:54

Lukáš, až teraz som si všimol, čo si písal, že Elkov nejde CCT. :shock: Tak asi, keď Vašíček odporučil Spartu na Okolo Slovinska, tak Elkov si spravil po svojom :ugeek: . Ale si zober, že za rozhodcu budú mať najlepšieho sudcu v Galaxii, ktorý vie x jazykov na skoro štátnicovej úrovni, Dvorščíka s Fiamovou. To OS nebudú mať. :lol:
Dzajro

Poslaťod Dzajro » Str 05. Jún 2019 7:23:39

Do desiatej ráno treba napísať výsledky na Facebook OS. Aj nesprávne. A vyzrebuju jedného, ktorý sa odvezie v konvoj počas etapy.
Dzajro

Poslaťod majo » Str 05. Jún 2019 8:02:50

napisal som ale mna pri mojom stasti by nevylosovali ani keby som sa zapojil ako jediny
majo

Poslaťod majo » Str 05. Jún 2019 12:16:07

no ja nemam slov...startova listina jak bejk a moj sen o 2.etape sa stal skutocnostou...pojde sa cez zamagurie a v mojej rodnej dedinke dokonca sprint. premia...no ja samozrejme budem na "mojom" kopci na Magure kde si to vzhladom na kvalitu asfaltu asi najviac uziju belgani z walonie :D ...som stastny prestastny a organizatorom zelam nech vyjde vsetko tak ako ma aby nejaka ta evolucia bola aj a o rok aj ked toto prekonat bude fakt tazko

@focus
volaj demarovy nech pride aby si mohol dat pivko so svojim najvernejsim fanusikom :D :D
majo

Poslaťod Focus-Shimano » Str 05. Jún 2019 13:13:42

Okrem CCC som trafil všetky tímy :D takze namiesto colbrelliho poprosím Van Avermaeta. Inak perfektná skladba tímov . Na 4 dni dunkerque nie je taká plná štartovka ako u nás . Paráda , len tak ďalej . Keby sa ešte podarilo vybaviť to minuloročné počasie , bola by to bomba .
Obrázok užívateľa
Focus-Shimano

Poslaťod dexterko » Str 05. Jún 2019 21:25:52

V GBS dnes niečo splietali, že Pinot je istý. :roll: len neviem čo by tu robil.
Obrázok užívateľa
dexterko

Poslaťod MichalJ » Štv 06. Jún 2019 12:16:50

Ja už plánujem na ktorú etapu pôjdem. Minulý rok som bol v Galante, vlakom tam a na bicykli naspäť, pekných cca 60km do BA. Teraz by som rád do Senice, ale vlakom je tam dosť na nič spojenie, tých 1:45 čo trvá cesta cez prestup cez Kúty ... Hlohovec je zas už v piatok a nie je tam žiadny okruh na konci, na druhej strane sa tam dá oveľa ľahšie dostať vlakom. Mám teda celkom dilemu ako to vymyslieť. Zas by som to ale rád spravil rovnako, že naspäť do BA sa povozím na cesťáku.

Každopádne som veľmi rád za tú kvalitu tímov, čo tu bude tento rok, toto sa už bude ťažko zvyšovať. V rámci 2.1 fakt perfektné. Skok na HC mi príde aktuálne ako zbytočný, skôr by bolo fajn teraz na nejaký čas udržať aspoň to, ako to vyzerá teraz.
MichalJ

Poslaťod Keram » Štv 27. Jún 2019 15:13:54

Trosku sa cudujem preco P.Sagan dlhodobo ignoruje casovky na MSR. Po odchode Velitsa do sportoveho dochodku mohol byt uz kludne 5 nasobny majster Slovenska aj v casovke. Zrejme sa casovky jazdia tak malo ze sa mu neoplati ani vynalozit to usile :) Alebo chce nechat nejaky titul aj ostatnym slovakom.
“That guy’s pretty unbeatable right now,” Cavendish said. “He’s a once-in-a-generation rider, for sure. He is super, super good. He’s making us all look like juniors, I think.”
Obrázok užívateľa
Keram

Poslaťod elviska » Pia 28. Jún 2019 10:33:38

Keram píše:Trosku sa cudujem preco P.Sagan dlhodobo ignoruje casovky na MSR. Po odchode Velitsa do sportoveho dochodku mohol byt uz kludne 5 nasobny majster Slovenska aj v casovke. Zrejme sa casovky jazdia tak malo ze sa mu neoplati ani vynalozit to usile :) Alebo chce nechat nejaky titul aj ostatnym slovakom.

Buď rád že aspoň štartuje na pretekoch každý rok, tuším len v roku 2010 vynechal. Lebo sú aj takí športovci, čo národné majstráky vynechávajú, ignoroujú, alebo aj MS, ME, OH. Napr takí tenisti, hokejisti, futbalisti atd.
elviska

PredchádzajúciĎalší

Späť na Cyklistika na Slovensku

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia